Jak poznat jak se muži dívají na ženská těla? Konec všem lžím a odhalení pravdy
Každá žena, chce být krásnou ženou. Ženy se neustále starají o to, jak vypadají, co mají na sobě, jaký mají make-up a v neposlední řadě o to, zda jsou štíhlé. většina žen to všechno dělá jen z jediného důvodu a tím důvodem jsou muži. Bylo by ale skvělé vědět, jak muži krás žen skutečně vnímají.

“Proč mnoho žen, snících o čestné lásce, začíná vztah s lží?”

Krása žen

Požádali jsme jednoho muže, aby vyjádřil svůj názor tuto otázku.

“Vidím mladé, dospělé ženy, které jsou velmi krásné svým osobitým způsobem. Vidím, jak nechtějí akceptovat svůj přirozený vzhled, chtějí vždy vypadat lépe a krásu pojímají úplně jinak.
Natáčejí si své vlasy, malují obličeje, holí své nohy a tím se okrádají o krásu, která jim byla dána samotnou přírodou. Raději se ukryjí za zářivým make-upem a stanou se z nich beztvářné Barbie přitahující stejně nesličná KENOVA na krátkodobé manželství, které rovněž skončí podvodům.“

“Nečekejte na svého prince z vesmíru, pokud neumíte být skutečnou princeznou”, toto tvrdí mnozí psychologové.

Příklad

Jedete přetrhnout jen proto, abyste vypadaly jako modelka, obléknete si na sebe něco přitažlivého, půjdete do nočního klubu jako na “trh s masem”, potkáte mladého muže, chcete si poflirtovať, natrefíte na někoho vychytralého, opět budete naříkat do polštáře, že vás dotyčný nechal.

Podvod

Podvod je možná příliš kruté slovo, za kterým se jen skrývá strach z toho, že budete vypadat ošklivě.
Něco vám řeknu: neexistuje ošklivá žena. Ještě jsem takovou nesetkal.
Existují jen takové, které se nás snaží o tom přesvědčit.
Jsem ošklivá, tak se podívej jak jsem si namalovala rty, jaké mám řasy, jaký mám dekolt a obnažené stehna.
Není ve mně už nic víc, takže celá pozornost je věnována mému zevnějšku: nablýskaná reklama, za níž jsou jen kabely a prach.

Zájem o ženu

Můj zájem o ženu není nikdy založen na tom, že bych byl opilý její krásnou tváří či postavou. Přitažlivost se odehrává někde mnohem hlouběji, ve vnitřním světě.
Normální muž se zamiluje do ženské přirozenosti. Vzhled a postava se přesouvají až na druhou kolej.
Básníci oslavující tenký pas, plné rty a dlouhé řasy jednoduše popisují odraz tohoto světa na ženské tělo. Zamilovaný chlap bude stejně opěvovat hubené či plnější ženské křivky.

Nejkrásnější žena?

Nejkrásnější žena je pro mě těhotná žena. Nestará se o svůj zevnějšek, ale o své myšlenky o děťátku a celý její život se přesměruje do vnitřního světa, kde naslouchá sama sobě, hladká si bříško a pomalu kráčí. Uvědomila si svůj dar a vyzařuje z ní nádherná ženskost. Výrazy mužů se při pohledu na těhotnou ženu okamžitě mění. Jsou silnější a vznešenější. Je to pozoruhodné a krásné zároveň.

Břicho

Mou oblíbenou částí ženského těla je břicho. Měkká, mírně zaoblená, tajná mohyla, ukrývající nespočet pokladů. Odtud pochází žena, její síla, její přitažlivost. Známé ženské praktiky spojené s uvolňováním napětí souvisí právě s touto částí těla – břišní tance, dýchání přes břicho a podobně.
Zralá žena vytváří polaritu a přitahuje k sobě zralou mužskou energii.

Pohyby

My muži nevidíme krásu jen našimi očima. To by bylo příliš nudné. Skenujeme každý pohyb: otočení hlavy, chůzi, položení kolen při sezení, hlas. Cítíme půvab. Ten nelze kopírovat, koupit, naučit se ho od modelek, které pravděpodobně úspěšně zvládli kurz afektovanosti, ale ne půvabu.

Grácie

Grácie je jedinečná, ale zároveň ji má každá žena, ale může být ukrytá pod větším bříškem či pod vlastními, často neodůvodněných a nesmyslnými přesvědčeními.

“Muž to najde, rozliší, dešifruje vaši krásu pouze pokud ho nic nemate neruší. Na každou krásu se najde její věrný obdivovatel, básník či princ. Nepoukazujte na ni, nevystavujte ji, nedeformujte ji. Nechte ji prostě být. “Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!