Jak poznat, zda je dobré nechat spát kočku v posteli společně s vámi nebo ne? Toto byste měli vědět.
Všichni majitelé a milovníci kočičích přátel zpozorněte. Pokud pouštíte svého čtyřnohého miláčka do postele, děláte moc dobře. Může vám tento zvyk do života přinést mnoho pozitivních plusů. Během noci vám kočka předá mnohem víc energie než přes den.

Magické vlastnosti kočky

Kočky přinášejí do rodiny a do domu rovnou mnoho pozitiví energie a dobré nálady. A to nejen proto, že jsou velmi milé, huňaté a mazlivé, ale i pro jejich zvláštní vlastnosti, které pramení z jejich povahy či duševní výbavy. Nikdo Vás nemůže přesvědčit, že pejsek je lepší mazlík než kočka, ale ani naopak. Pokud si však chcete brát zvíře do postele, pak si dobře promyslete, zda to bude pes nebo kočka.

Měli byste vědět

Kočka snižuje stres, uklidňuje nervy a odebírá negativní energii z člověka na sebe. Snižuje úzkost a obavy a na negativní emoce, či smutek reaguje u člověka velmi citlivě. Pomáhá procházet všemi zlými zážitky, včetně hněvu.
Majitelé koček mají lepší osobní život. Až 70 % mužů důvěřuje ženám, které vlastní kočky bezvýhradněji, než těm, které je nemají.

Komunikace

Komunikace s tak složitým zvířetem činí z jejich majitelů takříkajíc moudřejší lidí. Kočky vyžadují porozumění a dosáhnout ho je někdy pořádně náročné. Zvýšená emoční inteligence, kterou nabudete během života s kočkou, Vám pomůže zejména ve zlepšení komunikace a kontaktu s ostatními lidmi.

Léčivé schopnosti

Říká se, že lidé chovající kočku, nemusí chodit tak často k lékaři. Léčivé schopnosti koček jsou známy již celé věky. K dispozici je dokonce i obor zvaný felinoterapie, která zkoumá účinky koček na lidský organismus.

Přítel

„Kočkaři“ mají ve svém domácím miláčkovi vynikajícího přítele. Vědci z Británie v nejnovějším výzkumu zjistili, že přítomnost kočky v domácnosti s jedním členem je srovnatelná jako v partnerském svazku. Výsledkem výzkumu bylo, že kočky dokáží láskou a něhou nahradit člověka. Kočky umí vycítit, kdo je slušný člověk. Nebudou věřit komukoliv. Jejich důvěru si musíte získat.

Spánek

Kočka přivede Váš spánek k normálu. Dlouhodobě se kolem tohoto tvrzení vedly různé výzkumy, které nakonec dokázaly, že kočka má na odpočinek neuvěřitelný vliv. Po noci budete uvolnění a budete se cítit jako znovuzrození. Kočka vytáhne všechny negativní zážitky a emoce, a tak se nebudete probouzet vystresovaní a v napětí z dalšího dne.
Mnoho malých dětí má sklon k alergiím, které však přicházejí až ve vyšším věku. Doba je s sebou přináší a neumíme proti nim nijak bojovat. Pokud však chcete posílit imunitu svého dítěte, kupte mu kočku.

Ochrana

Je známo množství případů, kdy kočka zachránila člověku život. Vycítila totiž únik plynu, začátek požáru či jiné jevy, které člověk spatří až po určitém čase. Zvýšeným hlukem tak kočka upozornila své pány na nebezpečí.
V minulosti se kočky těšily oblibě, protože vyháněly z domů hlodavce. Dnes už tolik hlodavců v domech a bytech nemáme, ale přítomnost kočky pomůže vyhnat například i nepříjemný hmyz.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!