Jak se oblékat po čtyřicítce? 10 módních trendů, kterým je lepší se vyhnout




Čas rychle plyne a díky otmu se neustále mění i móda. Zároveň se ale mění také věk a je potřeba věk i módu správně propojit.

Módní trendy

Ne všechny módní trendy jsou pro všechny. Jsou trendy, které nejsou vhodné již pro ženy po čtyřicítce. Přečtěte si pozorně, o které módní trendy jde, abyste se jim vyhla.

Psaníčka pro běžné užití

Mladé dívky mohou používat malá psaníčka jako své každodenní příslušenství. Ve věku 40 let a dále je však mnohem lepší nosit psaníčka pouze při zvláštních příležitostech. Během běžných dnů upřednostněte raději mini tašky.

Náramky s přívěsky

Velmi často jsou tyto druhy náramků důležité pro jejich majitele, protože přinášejí některé pěkné a nezapomenutelné vzpomínky na příjemné události nebo blízké. Tento typ příslušenství však může vypadat dětinsky, a proto je lepší se od nich v dospělosti držet dále.

Barevné punčocháče

Jen školačka si může dovolit nosit takovéto punčocháče. Ženy, které nosí tento typ oblečení po 40, mohou vypadat komicky.

„Přítelovy“ mikiny

Dospívající dívky vypadají v takovém oblečení jako drobná a zranitelná stvoření; dospělá žena však v tomto oblečení vypadá tak akorát neupraveně. Proto je lepší upřednostňovat oblečení ve správné velikosti.

Beztvaré cardigany

Neexistují žádné cardigany, které nelze nahradit stylovým neutrálním sakem. Nyní se můžete snadno rozloučit se všemi podobnými beztvarými cardigany, které tak akorát zakrývají Vaše krásné křivky.

„Teenagerovské“ šaty

Pokud jste před 10 lety měl šaty a byli zaplaveni komplimenty, neexistuje žádná záruka, že po 40 v nich budete vypadat stejně dobře. Časy se změnily.

Oděvy zobrazující symboly sportovních týmů a hudebních skupin

Pokud opravdu fandíte určitému sportovnímu týmu, je zvolit oblečení s logem pouze na příslušnou událost, jako je např. další zápas daného týmu. Pokud si však koupíte oblečení, s logem hudební skupiny, nebo sportovního týmu, jen proto, že vypadá skvěle, raději byste se měli znovu zamyslet.

Čepice s chlupatými doplňky.

Je to stejná situace jako s punčochami. V mládí se jedná o roztomilý detail, s postupujícím věkem je tato roztomilost stírána komičností.

Unisize kalhoty

Tyto kalhoty sotva vyhovují někomu, zejména pak ženám kolem 40 let. Měli byste rychle zapomenout na existenci takových kalhot a vždy si kupovat kalhoty, které vyzdvihnou Vaše krásné křivky.

Žabky

Žabky nejsou jen o kráse, ale také o zdraví. Měkká plochá podešev této obuvi není vhodná pro pohyb po kamenných džunglích. Pokud je budete nosit pravidelně, můžete skončit se zdravotními problémy s Vašima nohama.

Závěr

Při čtení těchto doporučení je důležité si uvědomit, že každá žena prochází svými osobními změnami. Zatímco některé mohou nosit stejné oblečení po mnoho let, jiné by se určitým kouskům měli obloukem vyhnout. A je důležité si uvědomit, že jakékoli příslušenství může vypadat stylově, pokud si ho vyberete moudře!



Byl tento návod užitečný?



Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!