Jak docílit přitažlivého poprsí? 9 podprsenkových triků
Podprsenka patří mezi velmi důležité kousky oblečení v šatníku ženy. podprsenka je s ženou prakticky každý den a na ní závisí často nálada i sebevědomí.

Podprsenka

Vybrat správnou pdoprsenku není snadná záležitost a také není snadná záležitost ji správně nosit a využít ji pro naše poprsí, ta jak potřebujeme.

Klouzání podprsenky

Podprsenky zpravidla kloužou a špatně podporují Vaše prsa. Co si budeme povídat, to je vcelku otravné. Připojte si popruhy k zadní části podprsenky, obmotejte pod prsy a upevněte na zádech na druhé straně. Teď ba Vaše podprsenka měla zůstat na místě celý den.

Tajemství perfektního výstřihu

Tato technika je skvělá na Vaší dámskou jízdu, či na focení. Samolepící silikonové košíčky umístěte diagonálně namísto obvyklého horizontálního umístění – ze spodku a ze strany každého prsu.

Pokud ramínka dřou

Připojte speciální silikonové podložky na popruhy, které ochrání Vaši pokožku před poškozením. Obecně však platí, že popruhy od podprsenky, které dřou, jsou známkou toho, že jsou popruhy příliš napnuty a veškeré zatížení tak nesou samotné popruhy.

Pohodlnější šaty bez ramínek

Chcete-li si vybrat pravou podprsenku pro šaty bez ramínek, zvláště pro šaty s otevřenými zády, není to snadná věc. Vynikající cestou je odstřihnutí přední části podprsenky a její všití přímo do šatů.

Délka ramínek

Nezapomeňte: optimální podpora popruhů je, když se mezi ně a Vaše tělo vejdou dva prsty umístěné vedle sebe. Snadné, že?!

Pozvedněte prsa

Pokud je Vaše podprsenka příliš natáhnutá a špatně drží prsa, nebo je jen chcete jednoduše zdvihnout, překřižte si popruhy na zádech.

Jak vylepšit krajkovou podprsenku?

Toto spodní prádlo vypadá skvěle a je pohodlné a měkké, protože nemá žádnou podšívku a gumu. Přesto je zde jeden malý problém, nedodá Vašim prsům žádný objem. Chcete-li tento problém jednoduše vyřešit, vložte do podprsenky vycpávky od plavek. Můžete je připevnit oboustrannou lepící páskou.

Vytváří košile „mezery“?

Známý problém pro dámy s velkými prsy. Aby nedošlo k odhalení Vašich křivek, upevněte okraje košile mezi knoflíčky oboustrannou lepící páskou určenou speciálně pro oděvy.

Pohodlný způsob ukládání podprsenky

Skvělý způsob ukládání podprsenky je využití jednoduchého ramíka. Tímto způsobem neztratí Vaše podprsenka tvar a bude vždy po ruce.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!