Jak poznat varování od strážného anděla? 6 znaků, které byste němeli ignorovat!
Už jste někdy cítili, že vás někdo sleduje, i když jste věděli jistě, že nikdo nebyl široko daleko? Stává se vám, že z nitra dostáváte odpovědi na otázky, které byste si sami nikdy nezodpověděli?

Anděl strážný

O tyto otázky musí nejprve požádat psychoterapeut nebo psychiatr a mohou dokonce vyvolat myšlenku na fobii nebo možná psychologické abnormality. Existuje však určitý rozdíl mezi fóbií a odchylkami a zprávami svého strážného anděla, vyššími mocnostmi, které nemůžeme vnímat podstatně.
Osoba s psychickou odchylkou ji nikdy nevnímá jako odchylku. Pokud máte pocit, že do vašeho prostředí zasahuje jiný svět, poslouchejte. Ti, kteří o vás záleží, vám řeknou, řeknou a podporují.

1. Máte velmi jasné sny, které si dobře pamatujete

Duchovní svět často oznamuje své sdělení prostřednictvím snů. Pokud přichází změna života, může to být naznačeno ve snu. Bude to skript nebo znak, který se nemůže zobrazit. Máte-li sen, se kterým se radují všechna vaše srdce, nebo naopak máte na to jednoduchou paměť, pak hledání vysvětlení ve straně nemá smysl vůbec.
Když spíte, máte přístup do astrálního světa. Veškerá vaše důvěra a pevné přesvědčení zůstávají ve skutečnosti, zatímco v jiných oblastech jste mnohem náchylnější. Sektářské bytosti (vaši předkové, náboženské symboly nebo lidé, kteří jsou vám ve vaší pozemské inkarnaci velmi drašní) se objeví na fotografiích, které si pamatujete. Pokud chápete, že je to znamení zhora, stačí pouze informovat o svém úmyslu se dozvědět více.

2. Vašich pět smyslů je posíleno

Vnímáte svůj skutečný svět prostřednictvím vůně, dotyku, chuti, zraku a sluchu. Unreal World vám dává signál takovým způsobem, že okamžitě rozumíte – na tomto místě nemohl být přítomen takový zápach ani zvuk. Například vůně konkrétní květiny nebo byliny, vosková svíčka nebo vůně určité osoby. Může vás také zavolat do uší. S periferním zrakem můžete vidět některé znaky a jejich pohyby. Nebojte se poslouchat, objevovat, pozorovat a klást otázky.

3. Elektronika začne selhat a elektřina klesá

Na tyto projevy mohou mít také znaky shora nebo z paralelních světů. Jsme vyrobeni z hmoty, ale elektřina je vlny, které mohou spojit naše světy. Pokud se vaše auto nezačne, i když je zapalování v pořádku, váš silný strážný anděl možná nechce jít na cestu právě teď. Pečlivě poslouchejte píseň, kterou hrají v rádiu – asociativní vnímání vám pomůže při navigaci – ukáže vám, kdo se o vás stará, nebo důvod zpoždění. Není třeba pít. Přes hrůzu podobného tématu si pamatujte jednu věc: tělo mohlo padnout do prachu, ale energie, která vás váže k někomu, kdo vás chrání před tímto světem, je věčný.

4. Jste náhle naplněný nevysvětlitelným pocitem

Pokud se otázka, kterou nemůžete najít z nějakého důvodu, náhle stala jasnější než slunce, je to také známka toku informací z jiného světa. Někdo, kdo vás chrání, se staral o to, abyste osvětlila své znalosti, abyste pochopili, pochopili a odhalili, co se vám nestalo. Toto je projev zájmu vašich duchovních patronů a milovaných. Telepatie, přetrvávající vnitřní touha dělat něco nebo intuice – mluvit, jak chcete, pokaždé, když požádáte o pomoc, je to tato moc, která vám to řekne. Jen poslouchej.

5. Mrazení

Říká se, že když náhodně řekneme něco, co je pravda, zvlášť když je to hrozná možnost nebo předpoklad, zamrzne nás, zmrazíme na zádech a budeme se třást. To je znamení, že vedle nás existuje éterický svět, který je s námi připravený komunikovat.

6. Zjistíte, že znamení vám bijí přímo do očí

Stává se, že něco přemýšlíte a dostanete přesnou odpověď nebo potvrzení, například ve formě písně nebo věty napsané na zadní straně vozidla. Podobné shody v signálech odeslaných z tohoto světa vám zaručují, že jste na správné cestě. Buďte pozorní vůči svým vlastním pocitům, poslouchejte svět kolem sebe, buďte ochotni mluvit s éterem. Bude vám mnohem jednodušší mluvit.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!