Jak se zbavit prověšených paží? 6 snadných cvičení
Pokud máte otřesné ruce a nemáte dobrý pocit, pokud nosíte košile bez rukávů, nejste sami. Tyto tprověšené části vašich paží se nazývají tricepsy. Vaše tricepsy jsou velké svaly v zadní části horní končetiny a jsou primárně zodpovědné za narovnání paží.

Slaé tricepsy

Existují 2 hlavní příčiny slabých ramen, první je věk a druhý je tělesný tuk. Jak stárneme, naše kůže ztráci pevnost, protože ztrácí svou elasticitu. To je patrné hlavně v horních částech našich rukou. Problémem je, že s tím nemůžeme dělat mnoho. Pokud jde o druhou příčinu – tělesný tuk – můžeme zhubnout ke snížení tělesného tuku, včetně ramenního tuku. Kromě správné výživy musíte také vyzkoušet svaly tím, že provedete cvičení na odpor.

1. Triceps Dips

K provedení tohoto cvičení budete potřebovat stabilní židli. Umístěte ruce na šíji ramena na židli, zatímco váš popelář je před židlí. Vaše nohy by se měly ohýbat na podlaze kolem šířky kyčle a záda blízko k židli. Nyní narovnejte ruce, ale vždy udržujte lokty lehce ohnuté. Pak pomalu ohýbejte lokty a spouštejte tělo směrem k podlaze, dokud vaše paže nedosáhnou úhlu 90 stupňů (ucítíte napětí v tricepsu), pak stiskněte ruce a zatlačte se zpět do výchozí polohy. Opakujte 10-15krát.

2. Kliky

Dostaňte se na podlahu rukama pod rameny. Udržujte lakte blízko své strany a pak spustte své tělo. Potom se vraťte do výchozí pozice. Pokud je to příliš těžké, změňte výchozí polohu tak, aby kolena byla ohnutá a dotkla se podlahy. Opakujte 10-15krát.

3. Tricepové údery

Pro toto cvičení budete potřebovat 1-2 kg závaží. Držte váhu a dostat se na podlahu, zatímco kolena a prsty se dotýkají podlahy. Ohnout horní tělo dopředu od boků nahoru a ohýbat lokty v úhlu 90 stupňů. Nyní prodlužte obě ruce zpět, zatímco vaše dlaně směřují k sobě. Pocit napětí v tricepsu a návrat do výchozí pozice. Do 3 sad 8-10 opakování.

4. Rozšíření Tricep

Toto cvičení můžete udělat stojícím nebo ležet na podlaze. Budete také potřebovat 1-2 kg závaží.

Pokud ležíte na podlaze

Lví na zádech a zvedněte ruce nad hruď. Udržujte lokty lehce ohnuté a ne uzamčené. Nyní se ohnout lokty o 90 stupňů, takže závaží dosáhnou podlahy. Vaše lokty by měly být po obou stranách hlavy. Zvedněte zpět do výchozí pozice. Opakujte 15krát.

Pokud stojíte na podlaze

Stojte s měkkými koleny a nezamkněte. Narovnejte ruce, zatímco lokty jsou u uší. Nyní ohněte lakte o 90 stupňů. Pak vytlačte triceps, abyste narovnali ruce. Opakujte 15krát.

Ohnuté záda

Umístěte nohy do šířky ramen. Ohnout kolena a ohýbat horní část těla dopředu od boků nahoru. Udržujte svou páteř neutrální a nehýbejte spodní část zad. Vaše ruce by měly být rovně pod rameny. Nyní ohněte lokty a zvedněte ruce směrem ke stranám hrudníku (vaše lopatky by měly být taženy směrem k sobě). Pomalu snižujte závaží v řízeném pohybu a cítíte napětí na tricepsu. Opakujte 15krát.

Jedna paže klik

Lehněte na levé straně, zatímco kolena jsou mírně ohnuté. Položte levou ruku na pravé rameno. Pak zatlačte pravou dlaň na podlahu, dokud není rovná a nezvedněte horní část těla. Opakujte 10 krát a přepněte strany.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!