Jak rozlišit, zda je toto náš první nebo již několikátý život na této zemi? 4 jasné znamení
Autor Spirit Science and Metaphysics Steve Bancarz se domnívá, že reinkarnace je i z vědeckého hlediska skutečně možná. Říká, že existují hned 4 důkazy toho, že zde nežijeme jako člověk zcela poprvé.

Reinkarnace

Jedná se o duchovní pojem. Jde o víru v to, že duše je i po smrti tělesné schránky schopna znova přesídlit do nového těla. Jedna teorie zastává názor, že duše se na svět vrací, aby očistila svou karmu nebo proto, aby pomohla se ostatním rozvíjet.
Známe několik vědeckých důkazů toho, že reinkarnace skutečně existuje. Jak ale poznat, zda naše duše na tomto světě již byla?

Velmi dobře umíte „číst“ lidi

Již od mládí jste si všímali, že se stačí na člověka pouze podívat a vy jste odhalili mnohé z jeho života? Stačilo vám někdy pobýt s někým jen několik chvil a vy jste okamžitě cítili, zda tento člověk je nebo není šťastný?
Máte uvnitř sebe takový program, který vám pomáhá rychle vyhodnocovat informace o ostatních. Je to tím, že lidé si jsou velmi podobní a k přečtení člověka stačí jen několik osobních archetypů.
Pokud je vaší duši již mnoho let, pokud jste žili v kontaktu s ostatními již stovky let, už se v těchto archetypech dobře orientujete. K tomu, abyste člověka pochopili již nepotřebujete složité analýzy nebo dlouho přemýšlet o tom, zda dannému člověku důvěřovat nebo ne. Jistotu znáte okamžitě.

Vychutnáváte si samotu

Máte radost ze samoty a času, který trávíte jen sami se sebou. Nejste žádný sociopat, ale sami se prostě cítíte nejlépe. Už zkrátka víte, že čas strávený pozorováním hvězd je mnohem cenější než čas strávený v obchodě.
Nejste přece žádný samotář, ale nemáte tolik potřebu být s lidmi, pokud chcete potěšit sami sebe. Nevyžadujete souhlas svých vrstevníků ani uznání společnosti. To se děje proto, že nejste na tomto světě zcela poprvé. Již nepotřebujete externality, abyste pochopili, jaký život vám vyhovuje. Je vám dobře o samotě i s ostatními lidmi.
Dokonce dokážete rozpoznat, kdy je lepší být sám a kdy s ostatními lidmi.

Nelíbí se vám, jak je zařízen tento svět

Práce, škola, rodinné oslavy.. Sedíte tam, účastníte se toho, ale dobře víte, že to není vbec zařízeno tím nejlepším způsobem. Často přemýšlíte nad tím, jak velmi nerozumně ostatní lidé jednají.
Myslíte, že svět je uspořádán zcela nesprávným a nesmyslným způsobem. Míváte pocit, že jste lev, který je okolními ovcemi nucen se také chovat jako ovce.
Občas váš život nutí tvářit se, že dané okolnosti jsou pro vás zajímavé, i přesto, že tomu tak není.
Daleko víc než ostatní se zajímáte o své sny, práva zvířat a duchovní svět. Naopak nemáte rádi řeči o počasí, sportech a podobně.

Máte na lidi neobyčejný vliv

Často si k vám ostatní lidé chodí pro radu. A to i přesto, že jste mladší než oni. Oni totiž vědí, že jste moudří a bystří.
Máte velmi osobitý a filosofický pohled na život na zemi. Zdá se, jako byste vnímali život mnohem intenzivněji než jiní lidé.
Znáte pravou hodnotu tolerance, čestnosti, jistoty a sebeanalýzy. Co vy zvládnete pochopit za 1 rok, ostatním trvá 10 let.
Je to tím, že vaše duše tímto procesem již prošla někdy mnohem dříve. A celý proces je pro vás snazší než pro ostatní.
Hlavní je pro vás duchovní rozvoj a růst.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!