Jak poznat zda je partner pro mě ten pravý? Znamení zvěrokruhu, která se k sobě nejvíce hodí
Je mnoho způsobů, jak určit, zda znáte člověka. Můžete znát jeho oblíbené jídlo, místo, kam by chtěl jít, jeho hudební vkus a mnoho dalších věcí. Podle těchto věcí se někdy rozhodujete, zda se k Vám daný člověk hodí, nebo ne. Možná byste měli zhodnotit i soulad z pohledu astrologie. Přece jen, něco na tom možná bude. Někteří se k sobě prostě nehodí a jiní si zase sednou jako kdyby se jeden pro druhého narodili.

Znamení zvěrokruhu

Pojďme se podívat na to, které znamení se k sobě nejvíce hodí!

Lev a Váhy

Lidé s těmito znameními jsou společensky aktivní. Milují společenské akce a jsou otevřenější. Lev má vždy své požadavky a Váhy je s radostí naplní.

Beran a Vodnář

Tato dvojice se nebude nikdy nudit, protože oba milují dobrodružství a vzrušující věci. Mohou být vysoce inovativní ve společných aktivitách a rádi jeden druhému nechávají prostor a svobodu.

Beran a Rak

Beran je vždy smělý a odvážný a Rak bude vždy okouzlen jeho silnou energií, právě proto se může stát, že neuvážené slova Berana mohou citlivého Raka hluboko ranit.

Beran a Ryby

Beran a Ryby umí být k sobě velmi dobří a často navážou hluboký vztah. Ryby jsou křehké a ohleduplné, zatímco Beran má tendenci být lídrem a tato rovnováha pomůže jejich vztahu trvat déle.

Býk a Rak

Tato znamení se navzájem doplňují a mají mezi sebou vzájemné porozumění. Upřímný Rak a podporující Býk, oba si váží domova a rodiny, což jim pomůže zůstat spolu a vytvořit rodinu.

Býk a Kozoroh

Tyto dvě znamení se umí pochopit a vědí, že se mohou jeden na druhého spolehnout. Býk obdivuje práci Kozoroha a jeho povahu, zatímco Kozoroh ocení laskavý a rozumný charakter Býka. Oba mají hluboký smysl pro materiální hodnoty.

Beran a Střelec

Střelec následuje své srdce a nerad dělá z věcí drama. Má sklony k nevěře více než kterékoli jiné znamení. Oba neberou věci až tak vážně a Beran není velmi společenský, ale jsou k sobě upřímní a pokud se k sobě hodí, budou se navzájem doplňovat.

Rak a Ryby

Obě tato znamení jsou vodní znamení, což dokazuje jejich duchovní pouto. Obě jsou sentimentální a silně se snaží, aby toho druhého nezranili.

Lev a Střelec

Lev a střelec jsou ohnivé znamení, proto se předpokládá, že si porozumí. Lev je trochu tvrdohlavý, ale Střelec ocení jeho důvěru a společně si pomohou najít řešení ve všech problémech

Panna a Kozoroh

Panny jsou od přírody dost zamyšlené bytosti, trochu introverti, jakmile se ale někomu otevřou, stanou se zcela upřímnými při dané osobě. Panna bude Kozoroha snadno přitahovat po tom, jak se mu otevře a bude se chovat přirozeně.

Lev a Blíženci

Toto duo je plné štěstí, lásky, radosti a dobrodružství. Tvrdohlavý vůdce Lev je sice náročný, ale Blíženec upřednostní to, aby se ten druhý cítil milován a nevadí mu být v pozadí.

Blíženci a Vodnář

Tyto dvě vzdušné znamení budou spolu přes vrcholy a pády svého života. Blíženci obdivují nápady a Vodnář je kreativní, což jim pomůže společně létat životem.

Lev a Štír

Tato ojedinělá kombinace přináší spoustu napětí. Štírův ostrý jazyk a žárlivost umí vyvolat problémy, ale pro Lva to může být výzva. Jejich povahy umí „zajistit“ jiskření i během delšího vztahu.

Blíženci a Váhy

Blíženci a Váhy se velmi podobají, což většinou vede k šťastnému vztahu. Oba se budou snažit najít způsoby, jak vytvořit mezi sebou klid. Pokud se jim to ale nepodaří, bude to velmi rychlý proces.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!