Jak se vyhnout módním chybám a nevypadat tlustší a starší? 7 módních chyb
Jsou kousky oblečení, které nesluší jen tak každému. Je velmi důležité znát svůj tvar těla a věk, aby došlo vždy k té správné volbě. Pokud zvolíte špatné kousky oblečení, můžete vypadat starší a tlustší než ve skutečnosti jste.

Móda

Pokud se chcete naučit, jak se zcela správně oblékat, čtěte nyní dál. Prozradíme vám 7 nejčastějších chyb, které ženy neustále dělají, když si vybírají oblečení, a díky nimž vypadají starší a tlustší.

Příliš mnoho černé

Černá barva je spojena s elegancí, ale jak stárnete, ztrácí tato barva své kouzlo. Jmenovitě, vlasy Vám šednou a kůže bledne, takže černá barva vytváří silný kontrast, díky čemuž zdůrazňuje nedostatky, jako jsou tmavé skvrny a vrásky.

Totéž platí pro barvu Vašich vlasů. Vyhněte se obarvování Vašich vlasů do černé a spíše se rozhodněte pro hřejivý odstín hnědé. Tento trik Vás dokáže omladit až o 5 let. Samozřejmě to neznamená, že byste nikdy neměli nosit černou barvu, ale doporučujeme ji kombinovat s něčím barevným, jako je šála, či kus šperku.

Skrývání

Volba nadměrných velikostí oblečení Vás činí pouze většími, což je ve skutečnosti to, čemu se snažíte vyhnout. Ujistěte se, že vždy kupujete správnou velikost oblečení, když jdete nakupovat, namísto toho, že si koupíte větší velikost s cílem skrýt Vaše nedostatky. Najděte si styl, který Vám nejlépe přizpůsobí tělo a držte se ho.

Příliš dlouhé sukně

Jen proto, že jste starší, to neznamená, že byste měli přestat nosit krátké sukně. Nepoužívejte příliš dlouhé sukně a neskrývejte své nohy za sukni. Vyberte si délku ke kolenům a hned uvidíte, že Vám tyto sukně budou slušet více.

Typ brýlí

Vždy vybírejte brýle s rozmyslem. Je třeba najít obroučky, které odpovídají Vašemu tvaru obličeje. Místo nákupu nejlevnějších nebo prvních brýlí, které vidíte, prohlédněte časopisy a vyhledejte typ, který nejlépe vyhovuje Vaší tváři. Nezapomeňte, že je budete nosit delší dobu, takže nezáleží na tom, zda jsou drahé.

Nákupy s nesprávnou osobou

Volba správného partnera při nakupování je nesmírně důležitá. Potřebujete osobu, která má dobrý vkus a je připravena Vám říct pravdu.

Boty s platformou

Nezáleží na tom, jak moc populární platformy jsou! I přesto to neznamená, že vypadají dobře na každém. Například, pokud máte otoky nohou, nebo jste starší žena, tyto boty činí Vaše nohy ještě tlustšími a celou Vaši postavu podsaditější.

Šátky

Přestože je hedvábný šátek považován za hezký doplněk, nejste letuškou, ani v 60. letech, kdy byly šátky základním doplňkem. Doporučuje se šátek umístit jako krásný doplněk např. na rukojeť kabelky, místo abyste si ho dávali kolem krku. Věřte, že tak bude vypadat mnohem lépe. Můžete také šátek okořenit pěkným náhrdelníkem, nebo nějakou broží.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!