Jak poznat, že se s vámi blízký zemřelý snaží navázat posmrtný kontakt? 7 mrazivých znamení
Pokud nás blízký, milovaný člověk navždy opustí, je to pro nás vždy obrovská rána. Mnoho lidí se v této situaci domnívá, že jejich blízký neodešel, jen oddělil mentální nitro od fyzické schránky.

Posmrtný život

Nejspíš proto se mnoho lidí pokouší své blízké i po smrti kontaktovat. Někteří lidé zase říkají, že jejich milovaný člověk je dokonce přišel navštívit úplně sám. Dokonce tvrdí, že mají důkazy.
Každý z nás může mít různé názory. Tato tvrzení nejsou totiž vědecky podložená, ale je dobré občas objevit nestrannost a přijmout tuto skutečnost.

Povědomá vůně

Vědecky podložené je ale to, že pachové pocity jsou silně spojeny se vzpomínkami. Jsou lidí, kteří věří v přítomnost blízké osoby. Tvrdí, že prošli místností a ucítili typickou vůni, která obklopovala tohoto člověka, stejně jako během života.

Sen

Zcela nejběžnějším propojením je spánek. Lidé, které zásahla ztráta blízkého člověka tvrdí, že se mu během spánku dostalo varování nebo určitého uklidnění.

Věci na jiném místě

Jsou situace, kdy se stává, že různé předměty jsou najednou na jiném místě než obvykle a nevíme, kdo je tam přemístil. I tyto situace jsou připisovány kontaktu s blízkým mrtvým.

Přítomnost

Pocítili jste někdy, že nejste sám a věděli jste přesně, kdo s vámi v tuto chvíli je? Je to vzácný pocit, který nelze popsat pouhými slovy. ten, kdo tento pocit  skutečně neprožil, nikdy nedokáže pochopit, co to pro člověka znamená a jaké to je.

Čísla

Jou situace, kdy se lidé setkávají s nejrůznějšími symboly kolem sebe, jako jsou čísla týkajících se datumu narození, výročí a podobně. Opět se jedná o pokus navázání kontaktu s vámi.

Kontakt

Jsou lidé, kteří tvrdí, že zažili letmý dotek například na rameni. Nebo, že cítili přítomnost člověka  v posteli, kde spal nebo v křesle, kde sedával.

Zvířata

Zvířata mají výrazněji vyvinuté vnímání oproti lidem. Lidé věří, že mrtví dokážou komunikovat s živými pomocí zvířat. Pokud vás navštěvuje často nějaké zvíře, znamená to, že duše mrtvého s vámi skrz zvíře potřebuje mluvit.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!

Od tohoto momentu je prášek do pečiva v mé domácnosti považován za poklad: Děkuji mojí babičce za geniální tip!

Z 1 šálku rybízu mám 1,5 litru domácího sirupu: Žádná chemie, éčka a ani nemusíte sterilizovat – ta vůně léta je nepopsatelná!

Ruský okurkový salát s fantastickou zálivkou: V létě ho dávám k řízečkem i na grilovaní – perfektní chuť!

Nesbírejte jen plody do koláčů: Tyto listy by si měl natrhat každý, kdo trpí dnou, revma a bolesti – zázrak z přírody!

Pokud máte na skalce tuto rostlinku, máte štěstí: Dokáže zatočit s alergií a dalšími chorobami, takto ji využijete naplno!

Když jdu sázet sazenice rajčat, vždy se držím této rady mé tchýně: Vždy mám takovou úrodu, že mi ji chodí obdivovat i sousedé!

Toto je důvod, proč dávám v červenci mým rajčatům trochu obyčejného octa: Tento účinek vám zaručí dvojnásobnou úrodu

Lepší salát jste neměli ani v KFC: Dělám ho k masu nebo prostě jen tak!

Olízl vám váš pes ruku, nohu nebo tvář? Zjistěte význam toho, proč to dělá. Budete překvapeni!