Co se stane s tělem, když přestane žena nosit podprsenku? Změní se tvar a velikost prsu už za pár týdnů
Většina žen nosí po celou dobu podprsenku, někdy dokonce i v noci. Podprsenky jsou přizpůsobeny různému tvaru i velikosti prsou, ale tušili jste, že ve skutečnosti je nepotřebujete k tomu, abyste měli atraktivnější prsa? Stisknuté prsa v podprsence vám opravdu nepomáhají – kromě toho, mají mnohem více negativních důsledků, než si dokážete představit.

Pozitiva bez podrpsenky

Pokud zahodíte podprsenku, uděláte pro své prsa určitě víc, než dost. A zejména, potěšíte chlapů. A to je také fakt, který stojí za zvážení!

Zvětší se vám velikost prsou

Ani nebudete vědět jak, a z vašich “béček” vzniknou prsa velikosti C. Pokud přestanete nosit podprsenku, posílí se tím prsní svaly, posunou se přirozeně vyšší, protože nejsou stahovány podprsenkou.

Vylepšíte jejich tvar

Asi největší důvod, proč ženy sáhnou po podprsence je strach, že jejich prsa budou bez ní povislá. Ale ve skutečnosti to není tak. Podle francouzské studie právě “chození naostro” prsa zpevňuje.

Zdravější poprsí

Nechceme vidět na podprsenkách jen to špatné, ale tatáž francouzská studie ukázala, že pokud nosíte podprsenku nesprávné velikosti, může se vám hůře dýchat. Kromě toho je to krajně nepohodlné. Naopak, pokud podprsenku odložíte, zlepší se vám tak průtok krve, aktivují se vám více prsní svaly. Netřeba také zapomínat i na hygienický aspekt. Přestane se vám hromadit pot pod prsy, čímž se zabrání množení bakterií.

Budete se cítit lépe

Některé ženy se nemohou dočkat toho, když přijdou domů a budou si moci sundat podprsenku po dlouhém dni stráveném v práci. Zejména, když ji mají nesprávné velikosti. Představte si, že byste se tak mohli cítit po celý den. Nezní to příjemně? Odkopněte podprsenku do kouta a zajistěte prsům svobodu!

Zbavíte se diskomfortu při spaní

Pokud nosíte podprsenku iv noci, možná máte problémy i s usínáním. Nedávná studie ukázala, že nošení podprsenky při spaní narušuje přirozené spánkové rytmy a v důsledku toho spíte méně, než byste měli.

Ušetříte peníze

Samozřejmě, že ušetříte peníze. Kvalitní kousek podprsenky vás může vyjít i na více než 50 €. Existují sice i levnější kousky této spodního prádla, ale odráží se to na jejich kvalitě a životnosti. Peníze, které ušetříte, můžete použít na něco, co skutečně potřebujete. Nebo si peníze odložte stranou a kdoví, možná se i díky jím vyberete na dlouho plánovaný výlet.

Zlepšuje cirkulaci krve

Na místech, na kterých se podprsenka dotýká vaší pokožky dochází k snížené cirkulaci krve ve vlásečnicích. I z toho můžete být unavená a letargický. Odložením podprsenky zlepšíte průtok krve a budete se cítit lépe.

Samozřejmě, jsou situace, při kterých se neobejdete bez podprsenky. Například při sportování, když potřebujete zpevnit obrovské poprsí. Ale pokud vám to situace dovolí, tak proč se nezbavit tohoto nepohodlného kousku? Kdoví, možná to stojí alespoň za vyzkoušení.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!