Jak poznat důvod, proč vám pes olizuje ruce, nohy nebo i obličej?
Mnoho lidí má doma psa. Je to čtyřnohý miláček celé rodiny. Psi jsou věrní a plně oddaní svému pánovi, což se o lidech říct nedá. Sice neumí mluvit, ale často je jejich přítomnost lepší než ta lidská. Pes vyjadřuje své emoce odlišně, proto Vám řekneme co po vás váš miláček chce.

Plete se pod nohama

Pokud se pes intenzivně otírá o vaše nohy, stojí o jakýkoliv Váš dotek, pohlazení, znamená to, že chce cítit Vaši lásku. Pokud jim svou lásku dáte, tak vám ji vřele opětují.

Psí oči

Pokud se vám někdy stalo, že si stoupl pes před vás a dělal na vás takzvané psí oči, tak vám tím váš pes vyjadřuje svou důvěru a volnost, kterou od Vás vnímá.

Spaní v posteli

Spí s vámi váš pes v posteli? Touží s vámi zůstat v kontaktu. Nejde mu o pohodlí, ale o vás. Zanechává tam on i vy svůj pach. Někdy tam pes spí, i když nejste doma, to proto, že vás tam pes cítí.

Dárky

Pokud za vámi přijde váš pes a podá vám nějakou ze svých hraček, nemusí to být vždy z toho důvodu, že si chce pouze hrát. Jednoduše vám chce ukázat co za hračky má, chce se pochlubit a ukazuje, že je ochotný vám hračku klidně půjčit.
Nálady
Psi umí chápat emoce lidí. Máte špatnou náladu, nebo jste rozčílení a váš pes za vámi chodí, chce si hrát, kouká na vás nebo se tulí. Pes Vás chápe a snaží se vaší náladu změnit.

Olizování

Pokud vás váš pes olizuje na určitých částech těla, dává vám tak najevo svou bezmeznou vděčnost a oddanost. Pokud vám olizuje pes obličej, cítí se skvěle, bez strachu a zbytečného stresu.

Vítač

To, že vás pes vítá po příchodu domů, není to z důvodu, že by čekal nějaké jídlo či pamlsek. Bylo mu smutno a upřímně se těšil na vaši přítomnost. Potřebuje vědět, že i vy potřebujete jeho, stejně jako on vás.

Následuje vás

Může být až pronásledovatel. Chodí za vámi do koupelny i na záchod, zkrátka všude. Tím, že chtějí být neustále s vámi, vám prokazují svou lásku.Byl tento návod užitečný?Podobné návody

Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!