Jak poznat, zda nový rok bude plný lásky? Horoskop lásky na tento rok
Ať tomu věříte nebo ne, tento rok bude plný lásky a intimity. Bude tomu tak, ať už máte partnera nebo ne. Tento rok bude velmi akční a rozhdoně nepocítíte nouzi o vzrušující a romantické momenty a intimní vztahy. Mnozí z nás ale budou muset začít nový život a nezamrznout na jednom místě.

Tento rok

Co bude převládat v tomto roce? Čeká vás upevnění trvalého vztahu nebo pravděpodobněji rozchod? Potkáte se s někým novým?

Beran

Berani, ujasněte si své myšlení v oblasti vztahů. To, jak vnímáte svou sexualitu a jak silný význam jí přikládáte. Možná budete řešit se svými partnery nevěru nebo jiný druh úletů. Proč k vám ale tohle téma přichází? Protože máte zjistit, jaký je rozdíl mezi láskou a sexem. Hlavně si taky musí uvědomit, že vnitřní krása je důležitější než vnější. Někteří berani můžou prožít sexuální úlety nebo potkat partnery z minulosti. Zejména v srpnu budou řešit vztah se současným partnerem, nezadaní dostanou pozvání na rande a neměli by váhat. Kdo má partnera, měl by vyrazit na romantickou večeři nebo výlet.

Býk

Býci, v uplynulém roce jste mohli řešit nového partnera nebo nového pracovního společníka. Chytří Býci si hned v začátku vztahu vytvořili jasně podmínky, za kterých jsou ochotni fungovat. I v tomto roce budou partnerské vztahy hrát v jejich životě velmi důležitou roli. Většina Býků se potká s partnery z minulosti. Je to proto, abyste si uvědomili, že mezi sebou nemáte něco dořešeného. Je potřeba si promluvit a věci vysvětlit. Mnoho Býků začne toužit po nových sexuálních zkušenostech nebo jiných technikách.

Blíženci

Blíženci si v uplynulých dvou letech dělali pořádek ve svých partnerských vztazích. Někteří vyměnili svoje partnery za jiné a začali plánovat nový život. V tomto roce mnozí najdou nového partnera, může to být životní partner, nebo pracovní partner. Blíženci, kteří partnera mají, by měli zapracovat na tom, aby se mu více líbili. Také si budou muset domluvit přesné podmínky, za kterých bude jejich vztah spokojený. Musíte spolu více komunikovat a říkat si to, co vám vadí. Když se budete moct spolehnout na slovo druhého, partnerský vztah bude pevnější.

Rak

Raci, vy to nemáte ve vztazích jednoduché, protože jste velmi citliví. A kdo je citlivý, ten je zranitelný. Raci touží hodně milovat a láska je pro ně důležitá. V tomto roce se nevrhejte do lásky po hlavě, neměli byste se řídit jen emocemi, ale taky rozumem. Začněte více milovat sami sebe a nedovolte ostatním, aby vás zraňovali. Raci jsou umínění, tak jim někdy dlouho trvá, než pochopí, že partner, po kterém touží, není pro ně. Neodpouštějte svým partnerům úplně vše, díky tomu si do života přivoláte ještě složitější životní situace.

Lev

Tento rok bude o partnerských vztazích, ale trochu jinak. Lvi potřebují někoho, na koho mohou být hrdí. A potřebují také chodit do společnosti. V novém roce pracujte na svém vztahu tak jako nikdy. S partnerem hodně mluvte, choďte na společenské akce, jezděte na dovolenou, společně spolu tvořte a mějte společné koníčky. Pokud jste sami, máte v tomto roce velkou šanci, že někoho potkáte. Zatímco v uplynulém roce šlo hlavně o erotické zážitky, v novém roce byste mohli potkat parťáka na celý život. Tento rok pro vás bude plodný ve všech směrech, takže můžete očekávat také přírůstek do rodiny.

Panna

Panny budou v tomto roce řešit bydlení. Téma, s kým budou bydlet, bude zásadní. Můžete se k němu přestěhovat nebo se k vám někdo nastěhuje. Během tohoto roku mají Panny zplodit dítě, ale ne každá Panna se stane rodičem, ale každá bude řešit to, že do života přibude nějaké dítě. Může to být fyzické dítě, ale třeba i nějaký nový projekt nebo dílo. V minulém roce prošly jejich vztahy revizí, a to bude pokračovat i v tomto roce. Volné Panny by se měly usadit, zadané budou hodnotit, jak se jejich vztahem vypadá. Partnerství Panen projde zkouškou a vydrží jen ta pevná a stabilní.

