Jak se vyhnout chybám při výběru pdoprsenky? 6 chyb
Dokážete si představit, že 80% žen selhalo při výběru správné podprsenky? Nákup podprsenky se jeví jako velký problém pro většinu žen. Je velmi težké najít pdoprsenku, která vám dokonale padne.

Správná poprsenka

Pokud podprsenka nesedí tak, jak má, máte pocit nepohodlí. Popdprsenka vás omezuje, zatímco správná podprsenka vám bude pohodlná a bude vypadat mnohem lépe pod vašim oblečením.
Tyto základní tipy vám pomohou usnadnit nakupování podprsenky. Naučte se také, jak se o tento důležitý kus v šatníku postarat.

Zapínání a obvod

Tento obrázek vám pomůže pochopit, zda je vše v pořádku s podprsenkou. Zapínání by nemělo jít po zádech. Nemělo by být vyšší než podélné ohyby a ležet v horizontální poloze přes záda. Pokud ano, vyzkoušejte menší velikost podprsenky.
Zapínání by mělo být přilepené kolem vašeho žebra, ale ne příliš těsně. Musíte si uvědomit, že se může o trochu později protáhnout, přibližně o tři centimetry po celý život. Takže nákup podprsenky s větší velikostí kapely nemá smysl.

Obepnutí

Může se stát, že bez ohledu na to, co vážíte, vás podprsenka příliš obepíná. Často se to děje na zádech nebo v podpaží, a to s největší pravděpodobností proto, že máte příliš pevnou podprsenku.
Co můžete dělat, abyste se vyhnuliy zadnímu tuku? Vyzkoušejte podprsenku s širšími záda a pod ramenním pásem a pevnější látce. Pomůže vám rozdělit váhu podprsenky a vytáhnout a zabránit těm “zadním tukům”.

Velikost košíčků

Zkontrolujte velikost košíčků. Ujistěte se, že nezasahuje do prsou vaše podprsenka a že podprsenka sedí na hrudníku. Zkontrolujte, zda se vaše prsa nevylézají z horní části nebo ze strany podprsenky. Pokud se to všechno stane – určitě máte na sobě špatnou velikost košíčků.Vyberte větší.
Nosit podprsenku, která je příliš velká, je také ale problém. Zkontrolujte, zda se košíčky neodchlipují. Měli by se bez problémů vyrovnat, aniž byste vytvořili další prostor mezi prsy a látkou.

Obrys podprsenky

Neměli byste vidět obrys podprsenky přes vaše oblečení. Mohlo by to vypadat nezajímavě nebo dokonce trapně. Vaše podprsenka může být příliš velká, nebo jiný důvod je, že se s vámi nevyrovnala. Jste-li si jisti velikostí, zkuste hladkou nevyšívanou podprsenku.

Funkce s oblečením

Nezapomeňte na správnou funkci podprsenky s oblečením! Vždy se ujistěte, že funguje s určitým typem výstřihu. Pokud jste se rozhodli nosit večerní šaty bez zad, nemusíte každému vystavovat nevzhledné popruhy od podprsenky.
Naštěstí v dnešní době existují typy podprsenky, které vyhovují vyboulení výstřihů nebo šatům s volnými zády.
Použijte podprsenku bez ramínek nebo silikonovou lepící podprsenku pod šaty bez ramínek.

Součást oblečení

Nebojte se použít podprsenku nejen jako spodní prádlo, ale také jako součást vašeho oblečení. Měli byste být opatrní, aby se váš vzhled příliš sexy nebo dokonce vulgární. Ale pokud uděláte vše správné, váš vzhled bude svůdný a nezapomenutelný.

 Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!