Jak poznat tu nejlepší partnerku podle znamení zvěrokruhu?
Je málo lidí, kteří mohou zapřít to, ve kterém znamení se narodili, proto znamení většinou o nás mnohé vypovídá. Všechny znamení má své silné i slabé stránky a my je jen těžko dokážeme změnit. Ale tyto vlastnosti tovří naší originální osobnost.

Krásné ženy podle znamení

Dnes se ale více zaměříme na krásné ženy a na to, jak na tom jsou ve vztazích podle toho, jaké jsou právě znamení. Sestavili jsme zajímavý žebříček, na jehož konci jsou ty nejlepší partnerky či manželky pro svůj protějšek.

12. místo – Štír

Ženy narození v tomto znamení zaujímají poslední místo v tomto žebříčku. Proč? Není to proto, že by nebyly atraktivní či inteligentní, právě naopak. Jenže muži se s nimi cítí jako ve vězení. Jakmile totiž muž nedělá přesně to, co ony chtějí, hned je oheň na střeše. Tyto ženy proto raději více vyhledávají krátkodobé vztahy, ve kterých se nemusí podřizovat.

11. místo – Ryby

I přes velmi dobré vlastnosti, které tyto ženy mají, u nich často převládá náladovost. Když se dobře vyspí a oplývají dobrou náladou, jsou to naprosto dokonalé ženy, se kterými se ani na chviličku nudit nebudete. Jakmile ale mají náladu špatnou, dokážou vytvořit peklo na zemi i z naprostých maličkostí. Neumí se také příliš přizpůsobovat, chtějí dělat jen to, co jim vyhovuje a to pro vztah není úplně ideální.

10. místo – Lev

Lvice rády loví a pak si se svými partnery také rády hrají, jenže jejich velkou chybou je to, že pro ně nikdo není dost dobrý. Ať pro ni uděláte první a poslední, vždycky to bude málo a bude chtít víc. Na výběr svých partnerů je také dost opatrná a jen tak někoho si k sobě nepustí, ale pokud ano, dokáže se bezhlavě zamilovat.

9. místo – Střelec

Tyto ženy jsou doslova malí ďáblíci na Zemi. Když se pustíte do vztahu se Střelkyní, měli byste vědět, že od této chvíle bude všechno jen podle ní a pokud tomu tak nebude, nechtějte ani vědět, co přijde. Slovo kompromis pro tyto ženy nemá místo, což je důvod, proč jim vztahy příliš nevychází.

8. místo – Blíženci

Ženy narozené ve znamení Blíženců mají jednu velmi specifickou vlastnost a to takovou, že dokážou během pár minut prokouknout každého, takže před nimi jen máloco utajíte. Ze všeho nejvíce nesnáší lži a přetvářku. Pokud však sdílíte stejné hodnoty, bude vám vztah klapat.

7. místo – Beran

Žena Beran oplývá vysokým sebevědomím a beraní tvrdohlavostí. Jakákoliv kritika ji dokáže pěkně vytočit. Oproti jiným znamením se však nesnaží svého partnera převychovat, což je něco, co opačné pohlaví zcela jistě ocení.

6. místo – Váhy

Váhy se na první pohled zdají být dokonalými partnerkami – milují svou rodinu, umí skvěle vařit a starost o domácnost zvládají levou zadní. Zlom však přichází ve chvíli, kdy ji něčím naštvete a může se opravdu jednat o drobnost. Jsou totiž dost výbušné, ale když však tyto výbuchy vzteku ustojíte, po chvíli se zklidní a opět je tou dokonalou ženou, jak ji znáte.

5. místo – Panna

Panny umějí svým kamarádkám, příbuzným i svému partnerovi naslouchat a ostatní u ní vždy najdou porozumění. Jsou také skvělými rádkyněmi a nikdy nikoho nesoudí. Avšak umějí být na druhou stranu pěkně tvrdohlavé a vždy si stojí za svou pravdou, i když se zrovna pletou.

4. místo – Býk

Ženy narozené ve znamení Býka jsou opravdové bojovnice, které umějí jít i přes mrtvoly, jen aby dosáhly toho, co opravdu chtějí. Jsou na sebe někdy až příliš tvrdé, což je však do jisté míry i jejich kouzlo. Chtějí být úspěšné a to se jim také daří, stejného úspěchu se však snaží docílit i u svého partnera a mnohdy kvůli kariéře zapomínají na svůj osobní a partnerský život.

3. místo – Kozoroh

V svém životě chtějí tyto ženy být především šťastné a chtějí mít pro sebe jen to nejlepší. Někomu by se mohlo zdát, že jsou ve vztazích přelétavé, ony však jen hledají někoho, při kom nebudou muset ze svých požadavků slevit. Když někoho takového najdou, stane se pro ně středobodem vesmíru a i pro něj chtějí jen to nejlepší.

2. místo – Vodnář

Ženy ve znamení Vodnáře jsou něžné a naprosto ženské. Většinou mají vztah téměř bez hádek v naprosté harmonii. Umí se o sebe i svého muže postarat, jsou milující, chápavé a upřímné partnerky, které ví, že kompromisy do vztahu jednoznačně patří a nedělají si hlavu kvůli nevynesenému smetí.

1. místo – Rak

První místo v našem žebříčku patří jednoznačně Rakům. Ženy v tomto znamení jsou inteligentní, skvělé hospodyňky i partnerky. Nerady vyhledávají konflikty a moc dobře ví, kdy je lepší mlčet a kdy říct svůj názor. Nejprve o svých činech dopředu přemýšlí, než že by bezhlavě jednaly, což se odráží i na jejich vztahu. Nechtějí svého partnera měnit, spíše se mu v určitém směru podřizují a to je něco, co společné soužití jen ulehčuje.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!