Jak se zbavit tuku na bocích? 7 nejjednodušších způsobů
Mnozí z nás touží po hezčí postavě. Pokud chcete docílit krásné postavy během 30ti dnů, vyzkoušejte těchto 7 cviků. Nemusíte trávit hodiny v posilnovně, ale postačí vám vaše odhodlání a 10 minut denně.

7 cvičení, které zbaví tuků na bocích těla

1.Deska

Deska je statické cvičení, což znamená, že se nemusíte se pohybovat. Zní to sice jednoduše, ale opak je pravdou. Začíná se v pozici, jako byste dělali kliky, přičemž se o zem opřete lokty. Dbejte na to, abyste měli hlavu v prodloužení páteře, čili hlava směřuje dopředu, hřbet je rovný. Na břiše pocítíte, že svaly začaly pracovat. Plynule dýchejte a snažte se v této pozici vydržet. Následně cvik ukončete tak, že uvolníte břišní svaly a lehnete si na podložku.

2.Kliky

Tento cvik je asi jeden z nejznámějších, ale i nejúčinnějších. Lehněte si na podložku, narovnejte nohy, špičky se dotýkají podložky. Dlaně položíme vedle sebe, ruce máme pokrčené v loktech. Tělo začneme zvedat pomocí rukou, přičemž nahoru se zvedneme rychleji a směrem dolů pohyb kontrolujeme a je pomalejší. Snažte se, aby záda a nohy byly natažené a celé tělo držte během cvičení zpevněné.

3.Cvik na stehenní a hýžďové svaly

Cvičení začněte v poloze, jaká je znázorněna na prvním obrázku. Pak natáhněte pravou nohu a levou ruku a snažte se v této pozici vydržet. Opakujte is opačnou nohou a rukou. Ujistěte se, že ruce a nohy máte natažené a neohebné je do stran.

4.Dřepy

Dřepy jsou především o rovnováze. Nohy rozkročte přibližně na šířku ramen. Páteř máme vyrovnanou. Pak jdeme pomalu do podřepu, jakoby jste si chtěli sednout na nízkou pomyslnou židli. Kolena a chodidla by měly tvořit přímku. Pokud nevíte udržet rovnováhu, předpažte ruce tak, jak je to znázorněno na obrázku. Z dolní pozice se snažíme vytisknout nohama znovu zpátky nahoru.

5.Ab cvik

Lehněte si na záda, ruce a nohy dejte do výchozí polohy, jak je zobrazeno na prvním obrázku. Pak pomalu začněte natahovat pravou ruku a pravou nohu, jak je to ukázáno na druhém obrázku. Vraťte se do výchozí pozice a opakujte cvik s druhou nohou a rukou. Nezapomeňte na hlavní pravidlo. Levá ruka jde s levou nohou a naopak.

6.Cvik na pevný zadek

Výchozí poloha se začíná tak, že pomocí vašeho těla vytvoříte trojúhelník. Dlaně a chodidla jsou na zemi a vy se přehněte v pase. Jednu ze svých nohou zvedněte tak vysoko, jak je to jen možné a pomalu nohu prikrčujte směrem k obličeji, tak jak to vidíte na obrázku. Kolenem se snažte dotknout špičky nosu. Vraťte se do výchozí polohy a opakujte cvik s druhou nohou.

 

7.Štíhlý pas

Nohy dáme široce od sebe a mírně je pokrčíme v kolenou. Hřbet je opřený o stěnu. Do rukou si vezměte míč a pomalu se rukama pohybujeme ze strany na stranu. Snažte se míčem dotknout stěny.

Informace

Je pouze ne vás, jak dlouho se budete cvičení věnovat a kolikrát si cvičení denně zopakujete. Viditelných výsledků dosáhnete i pokud budete toto cvičení opakovat 1x každý den. 

 Byl tento návod užitečný?Podobné návody

Komentáře

Doporučené články

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!

Od tohoto momentu je prášek do pečiva v mé domácnosti považován za poklad: Děkuji mojí babičce za geniální tip!

Z 1 šálku rybízu mám 1,5 litru domácího sirupu: Žádná chemie, éčka a ani nemusíte sterilizovat – ta vůně léta je nepopsatelná!

Ruský okurkový salát s fantastickou zálivkou: V létě ho dávám k řízečkem i na grilovaní – perfektní chuť!

Nesbírejte jen plody do koláčů: Tyto listy by si měl natrhat každý, kdo trpí dnou, revma a bolesti – zázrak z přírody!

Pokud máte na skalce tuto rostlinku, máte štěstí: Dokáže zatočit s alergií a dalšími chorobami, takto ji využijete naplno!

Když jdu sázet sazenice rajčat, vždy se držím této rady mé tchýně: Vždy mám takovou úrodu, že mi ji chodí obdivovat i sousedé!

Toto je důvod, proč dávám v červenci mým rajčatům trochu obyčejného octa: Tento účinek vám zaručí dvojnásobnou úrodu

Lepší salát jste neměli ani v KFC: Dělám ho k masu nebo prostě jen tak!

Olízl vám váš pes ruku, nohu nebo tvář? Zjistěte význam toho, proč to dělá. Budete překvapeni!