Jak poznat, že se s vámi blízký zemřelý snaží navázat posmrtný kontakt? 7 mrazivých znamení
Pokud nás blízký, milovaný člověk navždy opustí, je to pro nás vždy obrovská rána. Mnoho lidí se v této situaci domnívá, že jejich blízký neodešel, jen oddělil mentální nitro od fyzické schránky.

Posmrtný život

Nejspíš proto se mnoho lidí pokouší své blízké i po smrti kontaktovat. Někteří lidé zase říkají, že jejich milovaný člověk je dokonce přišel navštívit úplně sám. Dokonce tvrdí, že mají důkazy.
Každý z nás může mít různé názory. Tato tvrzení nejsou totiž vědecky podložená, ale je dobré občas objevit nestrannost a přijmout tuto skutečnost.

Povědomá vůně

Vědecky podložené je ale to, že pachové pocity jsou silně spojeny se vzpomínkami. Jsou lidí, kteří věří v přítomnost blízké osoby. Tvrdí, že prošli místností a ucítili typickou vůni, která obklopovala tohoto člověka, stejně jako během života.

Sen

Zcela nejběžnějším propojením je spánek. Lidé, které zásahla ztráta blízkého člověka tvrdí, že se mu během spánku dostalo varování nebo určitého uklidnění.

Věci na jiném místě

Jsou situace, kdy se stává, že různé předměty jsou najednou na jiném místě než obvykle a nevíme, kdo je tam přemístil. I tyto situace jsou připisovány kontaktu s blízkým mrtvým.

Přítomnost

Pocítili jste někdy, že nejste sám a věděli jste přesně, kdo s vámi v tuto chvíli je? Je to vzácný pocit, který nelze popsat pouhými slovy. ten, kdo tento pocit  skutečně neprožil, nikdy nedokáže pochopit, co to pro člověka znamená a jaké to je.

Čísla

Jou situace, kdy se lidé setkávají s nejrůznějšími symboly kolem sebe, jako jsou čísla týkajících se datumu narození, výročí a podobně. Opět se jedná o pokus navázání kontaktu s vámi.

Kontakt

Jsou lidé, kteří tvrdí, že zažili letmý dotek například na rameni. Nebo, že cítili přítomnost člověka  v posteli, kde spal nebo v křesle, kde sedával.

Zvířata

Zvířata mají výrazněji vyvinuté vnímání oproti lidem. Lidé věří, že mrtví dokážou komunikovat s živými pomocí zvířat. Pokud vás navštěvuje často nějaké zvíře, znamená to, že duše mrtvého s vámi skrz zvíře potřebuje mluvit.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Proč není dobré nabíjet telefon přes noc? Důvod vás zaskočí a vy přestanete nabíjet telefon během noci!

Bolí vás čas od času ucho, nebo hůř slyšíte? Dejte si pozor na toto!

Jak se zbavit toxinů v tukové tkáni, které způsobují tučnost a oteklost vašeho těla? Jednoduchým způsobem zhubnete

Máte ukazováček na noze delší než palec? Jaký to má důvod? Pouze 13% populace má ukazováček na noze delší než palec

Jak využít efektivněji Kinder vajíčko? Stačí vyvrtat dírku a pustit uzdu fantazii! Inspirace

Jaké typy žen muži doslova zbožňují? Patříte mezi ně také?

Skladování dřeva na umělecké úrovni? Tito lidé tuto činnost posunuli na vyšší úroveň! Inspirace

Jak se zbavit bolesti krční páteře? Geniálního rada od lékaře! Stačí jeden cvik a bolest je pryč, tohle pomohlo tisícům lidem

Jak den vašeho narození predurčí to jak bude vypadat celý váš život? Sedí to neuvěřitelně přesně

Po čem muži skutečně touží víc než po souloži, ale nemluví o tom? Ženy zpozorněte, tohle je věc po které touží nejvíc!

Muži se do těchto znamení zamilují i ​​se zavřenýma očima. 3 znamení zvěrokruhu, které přitáhnou naprosto každého muže!

Co je dobré vědět o štítné žláze? Hypo/Hyper-tyreóza, příznaky, příčiny i léčba!