Jak se zbavit tuku na bocích? 7 způsobů a všechny jsou neskutečně snadné!
Za nedlouho přijde léto a mnozí z nás chtějí mít tu nejlepší postavu v plavkách. Pokud se chcete dostat do ideálního tvaru, vyzkoušejte těchto 7 cvičení ke zlepšení své postavy za 30 dní.

Hubnutí

Nemusíte pravidelně chodit do posilovny nebo si kupovat speciální vybavení. Vše, co potřebujete, je odhodlání a deset minut denně.

Deska

Deska vám ukážeme statická cvičení, což znamená, že se nemusíte pohybovat. Zní to jednoduše, ale opak je pravdou. Začíná to v takové poloze, jako kdybyste dělali kliky opřený o lokty. Ujistěte se, že vaše hlava je v prodloužení páteře, takže hlava směřuje dopředu a vaše zadní část je rovná. Budete cítit svaly pracující na břiše. Dýchejte vzduch a snažte se udržovat tuto pozici. Potom zastavte cvičení, uvolněte břišní svaly a položte se na zem.

Kliky

Toto cvičení je možná jedním z nejslavnějších, ale také nejúčinnějších. Lehněte si na podložku, narovnejte nohy a vaše prsty se dotýkají podložky. Dejte dlaně vedle sebe, paže se ohýbají v loktech. Začínáme zvedat tělo rukama rychleji a dolů opět pomaleji, abychom pohyb kontrolovali. Ujistěte se, že vaše záda a nohy jsou protáhlé a udržujte celé tělo silné při cvičení.

Cvik na stehenní a hýžďové svaly

Spusťte cvičení v poloze zobrazené na snímku. Pak vytáhněte pravou nohu a levou ruku a pokuste se stát v této poloze. Opakujte s opačnou nohou a paží. Ujistěte se, že vaše paže a nohy jsou vytažené a tuhé na boku.

Dřepy

Dřepy jsou většinou o rovnováze. Přemístěte nohy na šířku ramene od sebe. Máme vyváženou páteř. Pak pomalu jdeme do dřepu, jako byste seděli na nízkém imaginárním křesle. Lokty a nohy by měly tvořit přímku. Pokud nevíte, jak udržovat rovnováhu, předpažte, jak je znázorněno na obrázku. Níže se snažíme tisknout nohy znovu.

Ab cvik

Lehněte si na záda a položte ruce a nohy do výchozí polohy, jak je znázorněno na obrázku. Pak pomalu začněte vytahovat pravou ruku a pravou nohu, jak je znázorněno na druhém obrázku. Vraťte se do výchozí pozice a cvičení opakujte s druhou rukou a nohou. Nezapomeňte na hlavní pravidlo. Levá ruka jde levou nohou a naopak.

Pevný zadek

Počáteční pozice začíná vytvořením trojúhelníku s tělem. Dlaně a nohy jsou na zemi a ohněte se v pase. Zvedněte jednu z vašich nohou co nejvyšš a pomalu spusťte nohu na zem, jak vidíte na obrázku. Kolenem se pokuste dotknout špičky nosu. Vraťte se do výchozí polohy a zopakujte cvičení s druhou nohou.

Štíhlý pas

Roztáhneme nohy široce a mírně je ohneme v kolenou. Zadní část se opírá o zeď. Vložte míč do ruky a pomalu přesuňte ruce ze strany na stranu. Pokuste se dotýkat se stěny koulí.

Informace

Jak dlouho budete trénovat a kolik epizod, které dáte, závisí na vás. Můžete dosáhnout výsledků, pokud vaše cvičení trvá jen 10-15 minut denně. Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!