Jak se vyvarovat pohromě pro vaše tělo a zdraví omezením pohlavního styku? 6 věcí, které vám hrozí
Sex, milování, zda pohlavní styk je součást našich životů a řekněme si pravdu, aniž by zde nikdo z nás nebyl. Mnoho lidí se o tomto tématu stydí mluvit, ale já si myslím, že pokud je to v míře, je to naprosto v pořádku. Mnoho párů se po čase odcizí a sex se vytratí neznámo kam. Jak se změní vaše tělo, když přestanete mít sex?

Zdravotní problémy

Ať už jste v problematickém vztahu nebo si užíváte „single“ život, všechno stojí jen na vašich a partnerových rozhodnutích. Nejsem tu od toho, abych vás poučovala nebo vám dávala nějaké rady. Jelikož se o sexu hodně nemluví, budete si muset tyto problémy vyřešit nejlépe mezi sebou. Nezapomínejte však, že nic není tak špatné, jak se na první pohled zdá a vždy existuje nějaké východisko. Teď už ale zpět k tématu.

Vaše vagína bude méně pevná!

To, co jste slyšeli ještě kdysi na střední škole, že sexuální život má vliv na tvar pohlavních orgánů, je jen mýtus. Sexuální život tedy nemá žádný vliv na tvar vagíny. Pokud však dlouhodobě nemáte sex, svaly mají tendenci ochabnout. To však nepředstavuje žádný problém, protože pokud se do „toho“ znovu pustíte, vzpamatují se poměrně docela rychle.

Muži trpí častěji různými poruchami!

Pokud muži zažívají období „sucha“, je větší pravděpodobnost, že budou trpět problémy s erekcí. Pravidelný pohlavní styk má z dlouhodobého hlediska pozitivní vliv na mužské libido.

Váš imunitní systém bude trpět!

Je vědecky dokázáno, že sexuální aktivita posiluje imunitní systém. Při samotném aktu je vaše tělo vyzvány k tomu, aby se bránilo proti infekcím a bakteriím, a tedy můžeme říci, že imunita je stále ve střehu.

Vaše libido klesne!

Vaše touha postupně klesá. Vědci se však stále neshodli na tom, jak to vlastně je. Nedostatek sexu na jedné straně způsobuje, že vaše libido, a tedy i touha klesne. U některých je to ale právě naopak. Chtějí to, co nemají a touží po tom. Jsou poháněni sexuální touhou, ale můj názor je trochu jiný. Je to každého osobní záležitost a u každého se to projeví trochu jinak

Projeví se stres!

Milování je skvělá činnost na odbourání stresu a napětí. Alespoň na chvíli zapomeneme na všechny problémy a žijeme tím konkrétním okamžikem. Nedostatek sexu vede ke zvyšování hladiny stresu, což může vést k vyššímu krevnímu tlaku a obecným „sociálním“ onemocněním.

Trpí i kardiovaskulární systém!

Sex nás udržuje v kondici, o tom žádná. Dokonce při něm můžete spálit nějaké ty kalorie, ale samozřejmě o tom milování není a myslím, že na to nikdo při tom nemyslí. Nedostatek sexu však může rozházet váš kardiovaskulární systém a dokonce i vaše hormony. Během sexu se prokrvuje celé naše tělo, což má pozitivní vliv i na činnost srdce.

Toto však nejsou jediné problémy, které mohou nastat. Podle mého názoru je u nás žen největší problém to, že nemáme u sebe partnera a necítíme zde blízkost mužského těla. Nejde jen o intimní styk, jde také o lásku. O ten pocit, že se můžeme o partnera opřít, a že s ním můžeme sdílet naše největší tajemství a touhy. Každý z nás by se měl tedy nad tím zamyslet v soukromí a srdce spolu s vaší myslí vám mohou napovědět, co dělat.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!