Jak poznat, co muži chtějí víc než soulož? Nikdy o tom nemluví, ale chtějí toto!
“Všichni muži chtějí jen sex! My je absolutně nezajímáme. “ toto říká skutečně mnoho žen. Ale co když si jen ženy všechno vykládají tak nějak špatně?

Co muži chtějí?

Možná vás to překvapí, milé ženy, ale muži chtějí něco víc než jen sex (s výjimkou věkové skupiny 15-19). Bohužel jejich tvrdost a hrdost jim nedovoluje nic říct, proto jsme rozhodli rozvrátit tento stereotyp.

Vlastní svět

Muži v žádném případě nechtějí ženy urazit, ano mnohem více jich přitahuje něžnější pohlaví, ale to je prostě příroda. Mnohým je však známo, že sex tvoří jen 50% úspěšného vztahu. Ve skutečnosti i muži potřebují něžnosti, pocit klidu a náruč ženy, kterou milují. Chtějí s ní mít úplně jiný, vlastní svět. Prostý dotek milované ženy může zlepšit jejich náladu, ochránit před úzkostí a motivovat k lepším úspěchem. Samozřemě, mnoho mužů o to ani nežádá, protože nechtějí v očích své polovičky vypadat jako slaboši.

Láska

Muž chce cítit vaši lásku. Jak je známo, žena je většinou ta, která ve vztahu “nastavuje” emoce. Druhé místo, hned po dotecích, jsou vaše slova – můžete povzbudit jeho sebevědomí, což pak později ovlivní i svět kolem vás.

Zájem

Muži chtějí, aby se o nich ženy zajímali. Nemusí se jednat o nic komplikované: zeptejte se ho jaký měl den, což zajímavé se mu přihodilo a podobně. Nebuďte však zbytečně dotěrná, protože existují věci, které nemusíte mít důkladně prozkoumány.

I oni chtějí aby jejich úsilí bylo oceněno, zejména slovně. Nevědí přece, co si ženy myslí, oni nejsou vy. Právě proto musíte své myšlenky a obdiv vyjádřit slovy. Zde je několik tipů od mužů podle toho, co by rádi od svých žen slyšeli.

  • “Jsem ráda, že si nás sem přivedl, děkuji.”
  • “Jsi skutečný chlap! Vedle práci se víš postarat io naši rodinu, to se tak často nevidí. “
  • Aby se dotkla mého ramene a pošeptala: “Jsi dobrý manžel a skvělý otec a právě proto tě miluji.”
  • Když přijdu domů z práce, pozdravíme si a řekne mi: “Jsem ráda, že tě vidím.” Ideálně pokud to udělá s úsměvem a pokud bude mít na sobě krásné spodní prádlo …Aby když se budu cítit strašně řekla: “Neboj se, všechno bude v pořádku.” Bez zbytečných slov a otázek.
  • Byl bych rád, kdyby po intimnostech nezačala hned mluvit o naší domácnosti a místo toho mi řekla: “Wau! Tak tedy v posteli si stále neskutečné zvíře! “

Pozornost

Všichni lidé chtějí pozornost a porozumění bez ohledu na pohlaví. Samozřejmě, ve vztahu vše kazí pýcha a proto je lepší, pokud se pokoušíte dělat kompromisy. Možná je zažitější, že by to měla dělat žena, ale věřte, vaše náklonnost a přístup se okamžitě projeví ve zpětné vazbě vašeho partnera. Pokud ne, pak je vhodné váš vztah přehodnotit …Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!