Jak poznat nejšťastnější znamení zvěrokruhu pro celý rok? Tyto 4 znamení jsou nejšťastnější
Datum narození hraje velice důležitou roli ve vašem životě a ovlivňuje Váš osud. Samozřejmě, hodně záleží na rodinném prostředí a výchově, ale astrologové říkají, že hvězdy jsou nejvěrnější a nejspolehlivější poslové budoucnosti.

Šťastná znamení

Podle čínského kalendáře zaujme dominantní pozici v tomto roce pes. Nový rok tak přinese mnohem více nových šancí a příležitostí pro všechny znamení Zvěrokruhu než tomu bylo rok minulý. V dnešním článku se seznámíte se čtyřmi znameními, které však budou mít extra štěstí.

4. místo – Lev

Hrdý Lev je znamením Slunce. Sami vyzařují štěstí a radost, a přitahují je ještě víc. Obratně využívají všechny své dovednosti, což jim pomáhá dostat od života to nejlepší. Možná, že v loňském roce došlo ke ztrátám, které Lva srazily z cílené cesty nebo trochu pokřivily víru v sebe.

Nebuďte depresivní. Loajální psi pomohou se vším. Spravedlivý vítr štěstí zavdá mnoho nových užitečných známých a také se budou dít milostné věci. Ano, finanční záležitosti budou úspěšné, takže se nebojte nové pozice nebo projektu.

Potřebujete pouze přijmout sebe a přestat vyčítat ostatním jejich nedokonalosti. Musíte nechat svou momentální nesebedůvěru v minulosti. Vašemu znamení je totiž vlastní sebedůvěra a usmívá se, že v ní budete pokračovat. Vesmír je na vaší straně.

3. místo – Střelec

Nakonec bude veškeré úsilí účelných Střelců odměněno. Toto znamení je řízeno Jupiterem, což je planeta růstu, možnosti a expanze. Pokud v posledních několika letech nebyl Střelec příliš stabilní a potkalo ho několik změn, kterým se vždy musel přizpůsobit, pak v roce 2018 je načase sklidit plody jejich práce.

V kariéře očekáváte ohromující vyhlídky. Na horizontu lásky se očekávají i velké změny: někteří naleznou rodinu a v již vzniklých vztazích bude ve vztahu následovat nový krok. Nezapomeňte: Vaše štěstí je spojeno s optimismem, takže ani nemyslete na depresi a zoufalství. A důvěřujte i lidem, letos Vám pomáhají hlavně příbuzní.

2. místo – Rak

Raci vždy dokážou dávat velký podíl svého času a zkušenosti ostatním, takže je čas, aby se mu to začalo vracet. V roce 2018 představitelé tohoto znamení získají vnitřní svobodu a předávají každému svůj optimismus. Minimální zklamání a utrpení. Jen jasné okamžiky a pozitivní emoce. Vrozené charisma a bystrá mysl Rakům pomohou ve věcech kariéry.

2017 Vám mohl přinést mnoho utrpení. Ale všechno je už za Vámi. Letos pochopíte, co to znamená, když lidé podporují Vás, ne Vy je. Také navštívíte novou zemi a dokonce ne pouze jednu.

1. místo – Váhy

V letošním roce Váhy – oblíbenci vesmíru. Rok psa slibuje skutečný rozkvět síly. Všechno bude u Vah v pořádku: jak vzhled, tak emoční stav a myšlenky. Skvělá harmonie, která je pro zástupce tohoto znamení tak důležitá, přispěje ke štěstí. Je to rovnováha ve všem a ta Vám přinese mnoho příjemných událostí.

Získáte skutečné porozumění a blízký kontakt se svým duševním partnerem. Astrologové Vám radí, abyste si našli nový koníček, v němž odhalíte neprozkoumanou stránku Vašich talentů. Nebojte se říct šéfovi, že chcete vyšší finance. Existuje vysoká pravděpodobnost, že je získáte. Finanční záležitosti jsou obecně na vrcholu. Bonusy, dary a dokonce i výhry v loterii.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!