Jak poznat z čeho mají muži strach? 10 věcí, ze kterých má 90% mužů hrůzu, ale nikdy to nepřiznají!
Je možné, že i muži mají své tajné obavy, když vypadají tak silně? Většina žen si myslí, že rozhodně ne, ale pravda je úplně jiná. I muži mají strach z určitých věcí a raději se jim vyhýbají.

Tajmeství mužů

Mínění, že muži strach z ničeho nemají je stereotypní a jelikož nemáme rádi stereotyp, tak i vám ukážeme, že tomu skutečně tak není.

1. Jak vypadá jejich tělo

Od velmi mladého věku se ženy učí, že jejich tělo by mělo být ideální po celou dobu. Myslí si, že by měly na sobě pracovat neustále a řídit se dietou. Neexistují žádné takové stereotypy o mužích, ale to neznamená, že se nestarají o svou fyzickou podobu a nesrovnávají se s dobře vypadajícími muži v časopisech. Jinak proč by muži trávili tolik času v posilovně? Jejich nejhorší strach je, že se někdo zmínil o jejich pivním břichu.

2. Peníze

Peníze jsou jedním z nejoblíbenějších důvodů, proč se muži obávají. Oni jsou vychováváni jako budoucí živitelé rodiny. Dokonce muž, který nemá přítelkyni si stejně dělá starosti o finanční situaci, protože si myslí, že nejdůležitější věcí ve vztahu jsou peníze. Nicméně péče a pozornost je pro ženy zpravidla mnohem důležitější.

3. Výška

Jak se může člověk domnívat, že jeden z hlavních rysů „ideálního člověka“ je jeho výška? Pokud se ženy starají o výšku méně, potom by chlapci, kteří nejsou tak vysocí, měli větší šanci. Na velikosti přeci nezáleží, pokud nejde o velikost srdce.

4. Ostatní muži mohou být hrozbou

Mužská žárlivost není obvykle tak zřejmá jako ženské, nicméně ubližuje jejich sebevědomí stejně. Váš partner by neměl mít žádné známky obav, když mu povíte o kolegovi s krásným smyslem pro humor. Ale měli byste to vědět: hodně se bojí a porovnává se s potenciálním konkurentem. Chcete-li vyhladit jeho strach, měli byste si s ním upřímně promluvit a vysvětlit, že neexistuje absolutně žádná hrozba.

5. Málo zkušeností ve vztazích

Obraz mužného muže je nejhorší noční můra každého člověka, protože se snaží vypadat jako zkušený milovník a lhát o počtu bývalých přítelkyň, které měl. Podpora a čestnost ve všech věcech ve Vašem vztahu Vám pomůže cítit se více sebejistými.

6. Ochlupení

Ochlupení na těle a na hlavě je pro muže vždy problém. Trochu ochlupení na těle – co když nevypadám dost drsně? Příliš mnoho ochlupení – je to příliš děsivé, nebo příliš chaotické? A být holohlavý je často nejhorší věc, která se může muži stát.

7. Dieta

„Držím dietu.“ Muži slyší tato slova od žen velmi často. Ale pokud se člověk zmíní o stravě, může to znít trochu divně. Muži se však také starají o své tělo a o potraviny, které jedí. Každý chce být zdravý a v dobré kondici. Jenom o tom mluví méně často.

8. Jejich vztah s přítelkyní

Kolik článků bylo napsáno v dámských časopisech o záchraně vztahů? Pokud však začnou lidé diskutovat o tom, ženy si možná budou myslet, že je to zvláštní. Samozřejmě, že muži jsou „drsní“, takže se nestarají o malé věci, jako jsou vztahy, že? Ale muži také chtějí, aby všechno bylo v pořádku, takže je nechte dělat si starosti.

9. Kolik partnerů již partnerka měla

Pokud má žena více partnerů než muž, se kterým jsou ve vztahu, pak bude muset muž s nimi soutěžit. Kromě toho by se Váš partner mohl také obávat, že bude méně zkušený než Vy. Nejdůležitější věcí je vysvětlit mu, že minulost je v minulosti a že se nemusí ničeho bát.

10. Otevřený projev emocí

„Neplakejte, jste muž!“ To je to, co muži slyšívají jako děti. Jejich rodiče chtějí, aby byli silní a mohli chránit své rodiny, ale myslíme si, že to není tak dobrý nápad. Muži se pak bojí vypadat slabě, projevovat své pravé emoce.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!