Váhy

V uplynulém roce měly jít Váhy do sebe a zapracovat na svém vzhledu. Ty, kterým se to povedlo, z toho budou těžit i v tomto roce. Potkají zajímavé lidi a taky partnery z minulosti. Budou hledat cestu ke svým sourozencům. Muži narození ve znamení Vah si budou muset ujasnit situace se ženami v okolí a také se ženami v rodině. Pozor na možné komplikace, kdy v rodině ženy rod stojí proti sobě. Na podzim budou Váhy doslova zářit, budou přitažlivé a bude se jim dařit. Možná někoho nového potkají. Důležité je, aby se vyhnuly pocitům, že jsou na světě samy.

Štír

Štíři budou v tomto roce hlavně stmelovat rodinu a pomáhat. Štíři budou toužit po tom, aby měli dobré vztahy se sourozenci, ale i lidmi v okolí. Pochopí, že dobře vycházet se svým okolím je velmi důležité. Pokud jde o vztahy, čeká je plodný a úspěšný rok. Když se nezablokují, může je potkat štěstí. Budou také hodně cestovat, můžou dostat nové sousedy nebo se vymění okolí. Rodina se může rozrůst o nového člena. Štíři by si měli uvědomit, že všechny kroky, které během roku 2019 udělají, jsou pro ně osudové a že mají vliv na budoucnost. Myslete na to, že v životě není všechno jen o penězích.

Střelec

Střelci potřebují cíl a jít za ním. To se týká i vztahů. Nejvíc si budete rozumět s lidmi, kteří rádi cestují nebo mají moderní názory. Střelci jsou maximalisté, většinou chtějí všechno, nebo nic. A většinou to dostanou. V minulém roce prošli velmi osobní proměnou, začali se jinak dávat na své vztahy a ujasnili si spoustu věcí. V tomto roce budou muset více pracovat na lásce a domově. Věnovat více pozornosti dětem, které od nich budou potřebovat podporu. Pozor by si měli Střelci dávat na zradu a nedělat si o lidech iluze. V tomto roce budou hodně řešit, s kým se přátelit a s kým ne.

Kozoroh

Kozorohy čeká v tomto roce spousta změn. Budou na sobě muset více pracovat a měli by se naučit šířit kolem sebe atmosféru vážnosti a solidnosti. Dodržovat sliby a chtít to samé po druhých. Do života jim už v uplynulém roce přišli nové lidé, někteří přátelé odešli a někdo je mohl zklamat. Hodně jste se pohybovali ve společnosti, ale v tomto roce budou okamžiky, kdy byste měli vyhledat ústraní. Překvapí vás nějaké tajemství a nedořešené věci z minulosti. Jakmile se vše ale vyřeší, vše bude fungovat tak, jak má. Čeká vás rušný rok, ale protože jste silní, zvládnete to.

Vodnář

Vodnáři musí v tomto roce více zapracovat na své tvrdohlavosti. Usadit se a udržet důvěryhodný emocionální vztah je pro ně ze všech znamení nejobtížnější. Jejich potřeba nezávislosti způsobuje, že je velmi nesnadné se otevřít druhému a dovolit mu, aby vstoupil do jeho života. Vodnáři bývají rádi svobodní nebo ve vztahu vyžadují svobodu. I v novém roce se budou muset naučit dodržovat disciplínu a pevnost ve vztazích. Budete řešit prohřešky, kterých jste se dopustili v minulých letech. Potkáte také důležitého člověka, který pro vás bude hodně znamenat. Tento rok vám ukáže, jak důležité je vážit si lidí ve svém okolí. A ještě jedna rada, nevrhejte se po hlavě do nové situace a nepalte mosty z minulosti.

Ryby

Ryby jsou velmi emocionální. Když milují, milují silně, když nenávidí, dokážou být velmi tvrdé. Musí si dávat pozor na to, aby partnera nezranily na citlivém místě. Někdy mají totiž tendenci zraňovat. Ryby potřebují hodně lásky, aby se naučily milovat. V  tomto roce si budou muset přesně definovat, co pro ně znamená přátelství a co partnerství. Poznají, že mezi slovem přítel a kamarád je velký rozdíl. Hodně Ryb najde v novém roce vztah ke svým rodičům, a hlavně k otci. Zejména na podzim budou hodně řešit vztahy a budou si muset odpovědět na otázku, v jakém vztahu žili jejich předkové.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!