Jak poznat důvod, proč je znamení ryba nejlepší přítel? Velká chyba nikoho neznat
Ryby jsou ze všech dvanácti znamení Zvěrokruhu těmi zcela nejčistšími a nejnevinnějším zástupci. Jsou to křehké a citlivé bytosti, se kterými musíte umět zacházet.

Ryby

Lidé, zvláště ženy, ve znamení Ryb, jsou fascinujícími bytostmi. Můžeme je považovat za perlu v moři, co se znamení týká. Musíte jim však vědět rozumět a musíte vládnout ohromnou trpělivost. Jaké jsou tedy ženy ve znamení Ryb?

1. Mají velké srdce

Pokud někoho milují, udělají vždy vše pro to, aby jejich vztahy byly šťastné až do posledních dnů. V srdci má Ryba tolik lásky, že to na jednoho člověka může být až mnoho. Proto jsou Ryby často opuštěné, protože má protějšek pocit, že ho Ryba láskou až dusí. Pokud jste však na tolik lásky připraveni a přesně toto vyhledáváte, pak je Ryba ženou, od které se Vám vždy dostane maximálních emocí a lásky.

2. Dokážou nastolit harmonii

Pokud ve Vašem životě převládá zmatek a chaos, pak žena ve znamení Ryby jednoznačně nastolí harmonii a klid, pokud o to stojíte. Ví poslouchat, poskytnout bezpečí, klid a mír. Můžete se tak jednou pro vždy rozloučit se stresem, depresemi i úzkostí, když si budete Ryby držet ve své blízkosti.

3. Duchovní bohatství

Vzhledem k tomu, že Ryba je velmi kreativní, je to většinou její partner, kdo je pro ni tou největší inspirací. Dokáže ho nosit na rukou a na oplátku udělá iz romantické večeře a kina ten nejnezapomenutelnější zážitek. Díky svému nitru dokáže v jakoukoliv chvíli zafungovat jako nejspolehlivější terapeut.

4. Jsou plné soucitu

Čím jsou ženy ve znamení ryby starší, tím jsou empatičtější. Rozvíjí svou intuici, soucit a vnímání. Umí se vcítit do bolesti druhých, ale i na jejich radost a touhy. Pokud přecházíte těžkým obdobím, žena Ryba bude vždy s vámi, bude vás podporovat a milovat. A pokud jí to vrátíte, budete nejšťastnějším mužem na světě.

5. Myslí pozitivně

Do lidí vkládají obrovskou důvěru a předpokládají, že každý vždy udělá něco, aby byl náš svět o něco lepší. Tak stejně pozitivně působí i na své okolí. Dokáže vzbudit pozitivní myšlení iv tom největším pesimisté. Líbí se jim, když jsou všichni kolem nich spokojeni a šťastní. Pokud je někdo na negativní vlně, Ryba přiběhne a ihned nabízí pomocnou ruku. Nikdy to s lidmi nevzdává, protože opravdu věří, že naděje existuje vždy, za všech okolností.

6. Nikoho do ničeho nenutí

Většinou si žena Ryba nic nevynucuje, nevyvíjí tlak na jejího partnera. Dobře ví, že všeho moc škodí. A také ví, jak je snadné, aby se nátlak vyvinul v posedlost. A to nikdy není dobré. Věří v osud a vyšší moc. A toto šíří i mezi ostatní. Snadno v ostatních vzbudí pocit, že každý má na světě své důležité místo.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!