Jak mít šťastný partnerský život? Na tyto detaily často partneři zapomínají! Návod jak dosáhnout šťastného partnerství
Toužíte po životě v upřímném a šťastném vztahu? Máme pro vás tipy, které vám k dosáhnutí tohoto cíle pomohou. Všichni ví, že společné štěstí je v zájmu obou stran ve vztahu. Přichystali jsme zde pro vás nejužitečnější návyky, které vám ke štěstí pomohou.

V noci nepracujte

I přesto, že máte mnoho práce, může být vše odloženo na naásledující den. Je mnohem lepší práce zanechat a čas strávit se svou drahou polovičkou. Odpočinete si a posílíte vzájemný vztah.

Neřešte problémy před spaním

Pokud ev svém životě řešíte něco nepříjemného, je rozhdoně lepší problém řešit přes den. Večer se vážným debatám raději vyhýbejte. Dejte před spaním přednost příjemnějším tématům, které vás pobaví a naladí pozitivním směrem.

Mazlení

Polibky i objímaní je právě to, co všichni potřebujeme. Po velmi náročném a anpjatém dni nás tato činnost příjemně naladí. Obyčejné objetí dokáže potlačit negativitu nahromaděnou přes den.

Jděte spát společně

Ze společného spaní udělejte ve svém vztahu rutinu. Je to maličkost, která vás k sobě přimkne.

Bez teleofnů

8 z 10 párů usíná s mobilním telefonem v ruce. Buďte raději v tuto chvíli se svým partnerem. Čas na telefonu odložte na někdy jindy.

Děti mají svůj pokoj

Udržujte si svůj vlastní prostor. Občas s vámi děti mohou spát, ale čeho je moc, toho je příliš. Snaže se určit pravidla, aby děti byly zvyklé spát sami.

Buďte upřímní

Říkejte si všechno a mluvte spolu o všem. Ať je téma příjemné nebo nepříjemné, určitě mluvte. Tajmetví a zamlčování nemá dobrý vliv ani na vás ani na partnera. Komunikační problém může způsobit velkou katastrofu.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!

Od tohoto momentu je prášek do pečiva v mé domácnosti považován za poklad: Děkuji mojí babičce za geniální tip!

Z 1 šálku rybízu mám 1,5 litru domácího sirupu: Žádná chemie, éčka a ani nemusíte sterilizovat – ta vůně léta je nepopsatelná!

Ruský okurkový salát s fantastickou zálivkou: V létě ho dávám k řízečkem i na grilovaní – perfektní chuť!

Nesbírejte jen plody do koláčů: Tyto listy by si měl natrhat každý, kdo trpí dnou, revma a bolesti – zázrak z přírody!

Pokud máte na skalce tuto rostlinku, máte štěstí: Dokáže zatočit s alergií a dalšími chorobami, takto ji využijete naplno!

Když jdu sázet sazenice rajčat, vždy se držím této rady mé tchýně: Vždy mám takovou úrodu, že mi ji chodí obdivovat i sousedé!

Toto je důvod, proč dávám v červenci mým rajčatům trochu obyčejného octa: Tento účinek vám zaručí dvojnásobnou úrodu

Lepší salát jste neměli ani v KFC: Dělám ho k masu nebo prostě jen tak!

Olízl vám váš pes ruku, nohu nebo tvář? Zjistěte význam toho, proč to dělá. Budete překvapeni!