Jak depilovat chloupky zcela bez bolesti? Babský recept
Jakmile se venku začne oteplovat a vysvitne sluníčko, lidé začnou odhalovat své nohy a pro ženy je tady zásadní otázka ohledně toho, jak letos vyřeší problém s depilací různých partií těla. Holení je nutné téměř každý den, tak proč tento rpoblém nevyřešit na několik týdnů? Babský recept, který bezbolestně odstraní chloupky.

Depilace bez bolesti

Holení nepřichází v úvahu, protože už na druhý a třetí dennohy svrbí do zbláznění a kromě toho žiletky dráždí nepříjemně kůži.
Depilační voskové pásky.jsou bolestivé a štípou, no a chlupy na nohách zůstávají.
Poslední možností, jak vyřešit tento problém je domácí epilační maska a roztok.
Pokud chlupy není schopen povytrhávat vosk, tak co dokáže nelepivá směs ?!
Opak však je pravdou.

Přírodní epilace

Rozdíl mezi depilací a epilací je malý, ale rozhodný. Depilace odstraní pouze viditelnou část chloupku, při epilaci odstraňujete chloupek i s kořínkem, což znamená, že dlouhou dobu si nemusíte dělat starosti s holením či voskováním nohou.
U přírodní epilaci se využívají suroviny, které svými vlastnostmi a účinky při kontaktu s kůží nabývají určitou sílu. Tato síla dopomůže k uvolnění kořínku s chloupkem, zároveň k roztažení póru na kůži, aby kořínek mohl vyjít ven, aniž se od chloupku odtrhl.
Přírodní epilace je vynikající možnost, jak se zbavit nežádoucího ochlupení. Vyzkoušejte doma tento recept a uvidíte výsledek. Je důležité říci, že ne všechno účinkuje na každého. Tak, jak si polovina žen na světě dokáže chloupky na dlouhou dobu vytrhat s voskovým pásky z drogerie, tak si druhá polovina může nakoupit rovnou pět balíčků a stále jí na nohách zůstane polovina ochlupení. Vše závisí na pevnosti, tloušťky, ale i hloubky kořínku.

Budete potřebovat

  • šťávu z jednoho bramboru
  • 5 PL mléka
  • ½ šálku jedlé sody

Brambor nastrouhejte a vyždímejte z něj všechnu šťávu. Smíchejte s ostatními ingrediencemi a vložte do mikrovlnky přibližně na 30 sekund.

Kombinace složek

Bramborová šťáva čistí, zjemňuje a omlazuje pokožku. Mléko ji zase uklidní a zabrání výskytu podráždění po zákroku. Oproti těmto dvěma stojí soda bikarbona, která je alkalická, zjemňuje vlasy a doslova ničí vlasový folikul. Kombinace těchto tří složek zaručuje přírodní epilaci a konec starostem s odstraňováním chloupků na delší dobu.

Aplikace

Pokožku je před epilací třeba připravit, což spočívá zejména v zvlhčení. Pak si vezměte kosmetický štětec a naneste pastu na místa, ze kterých chcete chloupky odstranit. Dbejte na to, abyste pastu nanášely ve směru růstu chloupků, v žádném případě ji nenanášejte v protisměru!
Nechte pastu zaschnout. Počkáte si na to přibližně 15-20 minut. Když bude pasta dokonale suchá, udělá vám na nohách jakoby druhou kůži. Prsty uchopte okraj této „kůže“ a až nyní můžete táhnout v protisměru růstu chloupků!
Hotovo! Epilace je dokončena a vy se můžete těšit z dokonale hladkých nohou, které vám vydrží klidně i několik týdnů.

VideonávodByl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!