Jak poznat co vypovídá tvar prsu o vás? 9 tvarů, které prozradí mnoho
Tvarů ženského poprsí je hned několik. Věděli jste, že tento tvar lecos může znamenat? Jkaý tvar máte a co to znamená?

Tvar prsou

Tvarů ženského poprsí máme 9. Podívejte se na obrázek níže, vyberte svůj tvar prsou a níže si přečtěte, co tento tvar o vás vypovídá.

1.tvar

Jste rafinovaná intelektuálka Máte úžasnou a rafinovanou osobnost. Ostatním se zdáte maličko rezervovaná. Jste rychle myslící bytost s vysoce rozvinutým intelektem – dokážete vyřešit jakoukoliv hádanku. Ostatní občas trochu unavujete diskuzemi, ve kterých máte často úplně jiný názor než většina. A často je rozpoutáváte jako první. Důležité jsou pro vás ale i klid a pohodlí. Máte však tendenci být a jednat samy za sebe a nevěnovat příliš prostoru a pozornosti pocitům. Většinou se snažíte zůstat silné a vyrovnané a přestože emoce pochopitelně cítíte, snažíte se je skrývat.

2. tvar

Jste velice nezávislá a zrozená k tomu být vůdkyní Jste šťastný člověk, který téměř nikdy nežádá ostatní o pomoc. Většinou býváte ve společnosti postaveny velmi vysoko a jste velmi úspěšné. Na první místo stavíte logiku a váš život by se dal přirovnat k herní strategii. Každý by vám mohl závidět vaše sebeovládání. Ráda držíte otěže ve vlastních rukou. Působíte možná trochu chladně, ale rozhodně klidně a stabilně. Jste rozenou vůdkyní!

3. tvar

Jste velmi okouzlující a dobrodružná povaha Jste osoba svobodného a moderního ducha. Jste inovativní – obyčejné věci a situace často přeměníte na neobyčejné. Jste impulsivní a každý den je pro vás novým dobrodružstvím. Nicméně, většina z vašich aktivit má svůj skrytý účel a vaše chování často šokuje okolí. Občas se vám podaří ostatní urazit.

4. tvar

Jste optimistka a snílek Máte “ženskou” duši, tichou a zasněnou. Vždycky ve všem vidíte to pozitivní. I když máte starosti, pozitivní výraz vaši tvář neopustí. Vždy máte pro ostatní úsměv a trochu citu.  Jste inteligentní a pracovitá, někdy i plachá. To ale není vidět na první pohled, protože je s vámi legrace. Váš humor ale může někdy ublížit i těm, které milujete.

5. tvar

Jste nezapomenutelná a plná vášně Jste odvážná; vaše osobnost je úchvatná a atraktivní. Náročné úkoly v životě řešíte s velkým zápalem. Mějte ale na paměti, že vaše vášeň k životu má i svou temnou stránku – někdy býváte bezohledná.  V okolí zanecháváte velmi silný dojem a přitahujete všeobecnou pozornost. Rozhodujete se velmi rychle a ještě rychleji ztrácíte nervy.

6. tvar

Spolehlivá a milá Jste laskavá. Máte vděčnou povahu a zároveň ráda pomůžete všem, kdo pomoc potřebují. Udržíte tajemství a dokážete udržet i rovnováhu mezi dvěma znepřátelenými stranami a přinést do jejich sporu harmonii. Lidé si užívají pobyt ve vaší přítomnosti. Když jsou s vámi, cítí se jako doma.

7. tvar

Jste moudrá a důstojná Jste chodící moudrost a spiritualita. Působíte velmi důstojně. Vždycky se snažíte na sobě pracovat. Máte rádi dobré knihy a kdykoli můžete, snažíte se naučit něco nového. Vaší filosofií je spojovat malé věci do velkého obrazu vašeho života. Jste pacifistka a umíte být dobrou přítelkyní, ale vše vlastní zájmy jsou pro vás na prvním místě.

8. tvar

Neobyčejná a kreativní Jste oblíbená a vaše okolí vás hodnotí velmi kladně. Hodně přemýšlíte, ale máte sklony k melancholii. Jste kreativní a expresivní. Často děláte věcí svým vlastním specifickým a zvláštním způsobem. Nikdy si nenecháte ujít příležitost ukázat ostatním, že jste jiná. Ale jste zároveň velmi okouzlující a šarmantní a ostatní vás jednoduše zbožňují.

9. tvar

Jste mravná, ctnostná a počestná Jste způsobná, nezkažená a plná ctnosti. Jednoduše komunikujete s ostatními. Přesto se na první dojem zdáte být plachou bytostí. Víte velmi dobře, kým přesně jste, věříte si a vaše úsudky jsou často správné. Lidé se na vás často obracejí s žádostí o radu nebo názor. Patříte mezi ty, kteří dokážou velké věci. Opravdu velké osobnosti!Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!