Jak vybrat tu správnou partnerku podle typu nohou? Typ nohou mnohé prozradí
Víte, že i váš vzhled lecos vypovídá o povaze? Věděli to již staří Řekové. Dnes to víme také a dnes se zaměříme na typologii člověka podle nohou. Podle nohou lze totiž najít tu pravou partnerku.

Typologie nohou

Tato typologie vychází přímo z tvaru nohou ženy. Jde o to, že nohy prý o ženě vypoví mnohem víc, než sama žena tuší. Dokážou poukázat na její charakterové rysy, slabé i silné stránky. Muži mají na toto jakýsi „radar“. Podvědomě si všímají těchto rysů a na základě toho si vybírají svou budoucí partnerku.

Typ A

Nohy jsou víceméně jednotné, tedy až po lýtka jsou prakticky rovnoměrné. Menší volný prostor se nachází jenom v oblasti mezi kotníky. Obecně se říká, že čím je tento prostor menší, tím vašnivější dokáže žena být.

Tyto ženy zpravidla přitahují muže svou ženskostí! Ve skutečnosti jde však o stydlivé a submisivní ženy, které preferují dominantního partnera.

Ženy tohoto typu by vždy měly mít na paměti, že by měly být více iniciativnější a celkově aktivní. Jinak by se s nimi mohli muži začít rychle nudit.

Typ B

Narozdíl od typu A se typu B dotýkají nohy pouze v jediném bodě a to jsou kotníky. O ženách tohoto typu se říká, že jsou odvážné, odhodlané, milující dobrodružství, při kterém mohou sbírat nové a nové zkušenosti.

Tyto ženy by si však měly dávat pozor na to, že i toto může muže odradit, či vyděsit. Buďte tak opatrní se svou vášní.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

Typ C

Tento typ žen má stehna těsně u sebe, avšak jejich kolena a kotníky se nedotýkají. Tyto ženy jsou zpravidla romantické a něžné. Muži však vědí, že když jim dají trochu prostoru a svobody, mohou se tyto ženy jednoduše proměnit v divoké dračice plné sexappealu!

Typ D

U tohoto typu se dotýkají nohy jak v kolenou, lýtkách, tak kotnících. Zpravidla jde o nejrozšířenější typ postavy. U těchto žen převažuje jejich přirozenost. Nutno dodat, že jak v životě, tak i v posteli. Tyto ženy však nemají v oblibě změny, preferují to, co je osvědčené a to, co již důvěrně znají. Muži jsou si však vědomi faktu, že pokud dají těmto ženám impuls, jsou ochotné zkoušet i nové věci. Z tohoto a mnoha dalších důvodů jsou tak tyto ženy pro muže cenými partnerkami.

Tak co, sedí tato typologie i na Vás?Byl tento návod užitečný?Komentáře

Doporučené články

Toto cvičení jsem dělala jen jednou za 2 dny: Hned mě přestal bolet záda!

Pravidla výsadby ozimého česneku: Sklizeň budete rozdávat celé rodině, protože budete mít na kila!

Toto poraďte každému, komu v lete opúchajú nohy: Overené, odskúšané, toto zaberá najrýchlejšie!

Mám už dávno po 50-tce, ale až dnes vím, na co ve skutečnosti slouží spodní zásuvka na troubě: Tušili jste o tom?

Připáleniny a mastnota zmizí doslova před očima: Domácí trik, jak vyčistit i velmi zanedbané hořáky na sporáku!

Díky tomuto mi už měsíce nekvetla orchidej: Pěstitel mi poradil zaručený způsob, jak rychle rozkvést i starou rostlinu!

Smíchejte obyčejný ocet s cukrem, pracím mýdlem a dobře si zapamatujte tento recept: Poklad do každé domácnosti!

Přírodní čistič pro játra: 2 lžíce tohoto nápoje denně, játra funguje jako v 20-tce a cholesterol v normě!

Tohle poraďte každému, koho trápí bolavé klouby a zvláště kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc!

Zapomeňte na drahé léky z lékárny, mezi kořením máte hotový poklad: Tymián likviduje viry, oregano zabírá na kašel a kmín zastaví rýmu!

Nepřidávejte ji jen do limonád: Nejlepší bylinka na hubnutí a pro zdravé srdce, cévy a pokožku – všímat by si ji měli hlavně ženy !

Toto řekněte každému, koho trápí kříže a bolavé kolena: Ověřené, odzkoušené – toto zabere za 1 noc !!