Jak poznat nadprůměrně inteligentního člověka? 3 zlozvyky, které to prozradí
Všichni máme určité zlozvyky, které dokážou prozradit mnohé o našich osobnostech. Dnes se zaměříme na 3 konkrétní zlozvyky, které mají nadprůměrně inteligentní lidé. Patříte mezi ně?

3 zlozvyky

Podívejte se, které zlozvyky dokazují nadprůměrnou inteligenci. Máte stejné zlozvyky? Co znamenají?

Nepořádek

Psychologové z univerzity v Minnesotě zjistili, že lidé, kteří mají v pokoji mnohem větší nepořádek nebo prostě velmi neradi uklízejí, mají výrazně kreativnější myšlení. To znamená, že pokud vám nevadí nepořádek kolem vás, pravděpodobně jste mnohem bystřejší, máte lepší nápady a více vám to pálí. I geniální Einstein byl tak trochu bordelář, avšak vždy tvrdil, že přecpaný stůl je znakem přecpaných mysli. Ti, kteří se umí orientovat v nepořádku kolem sebe si umí lépe poradit s neznámými situacemi a neztratí tak kontrolu v “nepořádku v životě”

Nadávky

Podle výzkumů mají ti, kteří hodně nadávají, mnohem více rozvinutou slovní zásobu oproti ostatním “slušňákům”. V odborném experimentu měli mladí lidé ve věku 18 až 22 let za jistý čas říct co nejvíce nadávek a neslušných slov. Poté, za stejný čas, měli říct co nejvíce názvů zvířat. Z experimentu vyšlo, že ti, kteří věděli více nadávek, měli mnohem pestřejší slovní zásobu. Mnozí to poznáte na vlastní kůži, že dobře si ponadávať umí být skvělé, pokud si potřebujete vybít vztek, což samozřejmě odlehčí vaši mysl a vy můžete tak lépe fungovat.

Ponocování

Určitě znáte ty, kterým se lépe učí v noci, popřípadě rádi zůstanou do pozdních hodin nahoru a dívají filmy či čtou knihy. Lidé mají totiž schopnost posunout si denní rozvrh a proto někteří později vstávají a chodí pozdě spát, zatímco jiní jsou zvyklí lehnout si dříve a ráno vstávat mezi prvními. Ponocování však může být znakem toho, že vám to lépe pálí. Jistý psycholog totiž dokázal, že ti, kteří zůstávají vzhůru dlouho do noci, jsou inteligentnější než ranní ptáčata.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!