Jak poznat, proc je vztah s pannou pro vyvolene? Toto je důvod, proč patří mezi nejlepší znamení
Panna vládne zvěrokuhu koncem léta v období od 24. srpna do 23. září. Kraluje mu planeta Merkur, která velmi podporuje bystré myšlení. Panna má dobře vyvinutý smysl pro detail a za každých okolností stojí nohama pevně na zemi.

Panna

Patří mezi nejlepší organizátory vůbec. Má výborý smysl pro pořádek, dokonalost a za to vděčí svému pevnému rozumu. Mezi přednosti panny patří zvládání i složitých problémů a díky tomu to panna vždy dotáhne v životě velmi daleko.
Jde o praktické a racionálníé lidi, kteří mají sklon k sebeobětavosti, protože své vlastní zájmy kladou pod jiné, které jsou mnohem důležitější.

Vlastnosti

Kromě toho jsou bystří, skromní, čistotní, precizní, pracovití, skeptičtí s přísně racionálním chováním. Na druhé straně však mohou být vypočítaví, malicherní, dokonce i citově chladní.

Práce

Lidé narození ve znamení Panny mohou být díky svým vlastnostem velmi dobrými vědátory, spisovateli, mechaniky, techniky či pracovat s ekonomikou.
Díky své lásce k práci a povinnostem, jsou vhodnými kandidáty na obsazení pozice ve zdravotnictví, školství, humanitární či právní oblasti.

Bydlení

Panna má pozitivní vztah k přírodě a proto upřednostňuje bydlet v tichém prostředí.

Vztah

Co se týče vztahu, těší ji zájem Býka, Štíra a Raka, naopak s Lvem se nesnese kvůli jeho kritické povaze.

Muž Panna

Muž narozený ve znamení Panny nepatří mezi velkých svůdců, svádí decentně s nenápadným úsměvem, přičemž jeho skromnost a vybíravost mu brání, aby střídal sexuální partnerky. Hledá spíše slušný vztah, přičemž touží po obětavé oddanosti rodině.
Od své partnerky vyžaduje, aby měla smysl pro pořádek, racionální uvažovala zda věděla mu navařit jeho oblíbená jídla. On ji naopak finančně zajistí, je její věrný a dokáže ji ve velké míře pochopit. Na tu pravou, skutečnou lásku umí čekat i roky. Aby udělala na něj žena dojem, musí být hlavně čistotná, taktní a umí používat rozum.

Žena Panna

Žena je obvykle stydlivá, působí čistě a nevinně. Dokonale však zná všechny ženské zbraně, což bez váhání používá, pokud vidí v muži potenciál na čistou lásku. Její velkou výhodou je, že jako jediná ze všech znamení dokáže být praktická ale také romantická, což z ní činí skvělou partnerku.
Její vysněný muž musí být dochvilný, být slušně vychovaný bez vulgárního vyjadřování, vždy upravený a čistotný. Hledá spíše jemného, ​​zdrženlivého muže, který je maximálně odpovědný. Její bystrému oku totiž neunikne ani jeden detail.Byl tento návod užitečný?Comments

  1. Ano, sedí, jako panna nesnesla jsem se se svou matkou, tchýní a tchýní sestry a macechou – všechny lvice.

Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!