Celý život na záchodě sedíte špatně! Jak to dělat správně? Věci, které vám pomůžou se správným vyprazdňováním těla
Je známo, že často opožděné vyprazdňování způsobuje problémy mnoha lidem. Pocit  bolesti a stresu nejsou nejlepšími ukazateli klidného a vyváženého těla. Většina lidí konzumuje léky k zabránění zácpě, takže střeva začínají vystupovat z nezávislého fungování.

Správná výživa

Nemějte obavy, máme pro vás účinné řešení: správná výživa a tyto 8 přírodních produktů jsou lepší než laxativy. Vyzkoušejte je a vyčkejte!

Otruby

Tento přírodní produkt je nejlepší přítel pro vaše střeva. Jejich přirozená
konzistence a vysoká koncentrace vláken z nich činí výborný přípravek pro domácí použití. Při pravidelném užívání můžete zcela zapomenout na zácpu a problémy s trávicí soustavou.
Pozor: nedoporučujeme je používat v suché formě. Není to škodlivé, ale je nepravděpodobné, že budou prospěšné ve vašich střevech.
Aby vlákno účinně fungovalo v zažívacím traktu a vyčistilo je od všech kontaminovaných látek, je nutné je požít ve vlhké formě. Namočte je v teplé vodě v poměru 1: 5. Po 1 hodině nalijte vodu a přidejte jej k běžnému pokrmu.

Sladké

Sušené švestky jsou neuvěřitelně prospěšné pro naše lidské tělo. Kromě lehkého atraktivního účinku stimulují trávení, odstraňují toxiny z těla, normalizují metabolismus a bojují s bakteriemi v zažívacím traktu. Můžete je použít v čisté podobě nebo si vyrobit kompot nebo koláč. Denní dávka tohoto ovoce je individuální, ale nic se neděje, pokud si dáte 5-10 plátků švestek.

Dýně

Pro dlouhodobou zácpu si můžete dopřát dávku dýně. Tato zralá zelenina obsahuje vlákninu, která napomáhá spouštět funkci vyprazdňování a také pomáhá odstraňovat toxiny z lidského těla. Zlepšuje činnost gastrointestinálního traktu, posiluje imunitní systém a normalizuje činnost srdečního svalu. Nejste jen chráněni před zácpou, ale také zbavení se dalších kilogramů.

Lněné semínko

Lněné semínko je vynikající přírodní projímadlo, které rychle a snadno napomáhá obnovit trávicí trakt. Přidejte si 1 polévkovou lžící mletého semíka lnu do tvarohu, jogurtu nebo kefíru. Můžete ho také vařit a získat odvar nebo želé. Stručně řečeno, je to zcela nepostradatelný produkt pro problémy s opožděnou stolicí.

Okurky

Ano, slyšeli jste dobře, infúze okurky je nejen vynikající lék na kocovinu, ale také vynikající přírodní projímadlo. Pijte ji 4x denně a vaše střeva vám poděkují.
Důležité: infuze by neměla obsahovat koření a další příchutě. Nejlepší infúzí je ten, ve kterém jsou uchovávány okurky nejméně po dobu jednoho měsíce.

Medová voda

Recepty na zlepšení funkce střev jsou snadné: ráno vypijte sklenici horké vody s rozpuštěným 1 PL medu. Med napomáhá vyrovnávat se s pocity nepohodlí v žaludku, pomáhá aktivovat metabolické procesy, pomáhá tělu vyrovnávat se s chronickými nemocemi a je chutným prostředkem posilování těla.

Olej a máslo

Chcete-li se zbavit zácpy, smíchejte 1 litr kefíru společně s 2 čajovými lžičkami rostlinného oleje a vypijte ho chvíli před spaním. Kefír zlepšuje proces trávení střev, normalizuje jejich motorické dovednosti a posiluje jejich schopnost přežít. Maslo má zajímavé účinky a v kombinaci s kefírem vytváří nejen lék na zácpu, ale také eliminuje jeho příčinu – špatnou výživu.

Salát

Nabízíme vám salát, který bude sloužit jako štětec pro čištění střev. Zralá červená řepa, mrkev, zelí, celer a ředkvička. Důkladně všechny ingredience promíchejte a použijtet bez doplňků. Výsledek je zaručen!

Pozice na toaletě

Nezapomeňte na správné místo a polohu při vyprazdňování, protože i to ovlivňuje kvalitu vyprázdění. Jediné, co musíte udělat, je zvednout kolena směrem k hrudi. Nemusíte dělat akrobatické sestavy na toaletě nebo stát na ní, stačí položit dolů židli pod nohy.
Tato pozice je přirozenější pro lidské tělo a přispívá k úplnému čištění střev. To snižuje riziko zácpy, zánětlivých onemocnění, břišní kýly, hemoroidů a srdečních záchvatů.

Doporučení

Zkuste to sami a určitě budete mít pocit úlevy nejen v procesu samočistění, ale také v celkovém zlepšení vašeho zdraví!
Jak vidíte, přirozené projímadla nejsou horší než ty, které zakoupíte v lékárně. Chcete-li se konečně zbavit zácpy, musíte také upravit stravu, pít dostatek tekutin a nerušit je.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!