Co o vašem charakteru prozrazuje tvar nehtů? Zjistěte to podle tohoto návodu!
Podoba nehtů lecos vypovídá o vašem charakteru a osobnosti. toto tvrzení se nám zádlo poměrně absurdní, ale následně se ukázalo, že je to skutečně pravda.

Tvar nehtů

V první řadě zjistěte, jaký tvar nehtů na vašich rukách je. Poté si přečtěte detaily o své osobě.

Dlouhé a obdélníkové

Jste velmi otevřená a kreativní osoba. Každý se ve vaší přítomnosti cítí opravdu příjemně. Dokážete ostatním zlepšovat náladu. Jste živá a velmi romantická duše. Občas se ale až příliš soustředíte na detaily a. ztrácíte přehled.

Široké a ploché

Jde o velmi upřímnou osobu, která nic neskrývá. Chcete to nejlepší pro ostatní, ale v důsledku toho můžou vzniknout rozdíly, protože vy říkáte pravdu, ale ne to, co lidé kolem chtějí slyšet. Dobře víte, co od života chcete, máte vysoké ambice, vytyčujete si své cíle. Někteří si o vás mohou myslet, že nejste příliš trpěliví. 

Kulaté

Vy rozhodně žijete svým vlastním životem, který je lehce volnější než ten, ve kterém žijou lidé kolem vás. Jste klidný a velmi š’tastný člověk, který žije v osuladu sám se sebou samým. Emoce na vás nemají přiliš velký vliv. Své vědomí necháváte vést logiku. Své emoce kontrolujete a díky tomu máte skutečně mnoho přátel.

Čtvercovité

Jste vytvrvalý a statčný člověk, který se nebojí rizika. Jste dokonalý vůdce, protože máte respekt a lidé si dokážou vážit vašeho kontruktivního názoru. Nikdo vás neoklame a pokud ano, dokážete mu to vrátit i s úroky. Jen zcela nejbližším osobám odhalíte svou pravou tvář.

Trojúhelníkové

Lidé s nehty ve tvaru trojúhelníku jsou géniové. Vědecká studie toto tvrzení potvrzuje. Jste kreativní a tvůrčí. Všechno, co děláte, děláte opravdu dokonale. Přicházejí vám inovativní nápady a chcete být nejlepší ze všech. Ostatní lidé si z vás berou kladný příklad.

Mandlové

Dobromyslný a laskavý člověk se slučným chováním. Mohli byste se pro své blázké a přátele doslova rozdat. Dokážete jim podat pomocnou ruku a ti vás za to doslova milují. Rychle a jasně dokážete řešit problémy.

Hranaté

Jste pracovitý a velmi ambicoózní člověk. Stanovujete si své cíle, pro které dokážete vydat velké úsilí, abyste jich dosáhli. Vycházíte ze své komfortní zóny a tím získáváte mnoho důležitých životních zkušeností.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!

Od tohoto momentu je prášek do pečiva v mé domácnosti považován za poklad: Děkuji mojí babičce za geniální tip!

Z 1 šálku rybízu mám 1,5 litru domácího sirupu: Žádná chemie, éčka a ani nemusíte sterilizovat – ta vůně léta je nepopsatelná!

Ruský okurkový salát s fantastickou zálivkou: V létě ho dávám k řízečkem i na grilovaní – perfektní chuť!

Nesbírejte jen plody do koláčů: Tyto listy by si měl natrhat každý, kdo trpí dnou, revma a bolesti – zázrak z přírody!

Pokud máte na skalce tuto rostlinku, máte štěstí: Dokáže zatočit s alergií a dalšími chorobami, takto ji využijete naplno!

Když jdu sázet sazenice rajčat, vždy se držím této rady mé tchýně: Vždy mám takovou úrodu, že mi ji chodí obdivovat i sousedé!

Toto je důvod, proč dávám v červenci mým rajčatům trochu obyčejného octa: Tento účinek vám zaručí dvojnásobnou úrodu

Lepší salát jste neměli ani v KFC: Dělám ho k masu nebo prostě jen tak!

Olízl vám váš pes ruku, nohu nebo tvář? Zjistěte význam toho, proč to dělá. Budete překvapeni!