Jak vybrat osudového partnera pomocí líbání? Potvrzeno vědci
Jazyk a rty jsou ty nejvíce erotogenní zóny, které na těle člověk má. Nutné je ale říct, že polibek není pouze intimní pomůckou. Polibek skrývá mnoho významů.

Polibek

Vědecké výzkumy přišly na zajímavé poznatky, že lidé si během polibku, který trvý cca 10 vteřin vymění přibližně 80 miliónů bakterií.
V chřipkovém období je toto velmi děsivý fakt.
Pravda je ale taková, že baktirií je všude kolem nás mnoho, proto si nemyslete, že polibek je nehygienický akt.
Pravděpodobněji onemocníte pokud si budete podávat ruku s cizími lidmi.
Líbání má ale mnohé zcela pozitivní stránky.

Vzrušení

Je všeobecně známo, že polibek je velmi úzce spjat se sexuálním vzrušením, které přináší řadě lidí. Je však dobré vědět, že tyto příjemné pocity mají kořeny daleko dále, než jen v sexuálním podtextu. Honí se Vám teď hlavou, s čím by tak líbání mohlo být spojeno?

Pocit bezpečí

Vědci také dokázali, že líbání navozuje první zkušenosti s láskou a pocitem spokojeného bezpečí. Proč? Protože lidskému podvědomí připomíná tlak a pohyb, který je spojen se základním životně důležitým reflexem, což je kojení a sání. Když se tedy líbáte, cítíte příjemné pocity zejména proto, že Vaše podvědomí (z dětství vybudované nervové dráhy) spojuje líbání s pozitivními emocemi, které jste cítili, když jste byli malí. Zároveň tak podvědomí líbání přikládá významnou důležitost v celém životě!

Vliv na mozek

Upřímně, vskutku magický! Pravda je taková, že polibky spouští ohromné množství neurotransmiterů a hormonů, které ovlivňují to, jak se cítíme. Protože se při líbání aktivuje valná část mozku propojená senzorickými informacemi, snažíme se vždy prožitku co nejvíce porozuměnt, abychom se mohli rozhodnout, co udělat dále.

Pomůže Vám líbání vybrat osudového partnera?

Častokrát jste ve svém životě mohli slyšet ve spojení s líbáním slovo „chemie“. A je tomu opravdu tak! Pokud tato tzv. „chemie“ při polibku dvou jedinců zafunguje, je možné připravit půdu pro nový vztah.
Věříte v to? Ve skutečnosti jde o to, že při vášnivém polibku, jsou dva lidé v tak těsné blízkosti, a mohou tedy využít i jiné smysly než jen chuť, např. čich a hmat. Všechny tyto smysly pak odesílají do Vašeho mozku informace o možném budoucím partnerovi a vytváří mezi Vámi dvěmi pouto.

Jak moc je pro nás líbání důležité?

Dle vědecké studie amerických psychologů ze státní univerzity Albany je prý líbání pro lidi natolik důležité, že více jak 60 % z nich je ochotno ukončit vztah, pakliže tento základní sexuální prvek plně oboum polovičkám nevyhovuje a to i tehdy, když se vztah jinak vyvíjí nadějně.
Shrneme-li si to, tak ano, líbání je pro lidský druh vskutku důležité a pro vytvoření genetického partnerství nezbytné.

Teď trochu toho složitého!

Dle švýcarského biologa Clause Wedekinda všeobecně platí, že jsou ženy nejvíce přitahovány vůní mužů, jež nesou jiný genetický kód DNA, který ovlivňuje lidskou imunitu.
Dle vědeckých výzkumů je tedy předpokládáno, že když je potomek výsledkem jedinců s odlišnou informací DNA pro boj s nemocí, je možné, že bude mít silnější imunitní systém.
Jak je možno vidět, líbání je důležité nejen pro sexuální zážitek, ale také pro správný výběr Vašeho osudového partnera. I když tedy při prvním polibku ještě neuvažujete nad tím, jak s dotyčným založíte rodinu, může Vám již samotný polibek hodně prozradit.

„Chemie“ a antikoncepce!

Vzhledem k tomu, jak je líbání důležité pro výběr správného genetického partnera, je dobré Vás upozornit, že antikoncepční pilulky můžou měnit Vaše přirozené preference. V důsledku antikoncepce jsou tak ženy velmi často přitahovány muži s podobnou strukturou DNA. Buďte tedy na pozoru! Antikoncepce může tělo klamat ve více směrech, než jste si původně mysleli!Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!