Jak naše karma souvisí s naším rokem narození? Toto již máte napsané ve svém osudu!
Člověk je to, co udělal nebo co dělá. Zde můžete také definovat karmu. Indiáni věří, že člověk svým činem určuje život, ve kterém se po smrti znovu narodí. Jinými slovy, to, co sejete, bude následně sklizeno.

Karma

Každému lidskému životu jsou přiděleny určité karmické zkoušky, které postihují všechny oblasti života – od lásky, zdraví, práce, vztahů. No, jsou uloženy u lidí, bez ohledu na to, jak se chovali v minulých životech a jak se chovají v jiných životech. Aspoň to si myslí indiáni. Pokud se domníváte, že osoba nese s sebou něco, ať už z vašeho života nebo z vašich předků, zjistěte, co vám jednotlivé karmy říkají. Určité osudové linie mohou být určeny také v roce, kdy jste se narodili.

Meva

Meva ukazuje, kolikrát jsi byl v tomto světě a kolikrát jsi odešel. A samozřejmě, co vám karma říká. Zjistěte, že meva je velmi jednoduchá, stačí najít rok, ve kterém jste se narodili v tabulce.

Meva 1

Vaše mysl je s největší pravděpodobností neklidná a jste náchylný k pesimismu. Přestože se chováte jako přátelská a otevřená osoba, ale vaše tvrdohlavost nemá nic společného, ​​a to často vám dává spoustu potíží. Situaci můžete přizpůsobit, ale nic nemůžete změnit. To z vás dělá obtěžující a negativní osobu zaměřenou na život. Během svého života můžete užívat alkohol nebo drogy. V oblasti zdraví pečujte o své ledviny, močový měchýř a genitálie. Protože máte sklony k tomu, být náladoví, v některých případech depresivní, musíte najít někoho, komu důvěřujete, ve vaší nevyléčitelně romantické duši.

Meva 2

Jste příjemný člověk a nikdy nebudete agresivní nebo uražení. Jste ambiciózní osoba, ale zároveň se podívejte na detaily. Jste vnímáni jako velmi opatrní, ale ne vůdce. Můžete pracovat v týmu lidí a dosáhnout největších úspěchů ve věku 45-50 let. Milujete sladkosti, takže máte tendenci mít širší pas a v něketrých případech až obézní. Musíte být opatrní s páteří, kůží, střevami a krví. Ve vztazích jste velmi pozorní, ale někdy dáváte více pocitům než rozumu.

Meva 3

Jste člověk, který nemusí být nikým opravován a orientován. Hledáte svou cestu a vy jste velmi optimistická a nezávislá osoba. Ve sdělovacích prostředcích jste tvrdošíjní a rádi byste propagovali své názory na základě vlastních zkušeností. Budete úspěšní ve věku 34-38 let, ale vzestupy a pády nebudou dělat hrubé rysy ve vašem životě později. Hmotné věci a peníze dostanete tak rychle získáte, že je rychle opět ztratíte. Dejte si pozor na nohy, nervové poruchy nebo závislosti.

Meva 4

Pozitivní osoba, jako jste vy, má někdy problémy s úzkostí a nedostatkem vůle. Jsi laskavý, a proto přírodou ohrožen. Neužijete si život, dokud nedosáhnete věku 38 let. Hledáte dlouho správnou cestu. Žiješ život co nejvíce a vytvoříš takový druh skořápky, díky němuž dovolíš jen to, co považuješ za vhodné. Nejsi řečník, ale vy jste umělec. Paradoxně? Ano, stejně jako mnoho věcí ve svém životě. Pozornost je třeba věnovat kloubům, infekcím různých druhů, respiračním poruchám a střevám. Ženy často trpí sexuálně přenosnými infekcemi.

Meva 5

Extrémy – ano a ne, dobré a špatné, velké a malé. K dispozici je pouze správná a špatná volba. Vidíte svět trochu černobíle. Nejste příliš populární ve společnosti, protože jste líný a netolerantní osoba. Po čtyřicátým roku života budete život těžší. Máte velmi vyvinutý instinkt pro sebeobstájení, jste silná a dominantní osoba, která se k vašemu cíli pohybuje. Dávejte pozor na nádory ve stáří, vysoký krevní tlak nebo problémy se střevem a krví. I přes tvrdou skořápku je třeba milovat, ale chcete převzít místo dominantního páru. Musíte pochopit, že štěstí není osobní, a v rodinném životě je místo pro dva, nejen pro jednoho. Snažte se být více tolerantní nejen v partnerství, ale také v práci.

Meva 6

Máte brilantní intuici, jste vůdce, inovace je ideálním motivátorem. Jdete velmi vysoko, ale pozor na pády, mohou vám ublížit. Jste šťastní, ale existuje něco, co vás opravdu může vystrašit – je to strach z neúspěchu. Zažijete svou čas slávy kolem 40. roku života. Mějte své emoce, věnujte pozornost srdci, bolesti hlavy a nervovým poruchám. Ve vztahu můžete zvládnout i ty nejobtížnější úkoly, spravovat své finance dobře, ale dávejte pozor, abyste nezachovali svůj závazek k dokonalosti na minimum. Někdy je lepší se vyrovnat s menšími věcmi, než se ptát na modrý život z nebe.

Meva 7

Jste živel. Charakter, vynikající řečník, láska k pozornosti a hněváte se, když ji nezískáte. Máte smysl pro detailu, ale ničeho nemůžete dosáhnout jen tak a vy to dobře víte. Pro váš úspěch jste vždy museli přímo nebo nepřímo rozšířit pomocnou ruku. Chybí vám vytrvalost, a proto se vám to podaří jen s pomocí druhých. Nicméně to by nemělo být trapné nebo zničující. V lásce jste aktivní a smyslný společník, partner je pro vás velmi důležitý.

Meva 8

Tvrdohlavý, mírný, můžete se nazývat dvěma slovy. Máte svůj názor, dokýžete lidi přesvědčit, ale je těžké změnit vaše přesvědčení. Na druhou stranu si nejste jisti svou pravdou. Jsi spíše konzervativní, cítíš se klidně, ale nic vás nezlomí uvnitř. Ve skutečnosti máte velmi tvrdohlavou osobnost, vysokou úroveň sebedůvěry, stejně jako dávku tolerance a nevědomosti. Vaše zdraví je silné, ale ve starším věku musíte být opatrní při ateroskleróze, hypochondrii a také při páteři.

Meva 9

Jemné a citlivé stvoření, které pláče nad smutným filmem nebo se smějete nad něčím veselým. Je úžasné, jak si můžete vychutnat život, ale dejte si pozor na své emoce. Ovládají vás příliš a možná se vám to v budoucnu vymstí. Musíte se zaměřit více na mysl, emoce a skutečný život. Ne každý bude mít zájem o vaše emoce a může vás kritizovat. V životě to nebudete mít snadné, někdo vás bude milovat, někdo vás bude nenávidět. Jsi idealista, věčný romantický, pohrdáš hmotnými věcmi. Dávejte pozor na srdce, oči a nespavost. A především, být více diplomaty a naučit se zachránit kamennou tvář v některých situacích.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!