Jak restartovat štítnou žlázu, která zlepší váš metabolismus?
Erika Schwartz se chtěla poradit s kardiologem o jednom starým pacientovi. Požádala o pomoc a poté provedla výzkum a pozorovala příznaky. Nakonec věděla, že lék pacienta musí být nahrazen.

Štítná žláza

Štítná žláza produkuje dva hormony štítné žlázy – tyroxin a trijodthyronin jsou dva hormony, které produkuje štítná žláza. Jsou také známé jako T3 a T4.
Některé vnitřní a vnější faktory mohou způsobit hypotyreózu, která může způsobit autoimunitní onemocnění nazývanou Hashimotova nemoc. V tomto případě se může imunitní systém stane škodlivým pro vaši štítnou žlázu a v některých případech může také útočit na štítnou žlázu.

Příznaky

  • suchá kůže
  • vypadávání vlasů
  • únava
  • deprese
  • změny nálad
  • křehké nehty 
  • přírůstek hmotnosti

V některých případech mohou být tyto příznaky zaměněny za jiné podmínky. To je důvod, proč někteří lékaři řeší problém s léky a nejsou si vědomi, že důvodem je vlastně hypotyreóza.

Mary Shomonová uvedla, že mnoho lidí má problémy s vysokým cholesterolem a je depresivní kvůli problémům s štítnou žlázou. Nicméně, jejich lékaři předepisují antidepresiva a léky na cholesterol.

Test

Můžete si udělat test, který vám pomůže zjistit, zda máte problém se štítnou žlázou. Říká se testu hormonu stimulujícího štítnou žlázu.
Test může určit množství hormonu hypofýzy, které je ve vaší krvi. Hormon hypofýzy informuje štítnou žlázu. Poté stimuluje uvolňování hormonů štítné žlázy. Tento test není schopen určit, kolik T3 nebo T4 je v krvi.
Skutečným problémem je následující: test zobrazí normální výsledky TSH a pokud pacient začne užívat léky pro zlepšení těchto příznaků, mohou se objevit různé nežádoucí účinky a mohou se zhoršit než hlavní problém.

Existuje další test, který může pomoci. Pomocí tohoto testu můžete měřit, kolik T3 a T4 je ve vaší krvi. Je velmi důležité převést T4 do T3. Je důležité, aby T3 pronikl do buněk a vykonával svou práci – což je regulace orgánů.

Dr. Schwartz

Doktor, který nedokáže identifikovat, že hlavním problémem je štítná žláza, je šptný doktor.
Dr. Schwartz věnuje svou pozornost také stravě, stresu a hormonům u pacientů.
Všimla si, že pacienti se tu cítili lépe, když jim dala štítnou žlázu. Jakmile se budou cítit lépe, mohou snadno provést změny ve své stravě a zahrnout různé cvičení.
Dva lékaři souhlasí s tímto hodnocením také. Je známo, že štítná žláza může ovlivňovat mnoho částí našeho těla.`
Již jsme říkali, že vnitřní a vnější faktory mohou způsobit poruchy štítné žlázy. Někteří lékaři mohou špatně diagnostikovat. Ti lékaři neznají spojení mezi cvičením, imunitním systémem, dietou a jinými faktory, které mohou mít negativní vliv na štítnou žlázu.

Případ štítné žlázy

Pacient měl problémy s hladinami testosteronu a s nízkou hladinou štítné žlázy. Měl nadváhu a byl pomalý. Měl také těžký ekzém, který způsoboval svědění a narušil spánek.
Po třech týdnech doktor Schwartz nakonec dospěl ke kardiologovi.
Řekl, že kardiolog byl velmi hrubý a říkal, že vůbec nebyl vzdělaný.
Mluvil s pacientem a řekl, že přestane navštěvovat kardiologa.
Začal jednu léčbu, kterou doporučil lékař. Zahrnuje zvýšení hormonů štítné žlázy. Musel také přestat užívat léky na cholesterol. Pacient se vyděsil, protože si myslel, že by měl mrtvici nebo infarkt. To se však nestalo, protože Dr. Schwartz mu pomohl normalizovat hladinu cholesterolu zcela přirozeným způsobem.

Dr. Emerson

Dr. Emerson řekl, že jsme náchylnější k poruchám štítné žlázy, protože žijeme v toxickém světě. Myxotoxiny a plísně, které jsou vyráběny různými houbami, jsou první na seznamu nebezpečných toxinů. Nebezpečí těchto plísní a mykotoxinů jsou vyšetřována a jestliže jíte potraviny, které obsahují mnoho mykotoxinů a v některých případech i potraviny, které mají vysoký obsah cukru, forma má šanci růst v těle; to je vážný stav a může to být smrtící.

Život se štítnou žlázou

Je velmi důležité řídit svůj život a pokusit se normalizovat štítnou žlázu a různé hladiny hormonu. Jíst dobře vyváženou stravu a cvičení.
Postupujte podle jednoduchých pravidel a budete zdravý.

Udělal několik otázek, které vám mohou pomoci začít nový a zdravý život

– Jíte správné jídlo?
– Pijete správnou vodu?
– Máš dost slunce?
– Spíte dost?
– Cvičíš pravidelně?
– Máte léky v jídle?

Existují další otázky, které doktor Schwartz vytvořil pro sebehodnocení

– Pijete příliš mnoho a probudí vás každou noc?
– Konzumujete konzumaci pozdě?
– Konzumujete pravidelně nezdravé potraviny?
– Je váš televizor zapnutý, když spíte?

Prvním krokem k pomoci je čestná odpověď na tyto otázky. Pomohou vám hodně a vyřešíte váš problém.Byl tento návod užitečný?Comments

  1. Můj problém je v tom,že údjně lékem Rivodaron jsem byl otráven a rozhodnutí je,že nesmím mořské výrobky,jodovanou sůl a držet dietu!Na zčátku jsem bral Thyrozol 3×1 tabletu.Pak přišla lékařka s tím,aby jsem si našel na internetu radioléčbu,ale pak po ultrazvuku št.žlázy od toho ustoupila!Pak mi nasadila Amaryl 2,le večer jsem měl cukr 1,8 a šptné vidění,volal jsem ráno co s tím,ale lékařka neměla čas do 15 hodiny něco vysvětlit,tak jsem změnil lékaře!Ten nový místo Sioforu nasadil Metformin a od té doby mám problémy! Kašel,zvracení, problémy s trávením,zavodňování lymf.systému,takže nevím,zda jsem na pokusný králik na léky,které mi dělají pouze problémy!Teď jsem si nšel naa Internetu Reishia,otoky nohou se změnšili,cítím se v nohách lépe,bercáky jsou v klidu,paní cévařce se to líbilo.le co dále?Vím o problému,že některé jídlo léčí cukrovku(kolem 7,0-8,5,ale někdy i 12)a bouří št.žlázu!Ty testy nevím,že by někdo od roku 2012 co jsem v problémech někdo dělal,nebo mi řekl,že je to zlé! Franta

Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!