Co o vašem charakteru prozrazuje tvar nehtů? Zjistěte to podle tohoto návodu!
Podoba nehtů lecos vypovídá o vašem charakteru a osobnosti. toto tvrzení se nám zádlo poměrně absurdní, ale následně se ukázalo, že je to skutečně pravda.

Tvar nehtů

V první řadě zjistěte, jaký tvar nehtů na vašich rukách je. Poté si přečtěte detaily o své osobě.

Dlouhé a obdélníkové

Jste velmi otevřená a kreativní osoba. Každý se ve vaší přítomnosti cítí opravdu příjemně. Dokážete ostatním zlepšovat náladu. Jste živá a velmi romantická duše. Občas se ale až příliš soustředíte na detaily a. ztrácíte přehled.

Široké a ploché

Jde o velmi upřímnou osobu, která nic neskrývá. Chcete to nejlepší pro ostatní, ale v důsledku toho můžou vzniknout rozdíly, protože vy říkáte pravdu, ale ne to, co lidé kolem chtějí slyšet. Dobře víte, co od života chcete, máte vysoké ambice, vytyčujete si své cíle. Někteří si o vás mohou myslet, že nejste příliš trpěliví. 

Kulaté

Vy rozhodně žijete svým vlastním životem, který je lehce volnější než ten, ve kterém žijou lidé kolem vás. Jste klidný a velmi š’tastný člověk, který žije v osuladu sám se sebou samým. Emoce na vás nemají přiliš velký vliv. Své vědomí necháváte vést logiku. Své emoce kontrolujete a díky tomu máte skutečně mnoho přátel.

Čtvercovité

Jste vytvrvalý a statčný člověk, který se nebojí rizika. Jste dokonalý vůdce, protože máte respekt a lidé si dokážou vážit vašeho kontruktivního názoru. Nikdo vás neoklame a pokud ano, dokážete mu to vrátit i s úroky. Jen zcela nejbližším osobám odhalíte svou pravou tvář.

Trojúhelníkové

Lidé s nehty ve tvaru trojúhelníku jsou géniové. Vědecká studie toto tvrzení potvrzuje. Jste kreativní a tvůrčí. Všechno, co děláte, děláte opravdu dokonale. Přicházejí vám inovativní nápady a chcete být nejlepší ze všech. Ostatní lidé si z vás berou kladný příklad.

Mandlové

Dobromyslný a laskavý člověk se slučným chováním. Mohli byste se pro své blázké a přátele doslova rozdat. Dokážete jim podat pomocnou ruku a ti vás za to doslova milují. Rychle a jasně dokážete řešit problémy.

Hranaté

Jste pracovitý a velmi ambicoózní člověk. Stanovujete si své cíle, pro které dokážete vydat velké úsilí, abyste jich dosáhli. Vycházíte ze své komfortní zóny a tím získáváte mnoho důležitých životních zkušeností.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Proč není dobré nabíjet telefon přes noc? Důvod vás zaskočí a vy přestanete nabíjet telefon během noci!

Bolí vás čas od času ucho, nebo hůř slyšíte? Dejte si pozor na toto!

Jak se zbavit toxinů v tukové tkáni, které způsobují tučnost a oteklost vašeho těla? Jednoduchým způsobem zhubnete

Máte ukazováček na noze delší než palec? Jaký to má důvod? Pouze 13% populace má ukazováček na noze delší než palec

Jak využít efektivněji Kinder vajíčko? Stačí vyvrtat dírku a pustit uzdu fantazii! Inspirace

Jaké typy žen muži doslova zbožňují? Patříte mezi ně také?

Skladování dřeva na umělecké úrovni? Tito lidé tuto činnost posunuli na vyšší úroveň! Inspirace

Jak se zbavit bolesti krční páteře? Geniálního rada od lékaře! Stačí jeden cvik a bolest je pryč, tohle pomohlo tisícům lidem

Jak den vašeho narození predurčí to jak bude vypadat celý váš život? Sedí to neuvěřitelně přesně

Po čem muži skutečně touží víc než po souloži, ale nemluví o tom? Ženy zpozorněte, tohle je věc po které touží nejvíc!

Muži se do těchto znamení zamilují i ​​se zavřenýma očima. 3 znamení zvěrokruhu, které přitáhnou naprosto každého muže!

Co je dobré vědět o štítné žláze? Hypo/Hyper-tyreóza, příznaky, příčiny i léčba!