Jak poznat co předpověděly hvězdy podle znamení zvěrokruhu?
Znamení zvěrokruhu neexistují jen pro parádu. Podle hvězd máme určený osud a naše cesta se velmi často odvíjí přesně podle toho, v jakém znamením jste se narodili. Je známa legenda, podle které Vesmír shromáždil 12 dětí a každému pošeptal, jak může dosáhnout svých cílů.

Tajemství znamení zvěrokruhu

Zjistěte, které tajemství života podle znamení zvěrokruhu, které Vám předpověděly Hvězdy a Vesmír. Každé dítě dostane do vínku radost, ale i starost. A i vy jste byli dříve dítětem.

Beran

Beran má potenciál být hlavou, vůdcem. Je dobrý a silný přítel a ve svém srdci ukrývá oheň. Když vyroste v dospělého, bude schopen realizovat své sny a bude inspirací pro ostatní. Mnozí mu budou jeho houževnatost závidět. Vytrvalost i tvrdost ho mohou dovést daleko, ale do cesty mu mohou přivést i mnoho nepřátel a nepříznivců. Přesto beran nikdy nezapomene být zejména šťastným člověkem, který si plní své sny.

Býk

Býk dostal při narození od hvězd speciální dar. Je jím schopnost množit své bohatství, má-li v srdci dostatečnou motivaci a u sebe člověka, pro kterého to dělá. Chybou býků je jejich nestálost v lásce, mají horké srdce, které se však často zapálí pro novou lásku. To jim v životě přináší mnoho problémů. Láska je pro ně stimulem, jak dosáhnout svých cílů, ale pravá láska je jen jedna. Na to by se nemělo zapomínat.

Blíženci

Blíženci pomáhají lidem pochopit je samotné. Do vínku dostali dar úcty, kterou vůči druhým projevují osobitým způsobem – učí je poznávat své srdce a hledat to, co jim v životě dělá radost. Problém je ten, že to, co rozdávají blíženci druhým, nevědí dát sami sobě. Proto často tápou a v životě hledají své místo. Jim však nepomůže nikdo, naopak jejich povaha mnohých odpuzuje pro jejich nestálost. Vnitřní svět blížence se nesetkává s jejich vnějším světem. Proto bývají často velmi nešťastní a svůj klid najdou často až v pozdějším věku.

Rak

Mimořádnou senzibilitu nadělily hvězdy rakům. Jsou to citlivé a moudré bytosti, ale často se z nich stávají poustevníci, samotáři. Své znalosti si nechávají pro sebe a nepředávají je světu. Pozitiva, které dostali při narození, často neumí prodat vnějšímu světu. Jsou velmi skromní a plaší a jejich okolí má tendenci je stále ochraňovat. Rak nikdy nebyl ani nebude světoběžníkem. Přesto je šťastný ve svém tichém a klidném světě.

Lev

Vůdcové lidí a inspirátoři. Lvi měli vždy schopnost silných válečníků, věděli, jak se chovat v náročných chvílích a těžkých časech. Jsou hrdí a to je jejich slabá stránka. Právě hrdost je nejednou potápí v očích ostatních lidí, protože je považují za namyšlené, a tak navzdory své velikosti často nedosahují prosperity, jakou by si představovali. Jejich srdce je mimořádně moudré a citlivé.

Panna

Panny dostaly do vínku lásku k sobě samým. Většina z nich v životě hledí jen na vlastní zájmy, dávají si pozor na detaily a šíří kolem sebe znalosti. Jejich cílem je prospěch, ale v zápalu sebelásky zapomínají na své okolí. Lidé je proto často vnímají jako vypočítavé bytosti. Ve skutečnosti dokáží panny mnohem více – dávají svému okolí pocit klidu a pohody, který navzdory vlastním trochu sobeckým cílům, chtějí předávat i dále.

Váhy

Váhy vidí ty nejkrásnější věci v těch najobyčejnějších. Jejich obdiv k maličkostem přivádí jejich okolí k lásce vůči nim, a proto jsou váhy považovány za zranitelné osobnosti. Mohou zpívat, psát, kreslit, dokonce jim stačí pouze myslet a ve všem jejich počínání bude krása a povzbuzení. Váhy jsou váhavé, proto své skryté talenty nejednou neukáží. To může být jejich vlastní škoda, protože podle hvězd by měly velkou budoucnost.

Štír

Hvězdy dali ubohým štírům děsivou předpověď. Od nejútlejšího věku dokáží štíři vidět a vnímat duši jiných. To jim v životě přináší mnoho starostí a tuto schopnost často nezvládnou. Stanou se z nich zakřiknutí lidé, kteří se ostatních bojí a jediné, co dokáží, je využít své individualistické schopnosti a razit si svou cestu dopředu. Proto bývají terčem nepochopení a jen málokdo odhalí, jak je štír citlivý a dobrý v srdci.

Střelec

Střelec roznáší radost a zapaluje v srdcích druhých oheň. Ten, kdo ho na své životní cestě potká, bude cítit a zažívat něco krásného a dobrodružného. Hvězdy jim darovaly schopnost svým pozitivním přístupem léčit duše druhých. Střelci dostali do vínku mnoho, jsou ohromnými motivátory a posly radosti. Avšak tuto radost nerozdávají jen svému okolí, ale rádi si z ní dopřejí dostatek i pro sebe.

Kozoroh

Tvrdou práci, kterou kozorozi vykonávají, odmění hvězdy dostatečně brzy. V životě mohou dosáhnout velkých věcí, pokud se budou snažit. Přitom pro kozorohy tato snaha není nic náročného. Naplňují své okolí energií a jsou mimořádně trpěliví. Lenost ani lhostejnost není v jejich povaze, proto patří k těm znamením, které toho během života nedostanou málo.

Vodnář

Šťastní a svobodní, citliví a nenároční v každém okamžiku života. Takový je osud vodnáře, který své cíle drží pevně v rukou. Navenek je lidé vnímají jako vrtkavé osobnosti, přesto mají k životu vážný postoj a neberou ho na lehkou váhu. Užívají si, co dostanou, ale dokážou i rozdávat. Vodnáři dostali do vínku štěstí.

Ryby

Hvězdy rybám přidělily těžké břemeno. U lidí vidí nejen dobré vlastnosti, ale i ty špatné. Často dokáží odhadnout situaci takovou, jaká je opravdu a ne jen, jak se jeví. Mají množství zkušeností, ale jsou zamlklí a bojí se mluvit. Hvězdy jim daly možnost stagnovat, nebo se připojit k záchraně daných věcí. Je jen na nich jako své schopnosti využijí.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!