Jak se vyrovnat s nevěrou? Plán, na který byste nepřišli
Nevěra je způsob, jak zničit krásný vztah nebo naopak tento vztah utužit? Je mnoho způsobů, jak se s nevěrou milovaného člověka vyrovnat. Vztah ukončit nebo odpustit? Je tady ještě jedna skvělá možnost.

Nevěra

Tento příběh proletěl internetem a pomohl mnoha mužům, když zjistili, že je jejich partnerka podvádí.
To, zda je příběh vymyšlený nebo skutečný je úplně jedno, protože vás zaručeně pobaví a poučí.
Muž si byl zcela stoprocentně jistý, že mu je jeho žena nevěrná s jiným mužem a tak se po dlouhém rozmýšlení rozhodl udělat tento zásadní krok.
Chtěl, aby bylo po prasknutí tohoto tajemství bylo známo, že za zníčení jejich vztahu mohla jeho žena a to právě z důvodu odporné nevěry.

Příběh

Byl jsem si jist, že má žena prostě jiného. Začalo to tím, že si dlouho večer psala zprávy na mobilu a u toho se usmívala. Při otázce s kým si píše mi odpověděla, že je to jej její matka. Po nějaké době jsem se rozhodl
zkoušet dál a volal jsem kolegům do práce, kteří mi říkali, že už odešla před několika hodinami domů. Prý největším rozhořčením bylo
to, že se jeho žena rozhodla dojít v noci koupit mléko a vvrátila se ve 2 ráno.

Plán

To vše mu stačilo k tomu, aby si vymyslel plán. Začal s tím, že si najmul soukromé očko, který měl za úkol vypátrat vše a udělat důkazy pro právníky. Se vším muž čekal celých 7 měsíců, během kterých shromažďoval důkazy, vybavoval nový byt a hlavně, čekal na její narozeniny.Žena mu řekla, že narozeniny půjde asi slavit s kamarádkami do města, že nechce být s ním. S ním nechtěla být prý z toho důvodu, že byl muž mladší a že by ji jen připomínal, jak stará je. Pak doma našel láhev od sektu a 2 sklenky.

Muž se tedy sebral a dělal, že jde ven z přáteli, což mu žena normálně věřila. Ale on byl chytřejší. Zavolal její rodině, že pro ženu chce připravit překvapení a že by bylo fajn jí udělat hezký narozeninový večer. Za nějakou chvilku se všichni sešli u jejich domu, kde byl hlavně její otec, sestra a matka a ještě pár známých.

Matka držela dort, ostatní nějaké dárky a muž se rozhodl začít. Otevřel dveře doma a společně s ostatními šli potichu do ložnice s píšťalkama v pusách. Když došli k ložnici, muž otevřel dveře a všichni zakřičeli „překvapení“!!!

Odhalení

První, co bylo vidět při otevření dveří byl nahý zadek jeho ženy a muž, který nevěřícně koukal. Matka šokem upustila dort na zem a otec se sestrou na ní začali křičet. Milenec se začal rychle oblékat a žena začala řvát na muže, jak jí to mohl udělat.

„Lepší narozeninový dárek jsem své (teď již exmanželce) nikdy nedal!Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!