Jak rozpoznat příznaky rakoviny vaječníků? 4 zcela nejčastější příznaky, které by ženy měly rozhodně znát!
Rakovina patří k velmi častým příčinám úmrtí, oproti jiným nemocem. Rakovinu vaječníků má přibližně 2800 nových případů a bohužel dokonce 1800 úmrtí v Kanadě 22 280 nových případů a z toho 14 240 úmrtí ve Spojených státech.

Rakovina vaječníků

Jedná se o onemocnění, kdy vznikají nádory a stanou se maligními. Tento typ rakoviny je znám jako známý jako tichý zabiják.

Proč tichý zabiják?

Protože se projevuje skutečně minimum znatelných příznaků a je velký problém s její detekcí. Dříve byla tato nemoc především u žen po přechodu, ale poslední dobou je stále častěji zaznamenávaná rakovina vaječníků u žen mezi 30-40 roky.

Vědecký výzkum

Výzkum ve Velké Británii zjistil, že pokud se na rakovinu přijde poměrně včas, může se tak drasticky zvýšit šance na přežití, takže věnujte tomuto článku a obecně svému tělu značnou pozornost.

4 Příznaky rakoviny vaječníků

Bohužel neexistuje žádný opravdu spolehlivý test, dokonce i krevní testy často dávají falešné výsledky. Další problém spočívá v tom, že mnoho příznaků se shoduje s dalšími onemocněními, jako je syndrom dráždivého střeva.

1. Trvalé nadýmání

Pokud si všimnete, že se stále častěji a častěji nafouknete (často se děje více než tři týdny), kde jste nebyli předtím, mohlo by to být příznakem růstu nádorových nádorů.

2. Bolesti břicha a páteře

Všechna místa, kde můžete cítit menstruační křeče, tedy spodní žaludek, pánevní oblast a někdy i spodní část zad. Zatímco je bolest během menstruace normální, bolesti, které trvají i po ní už normální nejsou. Mohly by tak být příznaky rakoviny vaječníků.

3. Potíže s jídlem / pocit plnosti

Pokud zaznamenáte výrazný pokles vaší chuti k jídlu po dobu delší než tři týdny, poraďte se s lékařem. Zatímco to může být znamením celé řady problémů žaludku, střeva a střev, může to znamenat i rakovinu.

4. Častá potřeba močení

Pokud přijímáte pořád stejné množství tekutin, ale nouze o to dojít si na záchod je větší, nemusíte být uplně v pořádku.

Informace

Všechny tyto příznky mohou být snadno a často zaměněny s jinými problémy a jinými onemocněnímu, ale pokud se u vás tyto příznaky ukazují, bylo by dobré si opravdu dojít na vyšetření. Pokud tyto problémy neodejdou po 3 týdnech a budou přetrvávat, je opravdu možnost, že se jedná o rakovinu vaječníků.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!