Jak si foukat vlasy pomocí fénu a obyčejného síta? Geniální trik s neuvěřitelným výsledkem
Všechny ženy chtějí účes, který jim opravdu sluší. Často ale neni čas nebo peníze na naávštěvu kadeřnice. Přinášíme vám snadný návod, jak si báječný účes vykouzlit v pohodlí domova sami!

Vlasy

Pro krásný účes a oslnivé lokny není vždy potřeba navštěvovat kadeřnictví. Osvojte si několik triků, díky kterým si upravíte vaše vlasy úplně sama, aniž byste si je poškodila nebo zničila. Poradíme vám jak na vlasy vlnité, tak rovné.

Většina žen s rovnými vlasy používá k jejich úpravě kulmu, nebo natáčky, ale výsledek bývá často velmi žalostný. Krepatý účes bez pěkného tvaru. Majitelky vlnitých vlasů od přírody zase mohou po vysušení vypadat jako po zásahu elektrickým proudem.

Vlnité a kudrnaté vlasy

Důležité je, aby vlny byly hezky pravidelné. Tento trik Vám pomůže vytvořít efekt krásných loken, které mají objem, vypadají mírně nedbale a jakoby lehce vysušené sluncem. Jednoduše dokonalé.

Postup úpravy

Vlasy umyjte jako obvyjkle a mírným stlačováním z nich vyždímejte přebytečnou vodu. Poté můžete použít opravdu malé množství tužidla.

Vezměte sítko, které máte jistě doma v kuchyni a vlasy do něj vložte. Začněte je vysoušet směrem zdola tak, aby byly vždy zvednuty a vloženy v sítku.

Tip

Fén držte od vlasů ve vzdálenosti asi 30 cm, abyste zabránily jejich poškození. Také je dobré nastavit vysoušeč na nejnižší stupeň foukání.

Jakmile máte vlásky suché, jen je prohrábněte prsty nebo načechrejte, ale nerozčesávejte! Získáte přirozený objem a nedbalý vzhled sexy loken.

Videonávod

Rovné vlasy

Také pro dámy s rovnými vlasy máme snadný návod, jak získají krásné lokny. Zapomeňte na kulmu i natáčky, které vám seberou čas a mohou vám velmi poškodit vlasy. Potřebujete k tomu jen elastickou textilní čelenku nebo svázané punčochové kalhoty.

Postup úpravy

Rozčešte vlasy a naneste do nich malé množství tužidla, které zafixuje váš finální účes. Nasaďte si čelenku a vlasy obtáčejte okolo ní po jednotlivých pramenech co nejhustěji. Poté se jděte vyspat.

Ráno vlásky odmotejte z čelenky, sundejte ji a naneste lak na vlasy nebo. Finální účes jen lehce prohrábněte prsty. Lokny jsou krásně přirozené a půvabné.

Tip

Úpravu není nutné dělat pouze před spaním, ale je potřeba, aby vlasy byly obtočeny okolo čelenky několik hodin.

VideonávodByl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!