Jak mít pohlavní styk jako lék na všechno? Co se s tělem stane, když ho má nedostatek ?
Jsou lidí, kteří mají málo pohlavních styků a to způsobuje, že mají horší náladu a mnohem méně zábavy. Intimní život prospívá našemu tělu v ohledu zdraví a i naší psychice. A právě proto by intimní život měl být aktivní a neměl by být podněcován.

Intimní život

V dnešní moderní době, kdy není čas téměř na nic, je celkem běžné, že si lidé na intimní hrátky po práci skoro vůbec nevzpomenou. Máme několik důvodů, proč by se toto mělo změnit.

Oslabená imunita

Opravdu je to tak, pokud máte málo sexu, váš imunitní systém trpí a je slabší. Ve chvíli, kdy je váš imunitní systém oslabený, vaše tělo je mnohem náchylnější k onemocněním. Nachlazení a chřipka jsou tedy docela dobré symptomy toho, že váš systém špatně zvládá okolní prostředí. Sexem rozhodně ničemu neublížíte! Pokud budete mít opravdu pravidelný sex, vaše tělo a zdraví vám zajisté poděkuje!

Stres

Tento bod se váže hlavně k dobré náladě. Je dokázáno, že sex výrazně snižuje množství stresových hormonů. Díky pravidelnému sexu se budete cítit mnohem klidněji a věci vám půjdou od ruky! Budete zvládat mnohem lépe stresové situace a budete mnohem uvolněnější.

Potíže s erekcí

„Practice makes perfect“ nebo také „cvičení dělá mistra“ je docela trefný slogan pro tento bod. Pokud sex zanedbáváte, může se vám stát, že budete mít problém se vzrušením. Pro muže platí problémy s erekcí a ženy zas nemohou dosáhnout orgasmu. Takže je ve vašem, ale i v zájmu vašeho partnera, lepší mít sex pravidelně!

Sny

Změna snů je také docela běžným znakem, že máte málo sexu. Sny bývají mnohem živější a většinou směřují právě k sexu. Může se vám tedy klidně stát i to, že budete mít orgasmus ve spánku.

Ztráta libida

Není tomu tak, že čím méně sexu máte, tím více ho chcete. Logicky by to tak fungovat mělo, ale pravda je taková, že čím méně sexu máte, o to víc se vám snižuje produkce pohlavních hormonů, tudíž po sexu toužíte méně. Ztráta těchto hormonů tedy může za to, že nemáte na sex už ani chuť a to chce jen málokdo.

Problémy ve vztahu

Sex je jednou z nejdůležitějších částí fungujícího vztahu. Pokud se svým partnerem spíte jen málokdy, nemůžete počítat s tím, že budete ve vztahu spokojeni. Je dost možné, že se budete od sebe vzdalovat a může dojít až k nevěře. Ostatní lidé se vám totiž budou zdát více atraktivní a jeden z vás bude hledat uspokojení u někoho jiného.

Riziko rakoviny

Toto riziko se týká mužů a konkrétně rakoviny prostaty. Preventivně vám tedy doporučujeme toto riziko snižovat!

Doporučení

Tyto důvody jsou snad více než dostatečné a nebudete intimní život i nadále zanedbávat v zájmu vlastního zdraví, jak po fyzické tak i psychické stránce!Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!