Jak poznat osobnost podle dne narození? Šokující pravda
Datum, ve kterém jsme se narodili nás v každém směru života ovlivňuje. Určuje naše silné a slabé stránky, které neokážeme zcela změnit, ale alespoň ovlivnit. Souhlasí vaše povaha s dnem, kdy jste se narodili?

Den narození o vás prozradí šokující pravdu

Den, kdy jsme se narodili rčuje mnohé v našem životě. Pokud zjistíme, v čem nás den narození ovlivňuje a přiznáme si své silné i slabé stránky můžeme je ovlivnit. Bohužel nelze vlastnosti osobnosti změnit úplně, ale můžeme je kontrolovat a mírnit pokud je potřeba. Díky tomu můžeme mít hezčí život.

1 – Svoboda

Velmi samostatná bytost, ale část životních skutečností si nechává pro sebe a pečlivě jejich ukrývá před světem. Rozhoduje zásadně vždy sama za sebe, avšak umí být také pořádně žárlivá a panovačná.

2 – Věrnost

Citlivý, laskavý člověk se silnou intuicí, který myslí vždy na ostatních spíše než na sebe. Jeho spokojenost je závislá na druhých. Nerozhodnost a zranitelnost mohou vést v extrémních případech až k fyzické nevolnosti.

3 – Výmluvnost

Hlava vám pracuje na plné obrátky, originální nápady s dávkou humoru sypete přímo z rukávu. Potřebujete komunikovat a pohybovat se neustále mezi lidmi. Dokážete mimořádně přesně zhodnotit každou situaci, avšak pokud neventilují přebytečnou energii, hrozí nervozita.

4 – Stabilita

Vždy nohama pevně na zemi, velmi praktická, rozumná a spolehlivá osoba. Ve vztahu vždy vášnivá, tolerantní a ze zásady věrná. Pokud byla tato osoba vychována panovačným rodičům může chybět sebejistota nebo naopak může mít hrubé, útočné chování.

5 – Otevřenost

Pokud jste se narodili pátého, pravděpodobně milujete změnu, pokrok a hledáte vždy skutečnou pravdu. Energie a odvaha vám zaručeně nechybí, ale ze srdce nesnášíte, když vám někdo říká co a jak máte dělat. Pokud nemáte svůj den bydlíte náladoví.

6 – Láska

Potřebuje k životu harmonii a lásku. Má citlivou povahu s pořádnou dávkou tvořivosti. Nesnese pokud se v její rodině někdo hádá, avšak nevěří v sebe a své schopnosti.

7 – Spravedlnost

V životě má člověk narozený sedmého skutečně vysoké cíle a když něco řekne, vždy si za tím stojí. Je to velký extrovert, pokud je však na něco opravdu alergický, tak jsou to hloupí lidé. Když si příliš vyletí, snadno se může stát, že podlehne drogám či hazardu.

8 – Vyváženost

Inteligentní, podnikavá osoba s mimořádně vyvinutým logickým myšlením. Během svého života se ale musí naučit udržet v rovnováze svou sílu, energii a city. Pokud to nezvládne, tak bývá přehnaně kritická, mívá pletky a lže.

9 – Rozvaha

Do svého života zvykne podvědomě přitahovat lidi s citovými problémy. Je spíše tichá, skromná, avšak velmi spolehlivá a zodpovědná. Jelikož je opravdu citlivá, ostatní ji zneužívají a přehnaná odpovědnost může vést až k nespavosti.

10 – Čestnost

Tento člověk může působit povýšeně, ale zakládá si na pracovitosti a osobních zásadách. Svůj názor řekne pokaždé nahlas a otevřeně. Místy ho trápí pocit izolace. Pokud to nezvládá, utíká se k alkoholu.

11 – Zranitelnost

Citliví, senzitivní vnitřek se schopností vyvolávat nedorozumění, aniž si to vůbec uvědomoval. Velká nejistota a zranitelnost způsobuje, že neví odpovědět přímo a jednoznačně. Bez milující osoby po svém boku je ztracen. Když ho však chytí vztek, pocítíte jeho jedovatý sarkasmus.

12 – Profesionalita

Impulzivní, zvědavá bytost zaměřená na všestrannost. Lidé ji mají rádi pro její otevřenost. Miluje cestování, ale nesnáší když jí někdo říká, že něco nedokáže.

13 – Citlivost

V první řadě velmi dobrý přítel se smyslem pro organizaci. Zodpovědný, spolehlivý, avšak bez sebeúcty, která končí fyzickými či psychickými problémy.

