Jak vědět vše o svém typu krevní skupiny? 10 faktů, které byste měli vědět o krvi.
V lidském těle se nachází 4 krevní skupiny – A, B, AB a O. S určitým typem krve se již narodíme a během života ji již nelze měnit. Tyto krevní skupiny se vzájemně odlišují určitými rysy. A proto by každý měl vědět, jakou krevní skupinu má a co to znamená.

Krevní skupina

To s jakou krevní skupinou se narodíme nás ovlivňuje celý život. Projevuje se v trávení ale i v redukci hmotnosti a podobně. Proto by strava měla být vždy přizpůsobena tomu, jakou krevní skupinu máme.

Strava

Je dobré, aby se lidé s krevní skupinou A vyhýbali velkému množství masa, ale naopak svému tělu dopřát zeleninu. Oproti tomu lidé s krevní skupinou O musí svému tělu dodat mnohem více bílkovin a proto by jejich strava měla obsahovat maso a ryby.
Plody moře a maso jsou dokonalou volbou pro lidi s krevní skupinou AB. Lidé se skupinou B by se měli vyhýbat drůbeži a spíše se věnovat hovězímu masu.

Onemocnění

Abyste pomocí své krevní skupiny mohli předejít nepříjemným onemocněním, je důležité znát podstatná fakta.

Osobnost

Všechny krevní skupiny ovlivňují osobnost člověka. Pokud máte krevní skupinu O jste společenský, kreativní a společenský člověk. Člověk s krevní skupinou A je klidnější, má cit pro umění a působí důvěryhodně. Silní a cílevědomí lidé mají krevní skupinu B. Oproti tomu lidé se skupinou AB jsou poměrně stydliví, pečliví a velmi spolehliví.

Těhotenství

Naše krevní skupina ovlivňuje ženské tělo při těhotenství. Jsou kevní skupiny, pro které je otěhotnění snadnější než pro jiné. Lidé s krevní skupinou AB produkují malé množství folikulů, které stimulují hormony a to jim umožní snadněji otěhotnět.

Manželství

Všeobecně je známo, že lidé se berou z lásky. Pokud ale přemýšlíte o dítěti, měli byste krevní skupině věnovat pozornost. Krevní skupina A a B by se neměla promíchat.

Stres

Všichni reagujeme na okolní stres odlišně. Ale to jak ho snášíme ovlivňuje krevní skupina. Lidé s krevní skupinou O se zlobí nejrychleji, protože v sobě mají vysokou míru adrenalinu.

Krevní antigeny

Tyto antigeny jsou přítomny v těle i mimo naší krev. Nachází se přímo v trávicím traktu.

Břicho

Naše krevní skupina určuje samozřejmě i to, zda máme propozice spíše k plochému nebo velkému bříšku. Pro lidi se skupinou A je ploché břicho samozřejmostí, ale lidé se skupinou O mají sklony k většímu bříšku.

Cvičení

Lidé s krevní skupinou A jsou náchylnější na stres a proto potřebují ve svém životě si dopřát relaxaci. Proto je pro ně lepší cvičení, které uklidňuje. Lidé se skupinou B zbožňuje výzvy. a proto je vhodné zvolit aktivity během kterých najde rovnováhu mezi tělem i duší.Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!