Jak se zbavit toxinů v tukové tkáni, které způsobují tučnost a oteklost vašeho těla? Jednoduchým způsobem zhubnete
Bohužel všichni žijeme v toxickém prostředí, kde jsme neustále vystaveni potravinám kontaminovaným chemikáliemi. Proto je téměř nemožné vyhnout se toxinům, které se v našem těle následně usazují.

Toxin v těle

Pro nás to znamená, že náš trávicí systém a především játra lze snadno přetížit.
Jsme vytvořeni tak, že z nás jsou odváděny škodlivé látky, ale pokud je jejich množství příliš velké, tělo nemusí zvládat to tento vyplavovací proces.

Dvě Kategorie toxinů

  • rozpustný ve vodě
  • rozpustný v tucích

Odvádění toxinů z těla

Ve vodě rozpustné toxiny z těla se snadno vylučují ledvinami, které filtrují krev.
Na druhé straně toxiny rozpustné v tucích jsou pevnější oříšky pro lidské tělo. Patří sem mnoho pesticidů, konzervačních látek, těžkých kovů, plastů a dalších toxinů v našem životním prostředí.
Za prvé, musí být metabolicky převedeny na ve vodě rozpustné látky a potom mohou být odstraněny teprve z těla.
Játra hrají v tomto procesu klíčovou roli. Pokud nepracují správně, do těla vstoupí nebezpečné toxiny. Nejprve do krve a potom do tukové tkáně nebo do mozku, kde se mohou lépe usadit.

Jak se toxiny vyhýbají obranným mechanismům těla

Během konzumace nejdříve prochází potrava žaludkem, kde se příslušně mineralizuje, a pak se přesune do tenkého střeva, kde pokračuje trávení enzymů z pankreatu.
V tenkém střevě jsou miliony drobných petalů, které absorbují potřebné živiny do krevního oběhu. Zároveň toxiny a tuky vstupují do jater pro další zpracování.
Pokud je tento proces narušen, toxické látky se volně uvolňují do dalších částí těla.
Navíc zastavení lymfatického systému, obklopuje celý trávicí systém a také napomáhá tělu recyklovat živiny a odstraňovat toxické látky.
Proto je velmi důležité, aby tato ochraná vrstva měla tloušťku přibližně 0,5 cm, vnitřní výstelka střeva a současně vnější tkáň lymfatického systému o tloušťce 0,5 cm funguje správně a není přetížena.
Když všechno funguje tak, jak má, lymfatický systém odstraní všechny tuky do jater.
Existuje dobrý tuk produkovaný cholesterolem (jinak je pro tělo velmi potřebný) a dalšími látkami nezbytnými pro tvorbu buněčných membrán, hormonů, nervových buněk v mozku nebo kůži.
Špatný tuk je také zpracován a následně vylučován z těla.
Pokud lymfatický systém nefunguje správně, je ohrožen celý proces zpracování dobrých a špatných tuků v lidském těle.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!

Od tohoto momentu je prášek do pečiva v mé domácnosti považován za poklad: Děkuji mojí babičce za geniální tip!

Z 1 šálku rybízu mám 1,5 litru domácího sirupu: Žádná chemie, éčka a ani nemusíte sterilizovat – ta vůně léta je nepopsatelná!

Ruský okurkový salát s fantastickou zálivkou: V létě ho dávám k řízečkem i na grilovaní – perfektní chuť!

Nesbírejte jen plody do koláčů: Tyto listy by si měl natrhat každý, kdo trpí dnou, revma a bolesti – zázrak z přírody!

Pokud máte na skalce tuto rostlinku, máte štěstí: Dokáže zatočit s alergií a dalšími chorobami, takto ji využijete naplno!

Když jdu sázet sazenice rajčat, vždy se držím této rady mé tchýně: Vždy mám takovou úrodu, že mi ji chodí obdivovat i sousedé!

Toto je důvod, proč dávám v červenci mým rajčatům trochu obyčejného octa: Tento účinek vám zaručí dvojnásobnou úrodu

Lepší salát jste neměli ani v KFC: Dělám ho k masu nebo prostě jen tak!

Olízl vám váš pes ruku, nohu nebo tvář? Zjistěte význam toho, proč to dělá. Budete překvapeni!