Jak poznat, které typy žen muži milují? Muži milují 2 typy žen a jak poznat, který typ ženy jsem?
Už velmi dlouho se mezi ženami debatuje, který typ ženy je pro muže atraktivnější. Odpovědí ale může existovat přesně tolik, kolik je na světě mužů. Každý muž hledá výjimečnou ženu, která ho bude milovat a postará se o něj na cestě životem.

Typy žen

Dnes jsme pro Vás vybrali dva zcela nejběžnější typy žen, které jsou pro muže zaručeně nejpřitažlivější. Jde o nejčastější typy, po kterých muži skutečně touží.

Jaký typ jste vy?

1. Maminka

Psychologie odhaluje, že muži jsou přitahováni k ženám, které se podobají jejich milovaným maminkám, stejně jako ženy k mužům podobným jejich otcům. Nazývá se to Oidipův komplex a takové tendence leží hluboko v našem podvědomí.
Jedna teorie naznačuje, že tento komplex je založen na způsobu, jakým vnímáme naše domácí prostředí během dětství. Vycházíme z našich rodičů, které považujeme za ideály pro dokonalý domov, protože jsou to osoby, se kterými se cítíme bezpečně a šťastní.
Je zcela zřejmé, proč si muži hledají své maminky jako přítelkyně. Tito muži mají rádi bezpečí a teplo domova. Usilují o bezpodmínečnou mateřskou lásku.
Antropologové už dlouhou dobu studovali toto chování mezi muži a na základě svých zjištění se seznámili s důvodem, který za nimi stojí. Vše vychází již z prehistorických časů, kdy matka vařila, uklízela dům, starala se o své děti a vedla je k dospělosti. Samozřejmě, že tak muži začali chtít kamaráda, který by pro ně dělat totéž.

2. Kamarádka

Ne všichni muži považují ženy za objekty. Někteří muži se dívají na krásu a lásku žen. Chtějí někoho, kdo by je poslouchal, promluvil a sdílel své nápady. Někoho, s kým mohou dělat vše, co dělají, a s kým mohou kamkoli jít.
Pokud člověk touží po přátelském typu partnera, budou Vás společné aktivity posouvat vpřed. Pouhé trávení času se svým partnerem způsobí, že bude Váš vztah nudný a hořký. Musíte si navzájem naslouchat a dohodnout se na určitých věcech, aby Váš vztah mohl plně fungovat. Jinak tento vztah nebude trvat dlouho.
Muž tohoto typu Vás bude milovat stejně jako Vy jeho. Nechce být hýčkán jako dítě, ale vztah je příležitostí pro Vás oba, abyste se navzájem milovali.
Nemyslete si, že by člověk tohoto druhu učinil Váš intimní život utrpením, naopak Váš vztah může být ještě více vášnivý a intimní.

Tak jakým typem ženy jste? Souhlasíte s tím?Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!