Jak poznat, kdo je andělem strážným podle znamení zvěrokruhu?
Každé znamení zvěrokuhu má svého anděla strážného. Anděl strážný dokáže člověku pomoct ve chvíli, kdy potřebuje pomoc, energii a zvednout sebevědomí. Až bude nejhůř, zavolejte ho a on přiletí na pomoc. Můžete se na něj spolehnouz vždy!

Anděl strážný

Proč je dobré vědět, kdo je váš anděl strážný? Je to někdo, kdo vás neuvěřitelně miluje a za každých okolností je připraven vám aktivn pomoci. Který anděl patří právě k vám podle znamení zvěrokuhu?

Beran

Vaším andělem strážným je Machidiel nebo také anděl odvahy. Využívá sílu Slunce, aby vám poskytl sílu a optimismus v náročných chvílích a dobách. Machidiel je také spojován se stromem života a jara. Jeho energie povede vaše srdce správným směrem. Pokud potřebujete více lásky nebo lásku chcete najít, zavolejte si tohoto anděla.

Býk

Vaším andělem strážným je Asmodel, anděl trpělivosti. Pomáhá, abyste byla opatrná, zodpovědná a praktická. Nemáte-li tyhle vlastnosti, požádejte Asmodela, aby vám pomohl. Je to také anděl, díky němuž můžete získat bohatství. Díky podpoře Asmodela vám bude také přát štěstí v lásce.

Blíženci

Vaším andělem strážným je anděl Ambriel, anděl komunikace. Což pro vás asi žádné překvapení není. Pokud potřebujete něco ujasnit nebo získat naději, zeptejte se právě tohoto anděla a v dané situaci vám pomůže. Budete se cítit mnohem pevnější v kramflecích a určitě uděláte správné rozhodnutí. Tento anděl navíc posílí vaše intuitivní schopnosti a odrazí od vás negativitu, kterou na vás přenáší vaše okolí. Naučí vás také naslouchat srdci – v něm najdete odpověď na všechno.

Rak

Vaším andělem strážným je anděl Muriel, který vyzařuje lásku a radost. Pokud náhodně ucítíte květinovou vůni, pak vězte, že tento anděl je ve vaší blízkosti. Zaměřuje se na soucit a dělá z vás emocionální a milou lidskou bytost. Jeho vibrace vás objímají jako samet a odhání od vás utrpení. Jakmile máte pocit, že vám chybí citlivost a soucit, zavolejte si Muriel na pomoc.

Lev

Vaším andělem strážným je anděl Verchiel, který vám dodá důvěru a připomene vám, abyste myslela také na sebe a na svoje osobní potřeby, jako je relaxace, zábava, volný čas. Verchiel vám dodá odvahu a energii zejména ve chvílích, kdy máte dojem, že vaše ego bylo nějak pošlapáno. Díky pomoci Verchiela můžete rozněcovat vášně a nadšení u svých blízkých a probouzet oddanost. Tento anděl ve vás probudí vůdcovské síly a můžete strhnout svou energií i ostatní.

Panna

Vaším andělem strážným je anděl Hamaliel. Je to anděl logiky, takže se k vám hodí naprosto dokonale. Jakmile se budete cítit mimo kontrolu, zavolejte si ho na pomoc, uklidní vás a uzemní. Přináší vám paprsky lásky k posílení vašich vztahů a vyřešení všech problémů. Jeho energie usnadňuje postup na vaší cestě životem a umožní vám dosáhnout harmonie. V životě nejsou jen plány, ale důležité jsou činy.

Váhy

Vaším andělem strážným je Zuriel, anděl harmonie. Jakmile pocítíte v životě prázdnotu, tenhle anděl vám pomůže si uvědomit, co potřebujete k tomu, abyste se cítili dobře a v míru. Podporuje ve vás přímočarost a přizpůsobivost, ale vyzývá také k tomu, že se nemusíte bát změny. Pokud před sebou máte nějaké rozhodnutí, pomůže vám zbavit se pochybností a rozhodnout se.

Štír

Vaším strážným andělem je Barbiel, anděl podsvětí. Pomůže vám nalézt rovnováhu mezi temnotou a světlem. Díky němu najdete sama v sobě upřímnost a objektivitu ve své práci i ve vztazích. Kdykoli budete pochybovat, nebo budete cítit, že vás ostatní nespravedlivě soudí, požádejte o pomoc Barbiela. Barbiel je meč proti temnotě a je to síla, když ji potřebujete.

Střelec

Váš anděl strážný je Adnachiel, který pomáhá lidem pochopit, co je zapotřebí k tomu, aby se jejich přání vyplnila. Adnachiel vám otevře mysl a naučí vás, jak vnímat rozdíly mezi lidmi. Obrátí váš pohled k novým obzorům a průkopnickým vizím. Díky Adnachielovi se vaše sny mohou stát skutečností. Jakmile potřebujete povzbudit na své cestě za poznáním, zavolejte na pomoc Adnachiela. Naslouchejte jeho vedení a naplňte svůj osud.

Kozoroh

Vaším andělem strážným je Hanael, který vám pomůže pokračovat a neustrnout na jednom místě. Energie Hanaela pomáhá poznat, kde se snažíte realizovat ze sobeckých motivů. Jakmile se cítíte přilepená nebo nemůžete pustit z hlavy nějakou bolestnou vzpomínku, zavolejte Hanaela. Připomene vám, abyste důvěřovala své intuici a následovala své srdce. Pokud si říkáte, že život nemá smysl nebo když se věci začnou vymykat kontrole, zavolejte si na pomoc Hanaela.

Vodnář

Vaším andělem strážným je anděl Uriel. Když jste v krizi nebo pociťujete strach, zavolejte Uriela. Pomůže vám vidět i váš nevyužitý potenciál. Uriel je pokládán za nejmoudřejšího anděla, na kterého se můžete obrátit, když potřebujete nějaké intelektuální informace nebo hledáte praktická řešení. Osvětluje situaci a poskytuje i varování. Uriela se vyplatí přivolávat pravidelně, protože vám dá životní lekce.

Ryby

Vaším strážným andělem je anděl Barakiel, který vám pomáhá nebýt poražená. Pokud potřebujete sílu, on vám ji dá a znova se postavíte na nohy. Tento anděl má více vlivu na lidstvo než kterýkoli jiný anděl. Jeho ztělesněním je empatie a soucit. Když se budete cítit v nebezpečí, nebo někdo, na kom vám záleží, zavolejte Barakiela, aby vás dovedl na bezpečnější místo. Barakiel přináší pozitivní energii a štěstí, posiluje myšlení a pomáhá určit směr vedoucí k cíli.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!