Jak odstranit hnědé skvrny na pokožce? Pomůže běžná ingredience
Tmavé skvrny, vznikající věkem jsou játrové skvrny. Jsou ploché, opálené, hnědé nebo černé skvrny, které se objevují na kůži.Liší ve velikosti a jsou nejčastěji vidět na obličeji, rukou, ramenech a pažích. To jsou oblasti, které jsou vystaveny nejvíce slunečnímu záření. Můžete sdružovat věkové skvrny s dospělými ve věku nad 50 let, ale mladí dospělí si je mohou také vychutnávat, zejména pokud stráví spoustu času na slunci.

Stařecké skvrny

Stařecké skvrny jsou způsobeny roky vystavení ultrafialovému záření ze slunce a použití solária může také přispět k rozvoji těchto tmavých skvrn. Pigment v horní vrstvě pokožky, který dodává pokožce normální barvu, se nazývá melanin. Když UV záření přichází do kontaktu s pokožkou, paprsky urychlují tvorbu melaninu a vytvářejí opálení na pokožce, aby pomohly chránit hlubší vrstvy pokožky před poškozením způsobeným UV zářením. Věkové skvrny se objevují v oblastech pokožky, které mají časté a dlouhodobé vystavení slunci, protože melanin se vyrábí ve zvláště vysokých koncentracích.

Ochrana

Takže jaká je vaše nejlepší obrana proti věkovým skvrnám? Správná ochrana před sluncem. Každý, kdo je může vyvinout, ale máte větší pravděpodobnost, že dostanete věkové skvrny, pokud máte světlou barvu nebo poctivou pleť, nebo pokud máte v minulosti časté nebo intenzivní sluneční záření nebo spáleniny.
Pravé věkové skvrny jsou neškodné, ale pokud si všimnete skvrn, které se ve vzhledu změnily, zeptejte se lékaře. Může to být známka melanomu.

Příznaky

  • je tmavě pigmentovaná
  • se rychle zvětšuje
  • má nepravidelný okraj
  • má neobvyklou kombinaci barev
  • doprovázena svěděním, zarudnutím, citlivostí nebo krvácením

Léčba stařeckých skvrn

Ta může zahrnovat léky, jako jsou bělící krémy, laserová terapie, zmrazení, dermabraze nebo chemické peelingy. Pokud jste s vašimi věkovými skvrnami nespokojeni, existuje mnohem přirozenější možnost, jak je usnadnit.

Rady lékaře

Dr. Doug Willen, autor Quantum Paleo, poskytl rychlé a přirozené řešení věkových skvrn. Doporučuje Jablečný ocet smíchaný s cibulovou šťávou. Ano, cibulová šťáva! Cibule obsahuje několik antioxidačních látek, které pomáhají neutralizovat volné radikály v těle.
Druhá složka v této směsi, jablečný jablečný ocet, obsahuje alfa-hydroxykyseliny, které odstraní mrtvou pokožku a odhalí zdravou pokožku pod ním. Mnozí přísahají tím, že ji používají na pokožce, aby udrželi přirozenou záři.

Jak na to

Vezměte jednu čerstvou cibuli a nakrájejte je.
Pulverizujte ho pomocí malty a paličky.
Vložte zkapalněnou cibuli do mixéru.
Přidejte jablečný jablečný ocet a směs.
Použijte bavlněnou kouli k aplikaci nápravy na vaše věkové skvrny.

Podívejte se na video níže pro více informací o tomto přírodním domácím prostředku pro věkové skvrny. A nezapomeňte použít opalovací krém!

VideonávodByl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!