Jak najít erotogenní zóny podle znamená zvěrokruhu?
Každé znamení má skryto na těle jednu nebo více erotogenních zón, které se zapnou ve chvíli, kdy se jich partner dotkne. Která místa to jsou u vás podle zvěrokruhu? Odpovídá to, nebo máte erotogenní zóny úplně jinde

Erotogenní zóny podle znamení

U někoho to jsou vlasy, u jiného třeba záda, krk nebo kolena.

Beran

Erotogenní zóna: Hlava, obličej a vlasy

Berani nikdy neodolají, když jim budete masírovat hlavu a hladit je po vlasech. Nejenže je to uklidní, ale může je to i dovést do stavu úplného vzrušení. Budou jimi otřásat vlny euforie, zvláště když zaboříte své ruce do jejich vlasů.

Býk

Erotogenní zóna: Zadní část krku

Býci mají své skryté erotogenní místo přímo na zadní straně krku. Stačí několik jednoduchých tahů prsty nahoru a dolů v téhle oblasti, smyslné polibky přímo sem a Býci se zblázní chtíčem.

Blíženci

Erotogenní zóna: Ruce a paže

Blíženci překvapivě reagují na to, když se budete dotýkat jejich rukou a paží. Zvláště pak masáž zadní části ruky, stejně jako lehké hlazení paží, zvýší jejich vzrušení.

Rak

Erotogenní zóna: Hrudník a prsa

Raci jsou extrémně citliví a vnímaví zejména na oblast hrudníku. A je jedno, zda jde o muže či ženy. Mají rádi, když je laskáte na hrudi a mačkáte jim bradavky, dokonce i měkké kousnutí je dovede k šílenství.

Lev

Erotogenní zóna: Záda a ramena

Lvi mají slabost – svá záda. Ať se jich dotknete kdekoli, budou z toho doslova hotoví. Milují hluboké a smyslné dotýkání na zádech, masáže zad a dotyky podél páteře. To je účinný způsob, jak je rozvášnit.

Panna

Erotogenní zóna: Břicho a pas

Panny mají skrytou erotogenní zónu přímo uprostřed žaludku. Při dotyku břicha kolem této oblasti to v nich může vyvolat velké vzrušení a může to mít na ně silný účinek. A když je ještě budete líbat podél pasu, můžete je doslova rozdivočit.

Váhy

Erotogenní zóna: Spodní část zad

Váhy mají erotogenní zónu ukrytou v dolní části zad. Stačí jim poskytnout jemnou masáž této oblasti a máte je tam, kde chcete. Jejich libido naroste do závratných výšek. A když k tomu přidáte několik lehkých škrábanců, budou šílet.

Štír

Erotogenní zóna: Genitálie

No, kdo jiný než Štír má skrytou erotogenní oblast právě tady! Jistě, většina lidí reaguje na to, když se jich dotknete „tam“, ale pro Štíry to je mnohem víc. Jejich největší erotogenní zóna je soustředěná kolem genitální oblasti, což je činí extrémně citlivými i na sebemenší dotyk.

Střelec

Erotogenní zóna: Stehna a boky

Pokud chcete rozvášnit Střelce, pak věnujte mimořádnou pozornost jejich stehnům a bokům. Tahle málo známá erotogenní místa jsou extrémně citlivá na jakýkoli druh dotyku, polibky nebo masáž. Stačí položit ruce lehce na jejich stehno a půjdou do kolen!

Kozoroh

Erotogenní zóna: Nohy a kolena

Kozoroh má erotogenní zónu přímo na kolenou a nohou. Tato často přehlížená oblast je velmi vnímavá ke všem druhům fyzického kontaktu. Položte ruce na nohy a jezděte nahoru a dolů, polechtejte kolena a zadní části kolen a Kozorozi budou doslova slintat blahem.

Vodnář

Erotogenní zóna: Kotníky

Je to dobře skrytá oblast, na kterou jsou Vodnáři extrémně citliví – jsou to kotníky. Věnujte pozornost této oblasti, až se budete příště chystat na milování. Budete ohromeni, jak zareagují na vaše dotyky!

Ryby

Erotogenní zóna: Chodidla

Ryby mají skrytou erotogenní zónu přímo na chodidlech. Pokud jim nabídnete masáž nohou, zjistíte, že to s nimi dost zacvičí. Jestli až dosud neměly chuť, tak po chodidlové masáži ji mít stoprocentně budou. Jemně jim hýbejte s prsty a můžete je i políbit!Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!