Jak poznat pravdu o matkách, které podstoupily císařský řez?
Být skutečnou matkou není nic nsadného. Přichází odpovědnost, úsilí a velké změny. A právě proto si tyto ženy zaslouží značnou podporu. A to především ty ženy, které při porordu svého milovaného dítěte podstoupily císařský řez a na celý život si s sebou nesou malou jizvu.

3 pravdy o porodu císařským řezem

Tento typ porodu vyžaduje skutečně velké množství odvahy a síly. Jen žena a zároveň matka se s tím může vyrovnat tak hrdinským a obdivuhodným způsobem.

Statečnost

Jsou statečné, aby mohly čelit následkům chirurgického zákroku.

Možná si myslíte, že císařský řez, také známý jako sekce, je zcela běžný zákrok, ale to není vůbec žádná pravda, protože je považován za velký náročný chirurgický zákrok. Stejně jako ostatní chirurgické operace, i císařský řez nese určité riziko pro matku i dítě.

Kromě toho, je velmi obtížné pro nastávajícího otce nebo rodinné příslušníky být na operačním sále během porodu. Matky musí být samy, bez možnosti podpory a jistoty.

Nejistota

Nevědí, zda je vše v pořádku, dokud neopustí operační sál.

Riziko nekončí již se samotným narozením dítěte. Jako u každé operace, ani tady lékaři nedokážou určit, zda vše bylo naprosto úspěšné, dokud anestézie zcela nevyprchá.

Navíc je tam detail, o kterém ví jen skutečně málo lidí. Během sekce je matka při vědomí – necítí bolest, ale cítí všechny pohyby, ke kterým v ní dochází. Je to velmi nepříjemný a invazivní pocit a pokud žena není o tom předem informována, může to být traumatizující.

Zotavení

Po císařském řezu se zotavují jako skutečné hrdinky.

Když se narodí dítě, svět matky se točí jenom kolem něj a matka vždy splňuje jeho požadavky bez jakýchkoliv otázek. To vyžaduje predispozice, které jsou často vyčerpávající. Představte si, že dělá vše i s bolestí. Ano, s velkou bolestí a v nepohodlí, které je nezbytnou součástí procesu zotavení se po operaci.

To z nich dělá ještě silnější ženy, protože taková matka nejednou překročí práh bolesti a rozvíjí vnitřní sílu.
Bez ohledu na to jak těžké to je, vždy to dělají s úsměvem a se vší láskou světa. Přesto je každá bezesná minuta, každá vyměněná plenka a každý pláč úžasný.

Doporučení

Oceňujeme každou z těchto matek, které jsou navždy poznamenány jizvou, která jim umožňuje nikdy nezapomenout. Takže, milé maminky, neste ten překrásný symbol se značnou hrdostí. Neskrývejte to, nenamaskujte to, protože ne každá žena má tuto výsadu ji mít.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!