Jak poznat výhody toho, pokud má žena pár kilo navíc? 9 výhod
Mnoho žen není zcela spokojeno se svou postavou a i kdyby jim 100 lidí jejich postavu pochválilo, budou si i dál myslet svoje. Mít pár kilo navíc má ale své výhody. které to jsou?

Pár kilo navíc

Mít pár kilo navíc je většinou spíše výhodou než nevýhodou. Pokud vás trápí nějaké to kilo nahoře a myslíte si, že to škodí vašemu životu, podívejte se níže na výhody toho, mít něco navíc. Zjistíte, že hubnout nepotřebujete!

Muži to milují

Když se zeptáte třeba vašich kamarádů nebo jakýkoliv mužů ve vašem okolí, tak vám řeknou, že se jim líbí, když má žena oblejší postavu, tak zvaně “když je za co chytit”.

Větší prsa

Většina žen se s pár kily navíc zvětší prsa. Když se také rozhlédneme kolem sebe, všimněte si, že nenajdete žádnou plnější ženu, která by neměla ve výstřihu krásná plná ňadra. Takže vysvětlení je jednoduché, bez tuku máte prostě smůlu a nic moc ve výstřihu nebude.

Vypadáte více sexy

Určitě je mnohem příjemnější pohled, nejen pro muže, na ženu v krásném svůdném spodním prádle, které je vyplněno a jen nevisí jako na ramínku, nemyslíte? Klidně si také můžete dopřát skinny džíny, ve kterých vynikne váš kulatý a plný zadeček.

Lepší sex

Už se provedlo několik desítek studii na toto téma a všechny se shodly na stejném výsledku. Ženy, které mají nějaké to kilo navíc, si sex dokážou užívat mnohonásobně více a jsou při něm i více aktivní. To také potvrdilo 88 % mužů, že si sex užilo více s boubelkou než se štíhlou ženou.

Nikde netlačíte

To souvisí i s předešlým bodem. Nikde svého drahého nebudete tlačit ostrými hranami a kostmi, které by vám vyčuhovaly. Ať už budete spolu jen ležet a odpočívat, tak i u postelových hrátek.

Alkohol vás hned tak neporazí

Že vám panák whisky nebo jakéhokoliv tvrdšího alkoholu nic moc nedělá? To nebude vaši tvrdou náturou! Takže se nemusíte bát, že by vás nějaký chlápek v baru opil jen jednou skleničkou, a kdyby se mu už povedlo vás čirou náhodou opít, bude ho to stát o pár stovek víc!

Vypadáte mladší

A to teď i později. Tuk prostě tvářičkám nesmírně sluší. Netvoří se vám totiž tolik vrásky, pleť je více vyživená a napnutá. Ani nemusíte používat tolik make-upu, protože máte i krásnou zdravou barvu a lesk.

Delší život

Jestliže se tedy nestresujete dietami každý měsíc a nevypadáte jako hromádky neštěstí, bývají ženy s pár kily navíc i mnohem veselejší. Také hlavně proto, že si sem tam neodpustí nějakou tu sladkost a tím lépe zvládají stresové situace.

Únosci nemají šanci

A poslední výhodou, proč si s pár kily nelámat hlavu je ta, že kdyby vás někdy někdo náhodou chtěl unést, budou to mít s vámi o dost těžší. A to už za to přece stojí, ne?Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!