14 – Houževnatost

Chytrá osobnost s láskou k svobodě a kreativitě. Je rodilým podnikatelům, na druhou stranu je ale výbušný a pokud nezvládá moc, má diktátorské sklony.

15 – Nebojácnost

Velká emocionální síla, která se však často mísí s pocitem izolace. Ostatní vyhledávají její společnost, ale ona si do jisté míry drží odstup. V stresových situacích těžko hledá slova.

16 – Upřímnost

Vnímavá, citlivá, obětavá osoba s pevnými postoji založenými na zkušenostech. Nesnáší dogmata, má potřebu se však pokaždé tlačit na pozici lídra.

17 – Síla

Přirozený vůdce, soustřeďuje se na výsledky. Potřebuje přežít všechno na vlastní kůži. Mimořádně bystrý, samostatný a hluboce zranitelný. Občas mívá vrtošivé nálady.

18 – Přemýšlivost

Neustále něco analyzuje. Vyznačuje se velkou silou osobnosti a nadprůměrnou inteligencí. Může trpět nespavostí, nervozitou či výbuchy hněvu.

19 – Účast

Trpělivost, pochopení a pomoc jsou základními pilíři pro osoby narozené 19-tého. Často však mají pocit osamělosti. Nevědí být objektivní a v krajních případech jsou žárliví a panovační.

20 – Poznání

Nesnášejí samotu. Mají vytříbenou intuici a vysoký práh tolerance. K životu potřebují společnost, mír a harmonii. Když je něco vyvede z míry, dokáží se nenormální vytočit.

21 – Porozumění

Ohleduplný, upřímný a komunikativní člověk. Nepotřebuje se mstít, raději si vždy vše vyjasní. Nechá se však jednoduše vyprovokovat a následně ublíží slovem tak, že na to nikdy nezapomenete.

22 – Spolehlivost

Empatická bytost uvažující vždy prakticky a důkladně. Silná schopnost řídit lidi a efektivně organizovat práci. Bývá velmi přecitlivělá a výčitky bere příliš vážně.

23 – Nezávislost

Svoboda je jejich druhým jménem a proto jejich vztahy nikdy dlouho nevydrží. Nesnášejí totiž omezování a nedokážou se vyznat ve vlastních citech. Při kontaktu s lidmi dosáhnou vždy to, co chtějí. Umí být bolestivě chladní a necitliví.

24 – Laskavost

Jsou přátelští, ochotní a vnitřně vyrovnaní. K životu potřebují harmonické rodinné zázemí. Chybí jim však sebedůvěra a tak působí navenek buď bezohledně nebo jako slaboši.

25 – Výzva

Netýkavka, která však potřebuje v životě za něco bojovat. Rada pozoruje a pomáhá. Miluje změny, vzrušení z něčeho nového. Stres jí však dělá velké problémy, nezvládá ho.

26 – Razance

Velkorysý, laskavý člověk s mimořádnou vnitřní silou. Své soukromí si přísně střeží. Místy působí arogantně.

27 – Poctivost

Sebekritická osoba, která život bere přehnaně vážně. Je to velký poctivec, rád si hoví v samotě blízko svého životního partnera. Může mít sklony k sebepoškozování či závislostem.

28 – Rozpor

Na jednu stranu touha po životním partnerovi a na druhou stranu silná touha po samostatnosti. Nenávidí omezení. Je citlivá, tvrdohlavá a za svou pravdu je ochotna se kdykoliv “poprat”. Někdy si může připadat osaměle. Pokud nebude ventilovat přebytečnou energii, hrozí mimořádná agresivita.

29 – Nepřehlednost

Hluboce citlivý, mírumilovný, ovšem nevyrovnaný, což způsobuje časté nedorozumění. Potištěné city a přehnané analyzování způsobuje paranoiu či přehnanou mlčenlivost.

30 – Rozhodnost

Úžasná představivost, pronikavá bystrost a silná soutěživost vytvářejí dojem vyrovnané, sebejisté osobnosti. Je to upovídaný, kritický perfekcionista. Může se však místy cítit, že jeho názory stojí vysoko nad názory ostatních.

31 – Náročnost

Velmi všímavý člověk se systematickým přístupem k jakékoliv činnosti. Je mimořádně bystrý, nápaditý a když chce, dokáže se naučit cokoli. Ctižádostivost ho žene vpřed, ale zároveň trpí nízkým sebevědomím, což způsobuje velkou zranitelnost. Když mu někdo ublíží, případně ho oklame stává zlomyslný a častokrát povrchní.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!