Jak se zbavit tuku na bocích? 7 nejjednodušších způsobů
Mnozí z nás touží po hezčí postavě. Pokud chcete docílit krásné postavy během 30ti dnů, vyzkoušejte těchto 7 cviků. Nemusíte trávit hodiny v posilnovně, ale postačí vám vaše odhodlání a 10 minut denně.

7 cvičení, které zbaví tuků na bocích těla

1.Deska

Deska je statické cvičení, což znamená, že se nemusíte se pohybovat. Zní to sice jednoduše, ale opak je pravdou. Začíná se v pozici, jako byste dělali kliky, přičemž se o zem opřete lokty. Dbejte na to, abyste měli hlavu v prodloužení páteře, čili hlava směřuje dopředu, hřbet je rovný. Na břiše pocítíte, že svaly začaly pracovat. Plynule dýchejte a snažte se v této pozici vydržet. Následně cvik ukončete tak, že uvolníte břišní svaly a lehnete si na podložku.

2.Kliky

Tento cvik je asi jeden z nejznámějších, ale i nejúčinnějších. Lehněte si na podložku, narovnejte nohy, špičky se dotýkají podložky. Dlaně položíme vedle sebe, ruce máme pokrčené v loktech. Tělo začneme zvedat pomocí rukou, přičemž nahoru se zvedneme rychleji a směrem dolů pohyb kontrolujeme a je pomalejší. Snažte se, aby záda a nohy byly natažené a celé tělo držte během cvičení zpevněné.

3.Cvik na stehenní a hýžďové svaly

Cvičení začněte v poloze, jaká je znázorněna na prvním obrázku. Pak natáhněte pravou nohu a levou ruku a snažte se v této pozici vydržet. Opakujte is opačnou nohou a rukou. Ujistěte se, že ruce a nohy máte natažené a neohebné je do stran.

4.Dřepy

Dřepy jsou především o rovnováze. Nohy rozkročte přibližně na šířku ramen. Páteř máme vyrovnanou. Pak jdeme pomalu do podřepu, jakoby jste si chtěli sednout na nízkou pomyslnou židli. Kolena a chodidla by měly tvořit přímku. Pokud nevíte udržet rovnováhu, předpažte ruce tak, jak je to znázorněno na obrázku. Z dolní pozice se snažíme vytisknout nohama znovu zpátky nahoru.

5.Ab cvik

Lehněte si na záda, ruce a nohy dejte do výchozí polohy, jak je zobrazeno na prvním obrázku. Pak pomalu začněte natahovat pravou ruku a pravou nohu, jak je to ukázáno na druhém obrázku. Vraťte se do výchozí pozice a opakujte cvik s druhou nohou a rukou. Nezapomeňte na hlavní pravidlo. Levá ruka jde s levou nohou a naopak.

6.Cvik na pevný zadek

Výchozí poloha se začíná tak, že pomocí vašeho těla vytvoříte trojúhelník. Dlaně a chodidla jsou na zemi a vy se přehněte v pase. Jednu ze svých nohou zvedněte tak vysoko, jak je to jen možné a pomalu nohu prikrčujte směrem k obličeji, tak jak to vidíte na obrázku. Kolenem se snažte dotknout špičky nosu. Vraťte se do výchozí polohy a opakujte cvik s druhou nohou.

 

7.Štíhlý pas

Nohy dáme široce od sebe a mírně je pokrčíme v kolenou. Hřbet je opřený o stěnu. Do rukou si vezměte míč a pomalu se rukama pohybujeme ze strany na stranu. Snažte se míčem dotknout stěny.

Informace

Je pouze ne vás, jak dlouho se budete cvičení věnovat a kolikrát si cvičení denně zopakujete. Viditelných výsledků dosáhnete i pokud budete toto cvičení opakovat 1x každý den. 

 Byl tento návod užitečný?Podobné návody

Komentáře

Doporučené články

Proč není dobré nabíjet telefon přes noc? Důvod vás zaskočí a vy přestanete nabíjet telefon během noci!

Bolí vás čas od času ucho, nebo hůř slyšíte? Dejte si pozor na toto!

Jak se zbavit toxinů v tukové tkáni, které způsobují tučnost a oteklost vašeho těla? Jednoduchým způsobem zhubnete

Máte ukazováček na noze delší než palec? Jaký to má důvod? Pouze 13% populace má ukazováček na noze delší než palec

Jak využít efektivněji Kinder vajíčko? Stačí vyvrtat dírku a pustit uzdu fantazii! Inspirace

Jaké typy žen muži doslova zbožňují? Patříte mezi ně také?

Skladování dřeva na umělecké úrovni? Tito lidé tuto činnost posunuli na vyšší úroveň! Inspirace

Jak se zbavit bolesti krční páteře? Geniálního rada od lékaře! Stačí jeden cvik a bolest je pryč, tohle pomohlo tisícům lidem

Jak den vašeho narození predurčí to jak bude vypadat celý váš život? Sedí to neuvěřitelně přesně

Po čem muži skutečně touží víc než po souloži, ale nemluví o tom? Ženy zpozorněte, tohle je věc po které touží nejvíc!

Muži se do těchto znamení zamilují i ​​se zavřenýma očima. 3 znamení zvěrokruhu, které přitáhnou naprosto každého muže!

Co je dobré vědět o štítné žláze? Hypo/Hyper-tyreóza, příznaky, příčiny i léčba!