Jak poznat osudového partnera podle horoskopu? Co mají hledat Váhy, Střelci nebo Štíři?
Co všechno by měl mít ideální partner, aby jste s ním skutečně našli životní štěstí? Víme, co potřebují najít Váhy, Střelci a Štíři.

Ideální partner

Najít spřízněnou duši znamená, že se s partnerem naprosto ve všem dokonale doplňujete, rozumíte si a jste na stejné vlně. Zjistětei, kdo se k vám nejlépe hodí podle vašeho znamení horoskopu. Kdo je pro vás ideálním partnerem, a zároveň člověkem, se kterým byste mohli být celý život naprosto šťastní?

Váhy

Potřebujete rozhodného, cílevědomého partnera, který vás ochrání od nepromyšlených nápadů a kroků. Kromě toho, že by měl být vážný a rozumný, musí mít v sobě i velký oheň a uspokojit vaši velkou sexuální touhu. Také by vás měl ovlivnit svým optimismem a motivovat, abyste si plnily své sny a touhy. On by měl být tou osobou, se kterou budete vést kvalitní rozhovory na úrovni, s kým se budete umět konstruktivně hádat. Přestože budete vždy spolu, měli byste si nechat i prostor pro sebe a své zájmy. Dopřejte jeden druhému trochu svobody, a když to ten druhý potřebuje, ať se na chvíli vzdálí a utáhne do svého světa.

Štír

Štír hledá partnera, se kterým bude v dokonalém souladu, a to i v posteli. Člověka, ve kterém je dostatek ohně a vášně, kdo bude umět uspokojit všechny jeho touhy. Máte rádi rozhodných, rázných, ambiciózních a silných partnerů, u kterých máte pocit, že jste si rovnnocenní. Váš ideální partner by nemusel mít příliš komplikovanou povahu, je lepší, pokud bude spolehlivý a vy se tak nemusíte obávat, proč nepřichází včas domů, kam odešel, kdy se vrátí … Je důležité, abyste byli dobří přátelé, měli byste spolu vše sdílet a navzájem se podporovat. Jednoduše, váš ideální partner by měl být vaší pravou rukou.

Střelec

Střelec touží po partnerovi, který miluje společenský život. Rádi cestujete a vychutnáváte si život, takže potřebujete někoho ohnivého a energického, protože i vy jste plní vášně. Nezaškodí, když ve svých duších a tělech vždy udržíte oheň a jiskru, váš milostný život by měl být pestrý a zajímavý. Ať je váš vysněný partner romantik a optimista milující překvapení, někdo, kdo vás vždy něčím okouzlí a překvapí. Ano, přesně takový je i Střelec a kromě toho velmi touží po obdivu. A to by měl váš partner dobře vědět.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!