Jak nezkazit svůj módní letní outfit? 9 častých módních chyb
Myslíte, že v létě je snadné si vzít něco světlého a vypadat dobře? Díky teplým mesícům během léta dokážeme vypadat skvěle i bez velkého úsilí. Bohužel jsme často obětí malých chyb, které mohou celkový vzhled úplně zničit.

9 častých módních chyb

Připravili jsme pro vás ty nejčastější chyby při oblékání, které mohou zkazit váš dojem.
Během letních měsíců se vyhněte tomuto!

Průhledné oblečení

Průhledné kousky oblečení vypadají skutečně dobře jen u moře, ale určitě ne v kanceláři. Maximální výjimkou v tomto směru může být lehce průsvitná halenka s okrasným spodním prádlem.

Spodní prádlo

Světlé košile, lehké džíny a trička různých typů vyžadují téměř neviditelné spodní prádlo. Ideální je sada v jedné barvě s ideálním tvarem a střihem. Ideální podprsenka by neěla být pod oblečením vidět ani vykukovat. Vyzkoušejte například silikonová ramínka.

Boty

Na své pohodlné žabky byste mimo dovolenou na pláži měli zapomenout. Stejné pravidlo patří také pro podpadky. Pokud se to k outfitu na tento den hodí, zvolte kožené sandály, espadrilky nebo mokasíny.
Nejdůležitější pravidlo: Otevřené boty jsou v pořádku pouze s dokonalou pedikúrou!

Silonky

Otravné silonky pro každého, kdo pracujte v kanceláři. Pravidla často přikazují ženám, aby nohy byly zakryty silonkami. Pokud pracujete s uvolněnými pravidly, můžete na tuto nadbytečnou vrstvu na nohou ihned zapomenout. Sandály se silonkama totiž vypadají příšerně.

Výstřih a mini

Ať je venku sebe více stupňů, měli byste si zapamtovat, že nohy nebo dekolt mohou být na oči ostatním vystaveny, ale nikdy ne ve stejnou chvíli. To je základní pravidlo, které byste neměla porušovat za žádných okolností.

Upnuté oblečení

Upnuté oblečení během horkého počasí může být důvodem, proč se cítíte přehřátí. Zároveň takové oblečení přivolává mnoho pozornosti včetně vlhkého podpáždí a různých nedostatků vašeho těla.

Nevhodné oblečení

I přesto, že je venku více než 30°C, nesmíte zapomínat na dané pravidla při oblékání. Dlouhé sukně ani krátké šortky jsou vhodné spíše na víkend. Pro pracovní dny arději zvolte klasičtější oblečení, ideálně vyrobeno z přírodních materiálů.

Make-up a parfém

Jakmile se venku objeví léto, je dobré přehodnotit své oblečení a současně s ním i svlj amkeup. Pouhý korektor s BB krémem a tmavou tužkou na oči je vhodnou volbou. Při velmi horkém počasí makeup ale raději nepoužívejte. Lepší volbou bude pouze deodorant a sprchový gel s příjemnou vůní.

Černé oblečení

Během horkého počasí se lidé vyhýbají tmavému a černému oblečení. Většinou ale zapomenou na svou tašku a boty. Obvykle černé doplňky vypadají dobře, ale. letnímu obelčení tomu tak nemusí být.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!