Jak poznat podle roku narození co úzce souvisí s Vaší osobností a karmou? Přesnost Čínské předpovědi opravdu překvapí
Tato velmi stará čínská metoda vychází z hvězd. Každý rok narození vlastní svou hvězdu. Tato metoda tedy spočívá v kombinaci numerologie a astrologie. Dokáže mnohé napovědět o budoucím osudu, ale i o silných a slabých stránkách vaší osobnosti.

Čínská metoda

V následující tabulce naděte rok narození. Tím najdete hvězdu, která mu náleží. Následně můžete níže poodhalit svůj osud.

1 hvězda

Každý, kdo se narodil s touto hvězdou je hodně komunikativní člověk. Občas se ale stává, že tyto lidi ovládají emoce. Jedná se o citlivé lidi, kteří dokážou pochopit ostatní. Většinou se stahují do pozadí a mívají melancholické myšlenky o svém žití. Často bojují se solečností, ale nejvíce se obávají sami sebe. Mají sklony k určitým návykům, které se časem mohou stát závislostí.

2 hvězdy

V tomto případě jde o velmi pečlivé bytosti. Ženy se stávají těmi nejlepšími matkami, pro které je rodina na prvním místě. Jsou to praktičtí lidé s obrovskou trpělivostí, vždy připraveni a ochotni se obětovat. Umí dobře vařit, takže večeře od nich bude pro vás slastí. Zároveň by ale měli dávat pozor ns to, co jedí a hlídat si svou figuru.

3 hvězdy

Všichni narození společně s touto hvězdou mají v osudu zapsáno štěstí. Jsou to lidé, kteří nikdy neposedí a podle toho vypadá také jejich život. Zvládají i několik věcí najednou. Mají mnoho zájmů. Dokážou najít řešení i pro tu nejbezvýchodnější situaci. Obávají se projevovat své názory, protože se stydí za chování své osoby a to z důvodu, že nemají pocit vážnosti.

4 hvězdy

Lidé, kteří se narodili pod touto hvězdou mají často umělecké sklony a jsou velmi inteligentní. Unášejí je emoce a často se podobají lidem 3. hvězdou. Spoustu věcí ve svém životě dělají doslova na vlastní pěst a za svým cílem si jdou se značným sebevědomím.

5 hvězd

Lidé, kteří ke svému roku narození mají přiřazenou tuto hvězdu mají skutečně silnou vůli. Jejich organizační vlastnosti jsou dokonalé a proto často zastávají pozici vedoucího. většinou na sebe berou velkou zodpovědnost, kteá následně přerůstá do určité asociace. Dokud nemají všechno, nikdy se s tím nesmíří.

6 hvězd

S touto hvězdou mají lidé většinou sklony chovat se jako muž před ostatními. Vlastní mužské rysy osobnosti, jsou pracovití a mají skutečně velmi silnou vůli. Jsou ve společnosti velmi oblíbení, protože svým chováním bourají hranice.

7 hvězd

Pod touto hvězdou se rodí romantičtí lidé, kteří mají pocit bezstarostného života. Mívají pocit, že životní situace vždy zvládnou, ale ne vždy se jim to daří. I přes jejich romantickou duši je pro ně velmi důležité mít peníze, moc a jiné statky. Je nutné si ale uvědomit, že pokud dají, tím víc dostanou.

8 hvězd

Tito lidé souzní s přírodou. Jsou oblíbení společností, ale jen ve chvíli, kdy se otevřou. Na skutečný život občas zapoenou přes zaslepení prací. Jsou totiř velmi pilní, vytrvalí, pracovití a dokážou ostatním pomoct. Měli by se ale naučit si odpočinout, aby vás enustály strest nedovedl k potížím s vlastním zdravím.

9 hvězd

9. hvězda patří aktivním lidem, kteří jsou hodně cílevědomí a pro mnoho věcí velmi nadšení. Různé životní situace dokážou tito lidé zvládnout sami, protože nad vším dokážou dopodrobna přemýšlet. Občas se v nich objeví tendence zranit své blízké, ale oni si to vůbec neuvědomují!Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!